Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

7 hours ago, Tamburinjo said:

 

Moze samo malo objasnjenje zasto je Ivanovic nepodoban ali se sa druge strane priziva Kari Pesic koji je zadnji uspeh kao trener imao tacno pre 20 godina? Kao Kari je simpatican ce pita gde kokta a Ivanovic je lud. Mozda jeste lud ali kao takav je uzeo titulu bas tom Kariju sa mega timom. 

N stranu sto ne bih voleo ni jednog od pome utog dvojca. 

Mislim da je sa Duskom problem sto je magnet za igrace, ali za njihov nedolazak. Prati ga ta reputacija jos od Oberta...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, grati said:

Kako vam se cini Fletcher Magee za rezervnog sutera? U Aba ligi 13ppg 47.5% trojke. Bukvalno Billy Baron v2 i igra za kikiriki sto se Covicu svidja

 

 

 

Evo jos nesto zanimljivo o njemu:

 

Fletcher broke the all-time NCAA record for most career three point field goals, surpassing JJ Redick, Stephen Curry, and Travis Bader, who previously had 504, in the First Round of the NCAA Tournament. His career NCAA three-point percentage of .435 and free throw percentage of .908 are among the highest ever.

Kada ovako sutiras a u Studentskom Centru si onda je jasno da su ti ostali kvaliteti ustvari mane.Bili je klasicna haubica sa realno losom odbranom,kreira sebi sut ispod proseka itd.Ovaj je isti takav samo jos losiji od Bilija u tim segmentima.Znaci ako je Bili nedostatak u odbrani ovaj je cunj,i manje od toga.Samo mu pogledaj stav i kako izgleda medju ostalim kosarkasima.Sad vidim ima 25god,dao bi mu jos 10 a gradja mu nema veze sa kosarkom.

Naravno kad ima ovakav sut opet moze da bude iskoriscen ali nisam siguran da smo mi voljni da mesto stranca koristimo na coveka kojem je prava uloga 2-4 akcije na njega i klupa,10min na utakmici u EL plafon.Nije nas roster toliko dubok da imamo Kerola i igrace sa jednom specijalnoscu.

Mislim ja bih voleo da mi imamo i buzdet i pameti za ovakvu akviziciju ali tesko.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, hakeem said:

18.40h Zvezda: Dobro vece, da li ste vi agent gospodina Sferopulosa?

            Agent: Da ja sam, izvolite

            Zvezda: Da li je vas klijent zainteresovan za mesto trenera u nasem klubu?

            Agent: Konsultovacu se sa njim pa cu vam se javiti

18.45h Agent zove Sferopulosa koji se ne javlja na telefon

20h Tviter: Main candidate for Red Star coaching position is Sferopoulos

21h Tviter: Done deal between Red Star and Sferopoulos!

22h Sferopulos: Hej, zvao si me

        Agent:  Da, zvali su iz Zvezde da pitaju da li si zainteresovan za mesto trenera?

        Sferopulos: Ne

11.30h KKcz insajder: Novi trener naseg kluba je Dragan Sakota. Ucinili smo sve sto je u nasoj moci da dovedemo Sferopulosa ali sitni detalji su presudili.

Onoliko istine ima u ovome :classic_biggrin:

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Jel se to i Bobi vraca u Evtopu? Al nas neko ujeba zestoko. Bjelica, Bobi u Evropi a mi dinara bez grrr....

 

bobija ne bih partizanu poželeo.

super je momak i imamo lepu istoriju, tako treba i da ostane

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, suptil said:

Jel se to i Bobi vraca u Evtopu? Al nas neko ujeba zestoko. Bjelica, Bobi u Evropi a mi dinara bez grrr....

Znacili bi nam tako iskusni igraci na nas mlad tim 😁.Bez zezanja,mislim da ni Bobi ni Bjelica nemaju vise preterani sportski motiv za bilo koji tim a kamoli za nas.

Edited by NikeAir
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...