Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

102 stranice za nepune 3 nedelje jbt... Počeo sam da čitam dijagonalno kao tito. Živ čovek ovo ne može da isprati :classic_unsure:

 

Nek je srećno DeDi gde god da ode! Dao nam je sve kada nam je najviše trebalo i red je da se oproba negde preko a pride i podeblja bankovni račun.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

i posle kazu necemo o parama..

mi ne mozemo da zadrzimo hollinsa od 450k, ne mozemo davidovca, najverovatnije i kalinu a neki imaju i da placaju wc za el, zadrzavaju 2 igraca od 1m+, zadrzavaju masu igraca sa ugovorima preko 500k i jos ce dovesti 2-3 u rangu milion..

al bitno da se kenja o tome koji je pib...

  • Like 14
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Samo 1 pitanje. Da li stvarno mislite da ako KK Partizan bude dobijao manje para od drzavnih sponzora da ce te iste pare biti prosledjene u vas budzet?
Ne razumem potrebu "da komsiji crkne krava". Ako smatrate da zasluzujete veci budzet,borite se za to a ne da nama "bude manji".

totalno si promašio forumaša kojeg citiraš😆  gde mene nađe sa pričom da "komšiji crkne krava"?  barem 30% učesnika me smatra lošim zvezdašom😀  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Ipak, ako cemo da glumimo kalimero pricu, onda nek prepuste EL nekom ko ima zelju da finansijski to igra, a ne da opet bude seci usi krpi dupe, jer ako nastavimo u ovom maniru imcemo nekih 5-25 tamo, a nisam bas siguran ni da ce biti dovoljna krvava kolena i borba bre kad Partizan bude imao tri Pantera. 

Ja ne razumem ovakve postove.

Prvo, mi smo Evroligu obezbedili na terenu i nemamo sta kome da prepustamo. Drugo, ako budemo imali 0-34, neka bude. Zalgiris se prosle sezone blamirao u Evroligi, malo su se povadili na kraju, onda izgubili od jebenog Lietkabelisa u polufinalu domace lige. I sta sad, je l' treba da vrate svoju licencu i da glume moralne gromade? Treca stvar, krvava kolena mozda ne budu dovoljna za Partizan naredne sezone, ali valjda ne skinemo gace kao pola foruma ovde 4 meseca pre starta sezone, nego ih nateramo da oderu dupe da nas dobiju.

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, n4l1m said:

i posle kazu necemo o parama..

mi ne mozemo da zadrzimo hollinsa od 450k, ne mozemo davidovca, najverovatnije i kalinu a neki imaju i da placaju wc za el, zadrzavaju 2 igraca od 1m+, zadrzavaju masu igraca sa ugovorima preko 500k i jos ce dovesti 2-3 u rangu milion..

al bitno da se kenja o tome koji je pib...

Sad ce da ti se nakace i da objasne da gresis, da su to prozvoljne brojke, da nema dokaza za to, da Zeljko radi volonterski, da na ovoj temi tatišeš, da ovo, da ono...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sve i da je manje od 400k po sezoni porez u Rusiji je znacajno manji tako da ce u svakom slucaju Deda fino zaraditi.

 

Verovatno Kuz oseca da ne moze vise i zeli da privede karijeru kraju, srecno i njemu, skoro niko od nas nije ocekivao da ce izneti proslu sezonu onako dobro, zasluzio je da odmori.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, necke said:

Nije Vujicin. Vrlo verovatno da nismo nista mogli.

Verujem da nismo mogli, da jesmo zadržali bi ga, samo što se poređenjem vrednosti celokupnog ugovora tamo i godišnje plate kod nas namerno pravi slika da je Dejan dobio površinu od preko 100%. A u stvari verovatno ima 350-400k umesto 270k kod nas. Nebitno, meni čak ni ovo nije katastrofa, CSKA je CSKA i razumljivo je da čovek oće da proba kako je tamo.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Covke se ne zeza, video da smo se mucili protiv partizana i da ne ide vise tako. Ovo nam je bilo potrebno, videcete svi da cemo imati duplo bolju ekipu. Ali prvo moraju da odu igraci da bi dosli bolji od njih

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice FMP-a, meni to sve ima smisla.

Mogu da budu deo naseg sistema, sto su bili prethodnih 10-tak godina, i sto nije bas extra dobro radilo.

Druga varijanta je da imaju i neki takmicarski cilj, a da budu bliski sa nasim klubom. To po mom misljenju ima vise smisla i moze bolje da uspe.

Nije svakom mladom igracu jedini zivotni cilj da jednom zaigra za Zvezdu. Mora im se dati prilika da uspeju i ako nisu u mogucnosti da dostignu extra klasu. Tako je na primer prosao Apic, a bice i Simanic verovatno. Mozda ce negde stici i Pecarski, ko zna. U svakom slucaju, za te osrednje igrace je mnogo privlacniji FMP koji ima i takmicarske ambicije (na primer FIBA liga sampiona). Oni koje smatraju najtalentovanijim svakako idu u Megu da bi zgrnuli neke pare kao slobodni strelci. Te svakako necemo nikad videti u KK CZ.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Del Piero said:

 Treca stvar, krvava kolena mozda ne budu dovoljna za Partizan naredne sezone, ali valjda ne skinemo gace kao pola foruma ovde 4 meseca pre starta sezone, nego ih nateramo da oderu dupe da nas dobiju.

Иста прича као и прошло лето.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...