Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

videćemo da li je ta neizvesnost realna ili je onog tipa kao povlačenja čove iz prošlog prelaznog roka

 

treba biti precizan, moja tvrdnja cele sezone je da država daje isto novca, što je šarac eksplicitno i napisao pre nekoliko dana.

pa oko otvaranja očiju, možeš kod njega.

 

u svakom slučaju, ni ova tvoja korekcija nema nikakve veze sa mojim upisom od malopre a to je da je i prošle sezone predviđana apokalipsa tokom ranog leta tj početkom prelaznog roka.

Okej. Interesuje me tvoje misljenje kako to da niko ne odlazi iz KKP a CZ ne moze nikog da zadrzi sa istim parama?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan Mićić said:

Okej. Interesuje me tvoje misljenje kako to da niko ne odlazi iz KKP a CZ ne moze nikog da zadrzi sa istim parama?

Možda nemaju ponude ti sjajni igrači iz KKP ? nisu igrali EL sem Pantera i Ledeja i nije ni čudo da ih ne traži niko na tržištu a bogami ni trener im više nije tako atraktivan.

Što se tiče Zvezde nadam se da će se Čović ipak urazumiti i prestati da se plaši popularnosti Dejana Radonjića, od mene toliko!  

Edited by Perkos2
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragan Mićić said:

Okej. Interesuje me tvoje misljenje kako to da niko ne odlazi iz KKP a CZ ne moze nikog da zadrzi sa istim parama?


*sa istim parama, većim dugovima, i sa Zvezdinih + oko 500k EUR od EL, KKP je platio dva obeštećenja, doveo Željka i sastavio tim kakav je sastavio. Dosije X jbt. 

 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan Mićić said:

Okej. Interesuje me tvoje misljenje kako to da niko ne odlazi iz KKP a CZ ne moze nikog da zadrzi sa istim parama?

 

morao bi najpre da mi kazes kome je tamo istekao ugovor, pa da imam neko misljenje. 

 

punter i leday imaju odlicne ugovore za narednu sezonu, pa kontam da se nikome ne isplati da ih zove (ni klubovima, niti njima) 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

morao bi najpre da mi kazes kome je tamo istekao ugovor, pa da imam neko misljenje. 

 

punter i leday imaju odlicne ugovore za narednu sezonu, pa kontam da se nikome ne isplati da ih zove (ni klubovima, niti njima) 

Jesu oni jedini koji mogu da odu? Jel Davidovac u rangu njih dvojice pa da ih poredimo? Ima KKP jos igraca pa jel moguce da ih niko ne uzme?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

morao bi najpre da mi kazes kome je tamo istekao ugovor, pa da imam neko misljenje. 

 

punter i leday imaju odlicne ugovore za narednu sezonu, pa kontam da se nikome ne isplati da ih zove (ni klubovima, niti njima) 

na temu ugovora evo zanimljivog detalja koji je izneo guru



Ne samo da čekamo da Barsa uzme Kalinića, nego pojedinci Boga mole da neko preuzme njegovu drugu godinu ugovora i da se na taj način ostvari finansijska pozitiva... Možda neko uskoro podeli sa nama i informaciju da se nije uklapao u Radonjićevu viziju tima, ništa nije isključeno...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

Jesu oni jedini koji mogu da odu? Jel Davidovac u rangu njih dvojice pa da ih poredimo? Ima KKP jos igraca pa jel moguce da ih niko ne uzme?

 

hajde citaj napisano pre nego sto se iznerviras. pitao sam te kome je sve istekao ugovor tamo, posto ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

hajde citaj napisano pre nego sto se iznerviras. pitao sam te kome je sve istekao ugovor tamo, posto ne znam. 

Ma okej, ne bitno. Sad treba da ti sazvacem sve da bi mi odgovorio. 
 

Razumeo sam sta si hteo da kazes. Imamo isto para, nama igraci odlaze jer im je istekao ugovor (mi imamo pare da produzimo ali necemo). Imali smo i pare za Holinsa da ga produzimo (jer ako imamo isto para kao KKP onda ako oni imaju za dve sezone Li deja i Pantera onda mozemo i mi Holinsa, ali smo procenili da nam ne treba). 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da demistifikujemo odma neke stvari, nikad radonjic nije trazio 15m budzeta nit je trazio neka cuda muda(kao sto ni ne trazi sada), jedino sto je trazio je da se svima redovno isplacuju zarade, pogotovo igracima..

sve je kulminiralo `17 gde je ra nakon par sezona gde mu je to obecabano a nije ispunjeno, javno istupio i rekao ono sto je rekao a sto covic nije mogao da oprosti..

i tada bi radonjic ostao(iako mu se dugovolao preko 9 plata), da je deo oko isplate igracima i neki normalan budzet bio realan za sledecu sezonu..

 

personalno sam se iznenadio kad se vratio prosle godine, posto ako sam ja znao, znao je i on da ce opet biti sve isto sto se tice placana, a on iako je i u toj polu sezoni izvadio izgubljenu sezonu i ove pocistio robiju iako karto nisu isto bile raspodeljene i dalje ne moze da dobije ni minimalno normalne uslove..

 

druga stvar, predstavlja se da je normalno i uzima se zdravo za gotovo da ti u 7 dana, odu i wolters i hollins i deda, da je normalno da ode jos par igraca, a sa druge strane iz partizana iako tamo vecina igraca ima vecu reputaciju od zvezdinih, niko ne ide, a zasto?

pa zato sto imaju ugovore koje ne mogu ni da imaju igde drugde osim ovde gde su debelo preplaceni u partizanu..

i to je onaj deo koji uini ocigledno ne konta, vec podmece kroz satro neke fore kako smo mi u zabludi, teoriji zavere itd..

 

treca stvar a sto uini takodje relativizuje oko pisanja prosle godine, a sto se videlo i iz prilozenog, jedno je radonjic makar imao i dobrica i dedu a drugo je alimpije ili da priblizim jos vise robija sa punterom i lidejem..

za one sa jeftinijim kartama, odlaskom radonjica resava se primopredaja trofeja mimo terena, posto ocigledno robiji uz sva finansijka sredstva to malo teze ide, i puno bi mu bilo da i drugu godinu za redom propliva, zato nam i serviraju da je normalno da svi idu, od igraca do radonjica..

da se razumemo, partizan ce jos vise dici budzet ove godine i ne kaze niko da bi radonjic opet uspeo da ih zaustavi, al je sigurno da bi robija krv trebao da propisa, da bi dobio radonjica makar ostao i na lazicu i lazarevicu, a to znaju i oni preko puta..

Edited by n4l1m
  • Like 18
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

hajde citaj napisano pre nego sto se iznerviras. pitao sam te kome je sve istekao ugovor tamo, posto ne znam. 

ako vec drzis slovo kako smo mi u zbaludi i kako mi i partizan imamo isti budzet, podji samo od cinjenice, da smo mi woltersa, hollinsa potpisivali samo na godinu dana i na osrednje ugovore, a oni puntera, lideja i ostale na visegodisnje uz ozbiljno preplacivanje...

tvoj bezobrazluk probija sve granice

  • Like 18
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakve navijace imamo, ne bi mi zao bilo da se ugasimo sutra. 

 

 

Da navijači KKCZ stvarno žele da im klub bude značajan u Evropi izvršili bi pritisak na aktuelnu vlast da se obezbede normalni uslovi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan Mićić said:

Jel pises za nas ili navijace Panate sto se ne raduju Radonji?

 

1 minute ago, Perkos2 said:

Da navijači KKCZ stvarno žele da im klub bude značajan u Evropi izvršili bi pritisak na aktuelnu vlast da se obezbede normalni uslovi. 

 

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakve navijace imamo, ne bi mi zao bilo da se ugasimo sutra. 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako, podvlacim ako!, Radonjic zaista odlazi, pitanje je sta je razlog takvoj odluci. Rekao je pre nekoliko dana da zeli da ostane. Ako se to u medjuvremenu promenilo postavlja se pitanje, zbog cega je to sad drugacije? Da li se radi o dugovanjima i nemogucnosti kluba da garantuje budzet? To bi znacilo da se opet ponavlja copy-paste 2017. godina.

 

Debata oko drzavnih para tu ipak igra neku ulogu. Niko mene ne pita, ali meni nije svejedno da li KKP sa tolikim dugom dobija isto (ili vise) ili raspolaze godisnje istim budzetom kao i mi, a imaju maltene 10x veci dug nego mi? Pritom dolaze iz EC ili sa 7. mesta ABA u sezoni pre toga. Ko se tj. ko koga ovde zajebava?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragan Mićić said:

Ma okej, ne bitno. Sad treba da ti sazvacem sve da bi mi odgovorio. 
 

Razumeo sam sta si hteo da kazes. Imamo isto para, nama igraci odlaze jer im je istekao ugovor (mi imamo pare da produzimo ali necemo). Imali smo i pare za Holinsa da ga produzimo (jer ako imamo isto para kao KKP onda ako oni imaju za dve sezone Li deja i Pantera onda mozemo i mi Holinsa, ali smo procenili da nam ne treba). 

 

 

 

3 minutes ago, n4l1m said:

ako vec drzis slovo kako smo mi u zbaludi i kako mi i partizan imamo isti budzet, podji samo od cinjenice, da smo mi woltersa, hollinsa potpisivali samo na godinu dana i na osrednje ugovore, a oni puntera, lideja i ostale na visegodisnje uz ozbiljno preplacivanje...

tvoj bezobrazluk probija sve granice

 

ne možemo tako da diskutujemo. postavljeno mi je pitanje, ja zamolio da mi se daju infoi oko isteka ugovora a ti umesto toga sad konstruišeš i špekulišeš šta sam ja hteo da kažem. to nije lepo niti konstrultivno

 

@tito

ti dečko malo smanji doživljaj, makar sa mnom. tvoje tata-činjenice praktikuj sa nekim drugim a meni se obraćaj pristojno, jer, niti imam živaca da debunkujem ove logike "godinu dana i osrednji ugovori", niti ima potrebe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, srlepajce said:

Ako bata Andrej prismrdi kkcz javno kazem da mene Pionir nece videti 

:puke:

Ako se to stvarno desi, obecavam da cu doci na prvu utakmicu u sezoni i 40 minuta makar sam skandirati včć pdr, i onda me pionir i kk vise nikad nece vidjeti.

 

Makar doveli Kevina Durenta i Lebrona, orije bih gledao juniore nas i -41 opet negotu bagru u klubu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Ako se to stvarno desi, obecavam da cu doci na prvu utakmicu u sezoni i 40 minuta makar sam skandirati včć pdr, i onda me pionir i kk vise nikad nece vidjeti.

 

Makar doveli Kevina Durenta i Lebrona, orije bih gledao juniore nas i -41 opet negotu bagru u klubu.

Postujem, ali imam pitanje. Koja je razlika izmedju tog scenarija ili ovog sadasnjeg? Pa, od koga dobijaju KKP i KKCZ pare juce, danas i u dogledno sutra? Dolazi to upravo iz tog kraja koji ti smeta. Barem ja to tako vidim. Razlika jeste u tome da je Covic kod nas na celu kluba, ali ako mi zavisimo od drzavnih (citaj: SNSovih) para, onda su tu razlike u nijansama. Moze biti da je za kosarku predvidjeno da KKP ima primat (kao u fudbalu FKCZ), onda tu zaista ne igra ulogu ko je na celu kluba jer se dotokom novca (koliko i pre svega kada) utice na to koji klub je koliko konkurentan. A ako je u kosarci akcent da KKP bude prvak, onda se i moze razumeti zasto se ne postavlja izraziti SNSovac na celo kluba kao u KKP nego se ostavlja Covic na koga se moze sasuti drvlje i kamenje ako tituel izostanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakve navijace imamo, ne bi mi zao bilo da se ugasimo sutra. 

 

 

Nikad u svom zivout nisam video da jedan navijac koji voli svoj klub napise da mu ne bi bilo zao da se sutra ugasimo. 🙄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...