Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Webad said:

Ima Radonja igraca na poziciji drvo u vidu Papajanisa 😀

Neka nam on posalje Nedovica. 😁

Just now, Placebo Lone star said:

Branko Lazic kao igrac trener.nesto kao Rud Gulit u Celziju....😍

Tandem Branko Lazic - Marko Simonovic. 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Placebo Lone star said:
19 minutes ago, leki bg said:

Dakle Dejo definitivno nije otisao zbog kinte. To je...to je samo jos gore.

Dejani nam odlaye masovno,napisi koji Dejan....😀

 

Pa jedan Dejan jeste otisao zbog kinte a drugi Dejan i ne bas zbog kinte, barem ne svoje, nego ove budzetske kinte. 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Iznervirao se Vujčin. A samo sam mu rekao da se jebe. Bezveze. 

 

 

1602B93F-95F3-491A-B9B7-67B640017CA5.jpeg

 

4 minutes ago, Mile1 said:

Sasu Salin se spominje po kaficima

 

Pero, ako ti nije problem javi Mišku da mu ja poručujem isto ovo što si ti Vujčinu. Hvala

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

ja verujem da mu se u ovoj situaciji apsolutno nije trcalo po svaku cenu preko

posebno ne u jedan pao, koji je slicna prica kao ovde, sa nesto vise para

 

sto se tice strana, da vidimo sta imamo:

- sa jedne strane gospodin covek koji nikada nista ruzno o bilo kome nije rekao. daje izjavu da zeli da ostane i da napravi iskorak zajedno sa klubom

- sa druge strane covic. o njegovim dostignucima valjda nema potrebe previse da pricam. javno daje ultimatum treneru koji mu je doneo najvece uspehe u istoriji kluba, dok mu botovi i nadzorni organi po drustvenim mrezama pisu o laznom zvezdaskom srcu radonje

 

ja tu nemam dilemu na kojoj sam strani


Da potpišem post, hvala Dejanu Radonjiću na svim radostima i trofejima a posebno na osećaju ponosa usled toga što tim za koji navijaš igra sportski i fajterski, sa pobedničkim mentalitetom, kao i na osećaju ponosa jer se svi oko Zvezdine klupe ponašaju gospodski a pod uticajem DR.

Sa jedne strane svakako bih voleo i nadam se još jednom Radonjinom povratku, pod drugačijim okolnostima, dok sa neke  druge strane mislim da bi to bilo previše… U svakom slučaju puno sreće u nastavku karijere, mada ne podnosim zelene tako da neću puno navijati za njega dok je tamo.

 

I za kraj jedna malena zamerka, kao uvek gospodin čovek, malo je bezveze ovakav kraj, ispada pomalo kao da je pobegao u Atinu. Kolikogod imao posla sa jednim Čovićem te raznim preveslavanjima i mešetarenjima, mislim da smo mi kao iskreni navijači zaslužili jedno dostojanstvenije i direktnije obraćanje od strane DR. Kapiram i uticaj agenta, igranje igara i pregovora, ali opet nešto je iznad toga (trebalo da bude/ostane) do kraja, to je odnos navijači - Radonjić.

Nije trebalo nikakvo objašnjavanje, samo Dovidjenja moji Zvezdaši.

Znam da on to misli, ali ostaje nedorečeno, za sada…

  • Like 26
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 

morao sam da guglam da li igra i dalje ili je postao trener

 

Da si pratio kvalifikacije znao bi da je u februaru zatrpao Sloveniju u Ljubljani.

 

Kako god, sledi mnogo mracniji period za klub - ako su glasine tacne to znaci da se domaca osnova koja je svih ovih godina vukla klub na svojim ledjima najverovatnije raspada (trener + 4, 5 igraca).

 

Od 14 igraca koji su igrali prosle sezone samo se White, Zirbes, Hollins i Wolters mogu smatrati strancima, ostalo su domaci. Od tih domacih Simonovic, Kuzmic, Kalinic, Davidovac sigurno odlaze, ostaju Ivanovic, Lazic, Lazarevic, Mitrovic, Dobric i Markovic. Sto znaci da treba iskopati jos dva dobra domaca igraca cak i da svi pomenuti ostanu i sledece sezone.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je sve to zbog kinte...

 

Menadzerska vrteska:

 

- Radonjic iz CZ u Pao, povecanje plate za 20%, 

- Alimpijevic iz Burse u CZ, el klauzula, povecanje plate za npr. 30%

- Jovanovic ili neki drugi slobodan agentov trener u Bursu - novi izvor prihoda agentu na osnovu procenta.

 

Agent dobija visestruko po osnovu povecanja zarade svojih klijenata i procenta koji mu sleduje.

 

Plus, sva tri trenera ce povuci bar po jednog novog igraca sa liste tog istog agenta pa ce isti zaraditi dodatno i po tom osnovu.

 

Ne nasedajte na teorije zavere i izmisljenje podele.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mile1 said:

Sasu Salin se spominje po kaficima

Nije idealno ali nije ni lose resenje. Gledao sam ga par puta u Fibi ove sezone, jako dobar suter. Osvojio Fibu i zavrsio sezonu sa 12.6ppg i 45.4% trojke

 

Evo neke partije:

Protiv Tofasa: 27 poena - 8/12 trojke

Protiv Rytasa: 23 poena - 7/13 trojke

Protiv Karsijake: 20 poena - 6/11 trojke

Protiv Prometeja: 33 poena - 8/13 trojke

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...