Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kako se zove onaj lik što donosi peškire i vodu igračima na klupi? E, ja bih i njega smenio i tu postavio Štimca. Da vidite šta je mahanje peškirima. 

Mića

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kako se zove onaj lik što donosi peškire i vodu igračima na klupi? E, ja bih i njega smenio i tu postavio Štimca. Da vidite šta je mahanje peškirima. 

 

Ja bih Vladu postavio za bek ap centra.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Ne znam kakve on ime veze sa postom  jasno sam kvotovao Devila

 

Istina. Izvinjavam se, pobrkao sam. On je imao post ispod tvoga pa sam nekako to uklopio kao da si njega quote-ovao. My bad

 

Jbg, tako ti je to kad čovjek krene da čita diagonalno, a nije bio kod druga Tita na usavršavanju 😄

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zvezda u pregovorima sa Alimpijevicem,jbte uradi jednu gresku i sad ponavlja drugi put isto to..😁:Hail: to moze samo...

 

''iskorak'' :roflmao:

 

čović kad god raskine sa radonjićem ode u svoju sigurnu kuću, kod trenera za kojeg zna da mu neće talasati na te neke trivijalnosti tipa uslovi, da li će fića da bude deo stručnog štaba i ostalo

 

mislim, kapiram ja da je alimpijević ispekao zanat u međuvremenu, bursa je stvarno dobro izgledala ali se iskreno plašim toga što alimpije nema ličnost kada ga ubaciš u čovićev kontekst, pa će da pravi neke kompromise i na kraju zakopa sam sebe

 

al' možda ne bude tako, ko zna

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zvezda u pregovorima sa Alimpijevicem,jbte uradi jednu gresku i sad ponavlja drugi put isto to..😁:Hail: to moze samo...

 

''iskorak'' :roflmao:

ima za njega Čović puno toga u fioci pa će morati Alimpije da se vrne na užarenu klupu a Branko da ga nabode na prvom treningu

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

čović kad god raskine sa radonjićem ode u svoju sigurnu kuću, kod trenera za kojeg zna da mu neće talasati na te neke trivijalnosti tipa uslovi, da li će fića da bude deo stručnog štaba i ostalo

 

mislim, kapiram ja da je alimpijević ispekao zanat u međuvremenu, bursa je stvarno dobro izgledala ali se iskreno plašim toga što alimpije nema ličnost kada ga ubaciš u čovićev kontekst, pa će da pravi neke kompromise i na kraju zakopa sam sebe

 

al' možda ne bude tako, ko zna

Sve 5, sem što je Alimpijević u međuvremenu stekao integritet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, blesingejm said:

Sve 5, sem što je Alimpijević u međuvremenu stekao integritet.

 

nadam se da je tako ali se plašim da je taj integritet kontekstualne prirode, odnosno, da ne fercera isto kod gazdačove i kojekude.

bio bih zadovoljnoji sa nekim trenerom izvan sistema fmpa, pošto to smanjuje čovićev upliv u dnevne stvari kojima ne treba da se bavi a voli

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nije istina za Vajta i da mozda pokusamo da dovedemo Treja Tompkinsa.

Treba nam dosta igraca kako stvari stoje.

Flore djenerale na kecu, startni bek, startno krilo i centar. Pored te cetvorke sto pomenuh.

U principu prva petorka i trener 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nadam se da je tako ali se plašim da je taj integritet kontekstualne prirode, odnosno, da ne fercera isto kod gazdačove i kojekude.

bio bih zadovoljnoji sa nekim trenerom izvan sistema fmpa, pošto to smanjuje čovićev upliv u dnevne stvari kojima ne treba da se bavi a voli

Gledaj, njemu u ovom trenutku ne treba Zvezda, u Bursi je on kao bubreg u loju, mnogo je više od trenera učestvuje zajedno u formiranju kluba sa vlasnicima.

Ako mu se ne garantuje potpuna sloboda ne verujem da će pristati da dođe, a veliko je pitanje da li će ga i Turci pustiti tek tako.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

po meni, white moze da ostane, ukoliko se upari sa ilicem npr

na ostale 4 pozicije svuda treba po ozbiljan igrac

kapiram da cemo dovesti 2 a ostalo ce biti neko krpljenje

startno krilo cenim dobric, ako ostane

 

Слажем се потпуно, и ја тако размишљам. Само што је једно та два играча довести озбиљном тренеру, а друго Алемпију. Као што рекоше изнад, он ми ипак делује као неко ко би био сувише увучен у оклоп кад је у питању Човићев модус операнди, невезано што је у међувремену аванзовао. На страну што би се Лебранко у најмању руку распао, ако га не би и патосирао на неком тренингу. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

po meni, white moze da ostane, ukoliko se upari sa ilicem npr

na ostale 4 pozicije svuda treba po ozbiljan igrac

kapiram da cemo dovesti 2 a ostalo ce biti neko krpljenje

startno krilo cenim dobric, ako ostane

Ilic i Vajt tanko, al bice bar hasla i skoka.

Osim ako se Vajt ne resetuje.

Da, sigurno necemo popuniti sve 4 pozicije korektno ali mislim da bismo 1, 2 i 5 morali ako ista hocemo u narednoj sezoni.

 

Inace ja bih Zvezdana potpisao na keca za trenera. Ima tu preku narav, ne dozvoljava igracima isticanje, a i njegov Asvel je igrao jako korektno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...