Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Webad said:

Insajder javlja da je Hollins dogovorio sve uslove sa Makabijem. 650k evra plata godisnje. Da li nemamo pare ilii mislimo da mozemo bolje od Hollinsa.

 

1 hour ago, n4l1m said:

bome teska prica da se nece ici preko 4 stranca, 2 domaca vec otisla plus i najverovatnije kalina kao treci.. plus pefi  kojeg nasi ne bi zadrzavali itd itd..

 

a i ne podrzavam prelaske djenka, kuza i kuridze u fmp...

sve i da igraju za 100k, od ugovora dvojice da si dodao na hollinsovu platu, komotno bi ga zadrzali, tesko da ce imati preko 650k u makabiju..

a od treceg ovog, da si dodao na dedinu platu opet bi i njega zdrzao... ako nista dedu se isplati zadrzati samo zbog partizana..

mi moramo deset puta pametnije da koristimo sredstva, nemamo mi taj luksuz da kao neki i dok igraju ec placaju zbirno preko miliona eura za igrace koje ni ne koriste(kuruc+tristan)..

 

ono kad sve znaes bez da imas ikakav source, ako ne racunamo ovaj koji izvlacim iz akashe jelte..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Davidovac je iskusan, inteligentan i pouzdan domaci igrac, sto bi se reklo couchable i veoma dobro poznaje sistem. Svi cene takve domace igrace, a Radonjic verovatno na kvadrat. Tesko mi je da pomislim da ga nije hteo u ekipi.

Kako god, Dedi sve najbolje i da se vrati jednog dana.

  • Like 19
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

ako uzmemo da su guduric i nedovic teska prica, mi od domacih "pristupacne" a da iole mogu da odigraju nesto imamo u liku petruseva i ilica..

e sad kod nas jedino mogu da ne zavrsi ako se ispostavi da su promaje u glavi, posto ni petrusev a pogotovo ilic ne bi videli minuta u partizanu..

Link to comment
Share on other sites

Jbg morao je da dodje i taj dan kada ce nas Deki napustiti. Mnogo sam ga zgotivio, a koliko vidim nisam jedini. Nije bilo realno da celu karijeru provede kod nas, bio je i red da negde naplati svoje kvalitete i talenat. Verujem da mu je Cska finansijski najvise ponudio, i neka, treba da im uzme sto vise moze, pa za koju godinu da se vraca nazad gde mu je mesto. Hvala mu na svemu i srecno! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Webad said:

Insajder javlja da je Hollins dogovorio sve uslove sa Makabijem. 650k evra plata godisnje. Da li nemamo pare ilii mislimo da mozemo bolje od Hollinsa.

Slozili smo se ovde da nam pored Holinsa treba jos jedan bek i to neko kvalitetno ime za EL uslove, jer je Holins ipak igrac rotacije, nije dominantna figura kao npr Kalinic na poziciji 3 koji ce imati veliki broj minuta i igra ce nam se vrteti oko njega. Da se razumemo, krivo mi je sto nas Holins napusta i imam maksimalno postovanje za njegove kvalitete, ali 650k je mnogo za taj profil igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo oko Fmpa je teska smejurija, prvobitna zamisao je bila da se razvijaju mladi igraci za Zvezdu, da to budu mladi momci ili igraci u razvoju od kojih Zvezda moze imati koristi u perspektivi. Trenutno ne znam niti jednog prospekta bilo u OS, bilo u Fmpu. 

 

Ne samo sto za deset godina broj igraca od kojih je Zvezda imala koristi svedeno na statisticku gresku, nego smo sad poceli da saljemo igrace u poznim godinama koje niko nece iz ko zna kog razloga.... 

Edited by Dl91
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo zadnjih par godina, a i ove bili jaci od Partizana i ostalih konkurenata za Davidovca i Dobrica. Sve najbolje Dedi u nastavku karijere i da se dobro naplati, ali ipak ostaje gorak ukus u ustima, jer ne znam ko bi mogao preuzeti ulogu Davidovca u najvaznijim utakmicama (sto uopste nije lako), jer mi takvog domaceg igraca nemamo...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko Pancev said:

Raspad sistema u najavi ,cekam samo jos i da Dobric i Kalina odu pa da u ekipi nemano nikog ko vredi u El okvirima ,izgleda ce za nas ovog leta vlazni snovi biti Cobs,Rid i Blazic

Vlazan san jedino moze biti Zvezda za ove nabrojane igrace jer oni EL drugacije ne mogu videti, nemojte preterivati sad. Imacemo solidan tim. Sklapamo iz pocetka, ali sta da se radi, nije da nismo navikli. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vasa123 said:

 

Sa njim odmah mozemo da se pridruzimo FMP-u u fiba ligi sampiona, ali bojim se da ce takvi profili igraca pojacavati nas ovog ljeta....

Ma kakvi, pricas gluposti. 

Top opcija za backup igraca na (5/4) samo sto nema visinu za 5 ( a nema ni hajns jbg) i nema suta za 4.

Al doneo bi skok, eksplozivnost i pnr on another level, da mogu, potpisujem ga odma.

Link to comment
Share on other sites

Raspolozenje na ovom forumu kao kad malom detetu uzmes zvecku iz ruke i ono je 100% ubedjeno da je vise nikad nece dobiti nazad pa pali sirenu.

 

Ako je istina da Kuzmic ide u FMP znaci da pravimo jaci tim nego prethodne sezone.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...