Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sve i da jeste Dejan otišao za 100k više (a uvjeren sam da to nije razlog), treba mu se zahvaliti za ove dvije nepune sezone a ne pljuvati ga odmah na sve strane. Ništa nismo naučili iz prethodnih sezona, i ne zaslužujemo bolje.

Link to comment
Share on other sites

Хвала Дејане за најславнију епизоду у историји клуба, надам се да ћеш се вратити у неким лепшим временима... Много тежак период за нас Цигане, али ако је Човић у нечему у праву, то је да Звезда неће пропасти. Увек сам оптимиста, па тако и сад некако већ једва чекам да видим шта ће бити даље и надам се најбољем.

 

Надам се да нећемо поново доводити неког аматера, јер би било смешно веровати да нпр. Влада Јовановић може да уради нешто против Жељка на нивоу једне сезоне или финалне серије. Надам се Душку Ивановићу, образложио сам већ раније данас, а уз њега можда Перија Хенри на кецу... 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

chris jones, dzoni, markovic

gudura, glas

dobric, lazic, lazarevic

deshawn thomas, ilic

petrusev, moerman, luka

 

Chris Jones potpisao za Valensiju. Ostatak rostera aj nekako ali gde nadje Glasa na mestu stranca🤔Narocito se uklapaju ova izraubovana poznata imena u vidu Moermana (koji btw nije igrao centra ni na basketu ispred zgrade) i Thomasa😀

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

A47N1q3.png

 

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

A47N1q3.png

F/C12Antić, Pero2.11 m (6 ft 11 in)118 kg (260 lb)39 – 29 July 1982

PG3Čović, Filip1.80 m (5 ft 11 in)72 kg (159 lb)33 – 5 June 1989

SF6Dangubić, Nemanja 2.04 m (6 ft 8 in)88 kg (194 lb)29 – 13 April 1993

G/F7Davidovac, Dejan2.03 m (6 ft 8 in)95 kg (209 lb)27 – 17 January 1995

G/F13Dobrić, Ognjen2.00 m (6 ft 7 in)93 kg (205 lb)27 – 27 October 1994

SG14Feldeine, James1.93 m (6 ft 4 in)91 kg (201 lb)34 – 26 June 1988

F/C16Janković, Stefan2.11 m (6 ft 11 in)107 kg (236 lb)28 – 4 August 1993

F/C32Jovanović, Nikola2.11 m (6 ft 11 in)109 kg (240 lb)28 – 6 January 1994

SF4Kešelj, Marko2.06 m (6 ft 9 in)94 kg (207 lb)34 – 2 January 1988

G/F10Lazić, Branko (C)1.95 m (6 ft 5 in)91 kg (201 lb)33 – 12 January 1989

F/C26Lessort, Mathias2.06 m (6 ft 9 in)113 kg (249 lb)26 – 29 September 1995

C23Omić, Alen2.16 m (7 ft 1 in)102 kg (225 lb)30 – 6 May 1992

SF11Radanov, Aleksa2.02 m (6 ft 8 in)84 kg (185 lb)24 – 1 February 1998

G22Rochestie, Taylor

Grupa rekreativaca ,klinaca i istrosenih igraca.

Link to comment
Share on other sites

Da vidimo sta imamo...

 

Wolters, Markovic, (Topic), (Vujicic), (Uskokovic)

Ivanovic, Hollins, Dobric, (Manojlovic)

Kalinic, Lazic, Lazarevic, Simonovic, (Gusic), (Saranovic)

White, Davidovac, (Popovic)

Mitrovic, Kuzmic, Zirbes, (Pavicevic)

 

Imamo 5 igraca koji su zvanicno (Hollins, Davidovac, Zirbes) ili prakticno (Simonovic, Wolters) otisli. 

Imamo 4 igraca kojima su istekli ugovori (SportKlub kaze da je i Lazicu i Markovicu istekao ugovor - ne znam da li je to izjavio direktor u intervjuu ili to oni tako pisu, trebalo bi da je i Kuzmicu istekao) ili su uzeli player option da izadju iz ugovora (Kalinic). 

Imamo 5 igraca koji ce gotovo sigurno ostati. 

I imamo 8 mladih (igraca), toliko sam ja nesto pobrojao (ali se mozda u medjuvremenu i promenilo) koji su pod ugovorom sa nama, valjda, posto je pitanje kakve ugovore imaju sa FMP-om. Ona tri nova koja je dodao FMP (Matovic, Vudragovic, Vukovic) ostavimo po strani. 

 

 

U principu izgleda strasno, ali i nije bas tako - Zirbesu, Simonovicu smo svakako hteli da vidimo ledja; Kuzmicu prilicno isto, a ni Markovic nije odusevio; Lazic je takodje neko bez koga se moze... to su (bili bi) non-regretful loses.


Jedini regretful gubici su odlazak Davidovca (imao ogromnu vrednost kao jeftin domaci igrac, sa skilom koji proradi kad treba), donekle Hollinsa (nadoknadivo bi bilo) ali i potencijalni odlazak Kalinica (tesko nadoknadivo ali bi oslobodilo budzet za druge).

 

Ostaju Ivanovic, Dobric, Lazarevic, White, Mitrovic - prilicno fajterska postava (kad bi White bio onaj sa pocetka priprema).  

 

Naravno, i potencijalni odlazak Radonjica je problem. Ali ako vec moramo u novu sezonu sa novim trenerom, nekako je i bolje da ima odresenije ruke i vise prostora da bira. (to sad kao pokusavam da nadjem neki optimizam i dobre strane situacije, jbg, ne ide... odustajem... ali ne treba kukati). 

 

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Placebo Lone star said:

 

F/C12Antić, Pero2.11 m (6 ft 11 in)118 kg (260 lb)39 – 29 July 1982

PG3Čović, Filip1.80 m (5 ft 11 in)72 kg (159 lb)33 – 5 June 1989

SF6Dangubić, Nemanja 2.04 m (6 ft 8 in)88 kg (194 lb)29 – 13 April 1993

G/F7Davidovac, Dejan2.03 m (6 ft 8 in)95 kg (209 lb)27 – 17 January 1995

G/F13Dobrić, Ognjen2.00 m (6 ft 7 in)93 kg (205 lb)27 – 27 October 1994

SG14Feldeine, James1.93 m (6 ft 4 in)91 kg (201 lb)34 – 26 June 1988

F/C16Janković, Stefan2.11 m (6 ft 11 in)107 kg (236 lb)28 – 4 August 1993

F/C32Jovanović, Nikola2.11 m (6 ft 11 in)109 kg (240 lb)28 – 6 January 1994

SF4Kešelj, Marko2.06 m (6 ft 9 in)94 kg (207 lb)34 – 2 January 1988

G/F10Lazić, Branko (C)1.95 m (6 ft 5 in)91 kg (201 lb)33 – 12 January 1989

F/C26Lessort, Mathias2.06 m (6 ft 9 in)113 kg (249 lb)26 – 29 September 1995

C23Omić, Alen2.16 m (7 ft 1 in)102 kg (225 lb)30 – 6 May 1992

SF11Radanov, Aleksa2.02 m (6 ft 8 in)84 kg (185 lb)24 – 1 February 1998

G22Rochestie, Taylor

Grupa rekreativaca ,klinaca i istrosenih igraca.

nije istina

boldovani je bio u punom naletu i najboljim igrackim godinama

 

 

edit:

jbt, zaboravio sam da smo jebenog vajta produzili 🤦‍♂️

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Vujicin je smecar, ali sigurno ovo ne radi na svoju ruku. Sujeta izbija iz ovog posta.

1 minute ago, onetwo said:

Sve i da jeste Dejan otišao za 100k više (a uvjeren sam da to nije razlog), treba mu se zahvaliti za ove dvije nepune sezone a ne pljuvati ga odmah na sve strane. Ništa nismo naučili iz prethodnih sezona, i ne zaslužujemo bolje.

Radonjicu treba zahvaliti sve i da je otisao za neku manju ponudu u drugi klub. Niti on ima obavezu da ostane trener Zvezde do kraja karijere, niti mu je dozvoljeno da ode samo ako ima mnogo bolju ponudu. Covek je najbolji trener u istoriji KK, pritom veliki gospodin i mozemo samo da budemo srecni sto smo ga imali za trenera.

 

Vec krecu izlucevine po internetu kako treba da odjebe i da se nikad ne vrati, da je napustio klub u najtezem trenutku...mnogo ponosa u navijacima koji ne mogu da dobace do 3,4k na prosecnoj ABA ligaskoj utakmici.

  • Like 31
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Vec krecu izlucevine po internetu kako treba da odjebe i da se nikad ne vrati, da je napustio klub u najtezem trenutku...mnogo ponosa u navijacima koji ne mogu da dobace do 3,4k na prosecnoj ABA ligaskoj utakmici.

pa tome vujcinova stranica i sluzi - da pripremi teren i narativ za takve izlucevine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjaci su mi ovi likovi sto su cestitali grobosima EL i kenjali kako je to dobro za kosarku dva tima u El, nego me zanima da li su ti njihovi drugari plakali za nas raspad?
Nisam nesto pratio ne znam da li pisu sem ovog edvarda luisa ili tako nesto

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

Ostaju Ivanovic, Dobric, Lazarevic, White, Mitrovic - prilicno fajterska postava (kad bi White bio onaj sa pocetka priprema).  

 

Prilično fajterska postava

 

 

 

 

...jedan fajter u postavi

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zli Coban said:

Najjaci su mi ovi likovi sto su cestitali grobosima EL i kenjali kako je to dobro za kosarku dva tima u El, nego me zanima da li su ti njihovi drugari plakali za nas raspad?
Nisam nesto pratio ne znam da li pisu sem ovog edvarda luisa ili tako nesto

Ja se pecao na to kao klinac,oni uzmu 16 miliona za ulazak u LS onim penalima.

Posle ovog PO sve najgore.....

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Andjus mod on: smesne su i sramne ove servirane informacije da je Radonjic otisao zbog 100k vise u ponudi, moze Vujcin mami svojoj to da pise! Itd... Andus mod off.

 

Meni je stvarno dosta ovih igrarija svake godine. Dobro znamo sta je i ko problem, znamo kada ce se taj problem resiti. Mislim da je stvarno vreme da Covic ide. Odradio je ogroman posao za Zvezdu i beskrajno mu hvala na tome, ali ovako ocigledno vise ne moze. Svako jutro na TV-u, prepucavanja, igre reci, strogi pogledi i ostre reci a u stvari smo kurac na biciklu bez drzave, preti praznom puskom na jutarnjim programima a ovamo cekamo da braca odvrnu i nama slavinu.

 

Jednostavno moramo da se pomirimo da mi jesmo drzavni klub i da zivimo od drzavne sise, kao u partizan, i znamo kada ce nam biti omoguceno da ponovo podojimo. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neka neko napravi temu kakvu Zvezda zasluzuje, a ova zapomaganja itd da se obrisu komplet.

Treba se okrenuti onome sto sledi,  cestitke i pozdravi  su ok, ali bilo ih je previse za ovih par dana.

Bavimo se onima koji ce doci i pozelimo im uspeh i dobrodoslicu.

Ne interesuje me gde ce Holins, Radonjic, Deda i sta ce, nek su im sretni puti, zanima me Zvezda.

 

 

 

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ako imamo 1m da trosimo na trenera, daj nekog trenera od 100k i ostalo za Shabazz Napiera i Matt Thomasa 😂 ali svakako imamo pare za njih, svi nam otisli a realno njih 2 bi nas nosili cele sezone lagano. 

 

DAJ NEKU BOMBU, ZASLUZUJEMO VISE! 💣

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Postovani gospodine Covicu,

Posto niste uspeli da obezbedite da Dejan Radonjic, osvajac 6 trofeja u poslednjih godinu ipo dana a 15 ukupno kao trener KKCZ, ostane trener naseg kosarkaskog klupa, ne vidim ikakvu drugu opciju nego da podnesete neopozivu ostavku na mesto predsenika kluba.

To sto radite vec neko vreme sa FMPom definitivno deluje i da se spremate na to. Al jednom budite covek, i recite - nisam uspeo, odlazim. Niste dovoljno lizali odgovarajuce guzice, niste dovoljno duboko usli gde treba... kad vec poslovni model nista mogli/znali postaviti/izgurati na pravi nacin.

Ich me ne zanimaju eksel tabele, ko je platio porez, kome drzava (ne )daje u guzu, cija je baba kurva i kojih 500e. Ja vidim samo vasu, vec vidjenu, izlaznu strategiju iz ove situacije. To sto ste opet unajmili radonja-pljuvace, novokomponovane zelimir-narikace, a narocito sto ste preko instagrama objasnili da je Radonja lakom i prodao nas za 5-8% vise para - to je vama na cast. Ah, da...

Beskrajno hvala na trudu i vasem ucescu tokom ovih bericetnih godina i dovidjenja.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Vujicin hehe, Cokijev bot, Coki ga placa ovaj samo prenosi njegove reci.

 

Ono ... ok moze da se posmatra na razne nacine, iz Cokijevog ugla to izgleda napr. mi smo od njega napravili evro ligaskog trenera, afirmisali ... sta god.

Ja bih rekao da bi trebalo da imaju malo vise postovanja prema coveku koji im je toliko toga doneo, ok nece to Coki nikad uraditi nego ce da vrti svoju dobro poznatu matricu.

Da se izjasnim (nikad nisam) ja nisam preveliki ljubitelj Radonje nikad bio cisto zbog njegove filozofije kosarke ali od mene ima naklon do poda za sve sto je uradio jer rezultati sve govore i nema tu mesta nikakvoj diskusiji.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geronimo said:

Postovani gospodine Covicu,

Posto niste uspeli da obezbedite da Dejan Radonjic, osvajac 6 trofeja u poslednjih godinu ipo dana a 15 ukupno kao trener KKCZ, ostane trener naseg kosarkaskog klupa, ne vidim ikakvu drugu opciju nego da podnesete neopozivu ostavku na mesto predsenika kluba.

To sto radite vec neko vreme sa FMPom definitivno deluje i da se spremate na to. Al jednom budite covek, i recite - nisam uspeo, odlazim. Niste dovoljno lizali odgovarajuce guzice, niste dovoljno duboko usli gde treba... kad vec poslovni model nista mogli/znali postaviti/izgurati na pravi nacin.

Ich me ne zanimaju eksel tabele, ko je platio porez, kome drzava (ne )daje u guzu, cija je baba kurva i kojih 500e. Ja vidim samo vasu, vec vidjenu, izlaznu strategiju iz ove situacije. To sto ste opet unajmili radonja-pljuvace, novokomponovane zelimir-narikace, a narocito sto ste preko instagrama objasnili da je Radonja lakom i prodao nas za 5-8% vise para - to je vama na cast. Ah, da...

Beskrajno hvala na trudu i vasem ucescu tokom ovih bericetnih godina i dovidjenja.

Šta nije uspeo? Tebi je jasno da treneri i igrači dolaze i odlaze u SVAKOM klubu?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...