Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Predragdjape said:

Zasto ne? Pa ima najvise iskustva od svih domacih opcija. I trofeja pritom ( ne racunam Pesica, on je vec u godinama i mislim da se i ne razmatra)

Ima da nas opeljesi a nece uraditi nista

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StiviKivi said:

Čitam tekst i razmisljam Simon se nameće kao zamena za Radonju, kad ide 

Nisam još definitivno odlučio, ali mislim da ću igrati još godinu, dve. Ako je reč o regionu, to će isključivo biti Crvena zvezda. Ima vremena za razgovor i dogovor. Osećam se dobro, zašto ne bih još produžio karijeru.

A na forumu pište aparati :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Čitam tekst i razmisljam Simon se nameće kao zamena za Radonju, kad ide 

Nisam još definitivno odlučio, ali mislim da ću igrati još godinu, dve. Ako je reč o regionu, to će isključivo biti Crvena zvezda. Ima vremena za razgovor i dogovor. Osećam se dobro, zašto ne bih još produžio karijeru.

A na forumu pište aparati :classic_biggrin:

Iskreno, meni je ovo bezobrazluk, iako gotivim Simona. Pretprosla sezona jos tu i tamo, ali prosla sezona je katastrofalna. On jeste fizicki spreman i dalje (bar tako izgleda), ali je jasno da je sa ozbiljnom kosarkom zavrsio. Nije mogao nista da uradi cak ni protiv klinaca iz Mege, a za neke ozbiljnije meceve uopste ne ulazi u obzir. Zavrsio si svoje covece, mozes biti pomocni trener u toj istoj Zvezdi, ali nemas vise sta da trazis kao igrac i da zauzimas mesto nekom igracu koji bi mozda i mogao da nam pomogne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Giannis Sfairopoulos is considering his options and he may prefers to wait for another spot. Right now it seems he will not go to Red Star, per

@Totalbasketgr

sources.

 


Pod uslovom da ovaj tvit ima iole verodostojnosti ovo postaje smešno, mislim jes' da smo u rasulu i da smo poznati da nismo dobre/redovne platiše ali ovako zvučimo kao šugavi

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

I da se pritom posvadja sa pola igraca. 😄

 

opet, sa onim doktorom gluščevićem ili kako već bi bio u sjajnim odnosima!

malo šta ivanović voli više od tvrdnje da igrač može puno ranije na teren jer mu nije ništa

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Filbi said:

Israel Gonzales dolazi u bg na trenersku kliniku

 

I?

 

Kapiraš da je kandidat za trenera? Ja mislim da su šanse za to manje nego za Sferopoulousa. Možda mi večinom budemo rangirani bolje od Albe u EL, ali za jednog trenera bi bio prelazak iz Albe u Zvezdu kao da se spustio sa konja na magarca. Ili gore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...