Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, uini said:

 

u kom smislu?

Rekao da je procena struke bila proslog juna da Davidovac treba jos da se dokazuje i da zbog toga nije produzem ugovor, isto da Holins nije produzen u januaru, aludirajuci da su sve to procene struke. Isto provukao da su svi zamenljivi osim zvezde

  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

da je struka procenila da im se ne nude novi ugovori ranije

 

eto prostora za teoriju da je radonjić insajder obra-supremacije

:stavlja sliku od prošlog leta, gde se njih dvojica rukuju, koverta sigurno razmenjena:

 

(btw, ne verujem da radonjić nije želeo da produži hollinsa odma' ali zna da nema ko da mu odgovori na to)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ide Radonja sigurno, ovo je klasican damage control i amnestiranje zbog novog razlaza. Covic igra po taktu sns ogranicenog budzeta bez prirodnog iskoraka koji je trebao da usledi. Radonjic ocigledno ne prihvata taj valcer iako mu je srce u Zvezdi 

Edited by Marcus
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Plant said:

 

Od tebe sam barem procitao dosta smislenih reci, bez obzira na opredeljenje ...

... ali daj, pa zar je toliko tesko reci kakav se autoput trenutno trasira za "najveceg Srbina"  ...  sa sve uklanjanjem prepreka kao trenutnim radovima ?

 

 

Ne znam na koga ciljas pod tim "najveceg Srbina", ima vise kandidata 🙂 ako mislis na Zoc-a, ja ga ne dozivljavam kao najveceg i ne vidim lgoiku da se sve upre da on nesto uradi, jerbo nije bas da mu je tanak CV. Mi smo imali dosta igraca ove sezone koji su veca imena od vasih, ali vi ste imali bolji tim, uigraniji, namazaniji (u najpozitivnijem smislu), svi su vec igrali u istom sistemu. Ocekivanja i ulaganja su bila da se uzme sve, nije se uspelo, Boze moj, to je igra. Ni prvi veliki trener, ni prvi slucaj. Ako mislis na Vucica i njegove fantazije, apsolutno nemam problem da priznam da je Partizan SNS klub, da ga vodi podguzna muva Vuciceva (tj. satro ga on vodi). Al pogledas kroz istoriju ko je vodio oba kluba, nema bas nesto mnogo sjajnih licnosti, bar ne u ovih 40 godina koje ja pamtim. Al DNK analizu navijacke pripadnosti  i deobu na dobre i lose po tome ne mogu da svarim. Jer kad le Branko vadi bubreg Bogdanu, to je sportski, a kad neki majmun u crno belom dresu digne srednji prst, to se kao nesto bitno razlikuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

da je struka procenila da im se ne nude novi ugovori ranije

 

Bilo bi dobro znati i šta znači to "ranije". Ako pričamo o maju, tad je ionako bilo kasno, jer su bili uveliko na radarima klubova koji su ih i uzeli. A ako je u pitanju decembar/januar, tad se je više pričalo o tome kako bi raskinili ugovor  sa njima, nego o produžavanju ugovora. Za Davidovca ne toliko kao za Hollinsa, ali bilo je nezadovoljstva.

 

Znači još jedan nepotrebna strelica Čovića prema stručnom štabu, kao da se istinski trudi da ih otjera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Bilo bi dobro znati i šta znači to "ranije". Ako pričamo o maju, tad je ionako bilo kasno, jer su bili uveliko na radarima klubova koji su ih i uzeli. A ako je u pitanju decembar/januar, tad se je više pričalo o tome kako bi raskinili ugovor  sa njima, nego o produžavanju ugovora. Za Davidovca ne toliko kao za Hollinsa, ali bilo je nezadovoljstva.

 

Znači još jedan nepotrebna strelica Čovića prema stručnom štabu, kao da se istinski trudi da ih otjera

Davidovac proslo leto, Holins u januaru.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 A ako je u pitanju decembar/januar, tad se je više pričalo o tome kako bi raskinili ugovor  sa njima, nego o produžavanju ugovora. Za Davidovca ne toliko kao za Hollinsa, ali bilo je nezadovoljstva.

 

Znači još jedan nepotrebna strelica Čovića prema stručnom štabu, kao da se istinski trudi da ih otjera

 

reče marcus januar;

ako uključimo bazičnu logiku, u kojoj radonja drži hollinsa u startnoj 5orci iako se raspada ofanzivno (jer je jedan od stubova defanzive) & ako se setimo prošlih iskustava, gde čović u januaru obično želi da škartira strance koji negde ne isporučuju, jasno je da je priča kako čova nudi da se produži u januaru a radonjić kao nah, nema potrebe - je storija puna bulšita.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stefi88 said:

E jbg sada,ispada covek da sve sto kaze Nije istina I da bas sve izmislja..

 

otkud znam, možda je sve tako kao što kaže, ja samo pokušavam da uključim pređašnja iskustva i ono što sam video tada u tu tvrdnju, pa mi je najpre neverovatno da čović u tom trenutku, koji je verovatno najniža tačka hollinsove forme, pita radonjića za produžetak, iako znamo da obično u takvoj situaciji traži izlaz iz ugovora, pa makar bio na 2+ sezone.

 

s'druge strane, radonjić kada nema poverenja u nekog igrača, on ga samo ostavi na klupi, dok se nešto ne promeni na treningu i na tekmi a sa hollinsom je bilo upravo suprotno.

 

neka govori istinu ali ona je po meni vrlo nelogična.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam sta ste vi slusali, ali sve je rekao, radonja je bivsi, ceka se samo zvanicna potvrda.

ovo je drugi put, da kad uz minimalno veca ulaganja moze da se napravi jaci rezultat u evropi da ga seku.

a vidim i kendrick i cooper naprasno oziveli i krenuli da se javljaju iz misije rupe sad kad znaju da nece biti radonjica da sa manjim budzetom brise patos sa robijom.

Edited by n4l1m
  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Gde da odu?

 

Imaju ugovor obojica, i postoji obestecenje za obojicu.

 

Ja ipak mislim da Radonja ostaje bez obzira na sve ovo. Sa druge strane Alimpije ceka kao zapeta puska.

 

Из твојих уста у Божје уши, али одакле ти ово да остаје? Буквално све упућује на то да је бивши, није да ово већ нисмо гледали по идентичној матрици.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

ako uključimo bazičnu logiku, u kojoj radonja drži hollinsa u startnoj 5orci iako se raspada ofanzivno (jer je jedan od stubova defanzive) & ako se setimo prošlih iskustava, gde čović u januaru obično želi da škartira strance koji negde ne isporučuju, jasno je da je priča kako čova nudi da se produži u januaru a radonjić kao nah, nema potrebe - je storija puna bulšita.

Ako je stvarno tako kako ti pretpostavljaš onda to može samo da znači da je i Radonja bivši. Teško da bi Čova posuo kofu govana po treneru s kojim pregovara o nastavku saradnje.

 

To jest, osim ako "kofa govana" nije Čovićeva pregovaračka taktika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...