Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Nije Samardžijski jedini preplaćen ali dešava se, sastavni deo posla. 

Problem je da te neki jadni Tegeltija ubedi da ti igrači igraju za stipendije, da ti prodaju fore kad godinama ništa ne urade a onda se lupaju BAT-ovi od 500k+ od raznih Tomasa, Parahuskih, Tintoreta... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Realno sam ga matirao u 3 poteza.

Laž za 500k, on bega u levo, pa laž za garantovani ugovor, on u desno,

 i na kraju lovac na G6 za Samardžiju i šlog, on na termin na 30+...

 

Ne zezaj Kupi, ugasio te Sarac ko Kalina Pavlovica. 

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Realno sam ga matirao u 3 poteza.

Laž za 500k, on bega u levo, pa laž za garantovani ugovor, on u desno,

 i na kraju lovac na G6 za Samardžiju i šlog, on na termin na 30+...

Dodji nam cesce.

 

Sarac desnom rukom pije niksicko, levom brise patos 😂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Cooper said:

Realno sam ga matirao u 3 poteza.

Laž za 500k, on bega u levo, pa laž za garantovani ugovor, on u desno,

 i na kraju lovac na G6 za Samardžiju i šlog, on na termin na 30+...

Pocepao  te Sarac, ko siroce milku od 100 grama.

1 hour ago, Losmi17 said:

Jel ti zbilja mislis da on je on bio u kkp zbog para?

 

Kupica je nebrojeno puta slagao, ali sta ga kosta. To je modus operandi.

😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Kad se samo setim kako su Kupica i ekipa reagovali kad sam ovde napisao vrednost ugovora Trinkilinkija neposredno nakon potpisivanja, a izneo ga Josip Sesar tokom prenosa neke tekme na Hr Areni. Doslovno je bilo skakanje u oči kako smem da toliko lažem jer ljubav a ne pare itd.

Nemam reakcija vise.

😂👍🥇♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

dokumentuj mi molim te da sam ja ikada preskocio preko vaseg plota da komentarisem bilo sta.
Uostalom zna se da ni na jedno pitanje koji ti bilo ko postavi nemas ili ne zelis  da das odgovor.

Kada vec znas detalje njegovog ugovora
Da li mu je ugovor bio 750.000 eur za ovu sezonu?Koliko mu se duguje posto nije potrcao poslednja 4 meseca za vas. 

Da li je potpisao dvogodisnji ugovor ili trogodisnji ugovor nije bitno sada, sve i da je dvogodisnji, nema obaveze KKP prema njemu samo ako ubode ugovor u NBA i onda je slobodan bez obestecenja , to je NBA klauzula. Njegov manager vas javno ismevao na njegovoj instagram stranici kada ste ispali od nikada jace Bu(A)rse, i sada ce on da se odrekne para zarad ljubavi prema KKP. 

Uostalom, sacekacemo Bat, svi se secamo tvojih cifara i za Parahuskog, za Trinkijerija, Milutinova itd, i onda Batica ( ne onaj Batica Andrej kojeg obozavate) crno na belo pokaze javnosti koliko kosta vasa ljubav i kako niko ne dolazi "zbog pare" u KKP. 

 

Tako , zajebi me molim te vasih otvorenih ugovora, jedini ugovor van Bata sto sam video od vasih igraca je cuvenih 10.000 eur avansa za Rakicevica na blok priznanici iz lokalne prodavnice pica. 

 

4 hours ago, Šarac said:

500k, i tako pise u ugovoru.

 

Ako hoces da vidis , posalji mi email u pp pa ti posaljem , ali da obecas da nikom neces pokazati.


jel vazi?

 

 

toliko za danas, 

 

ima i tata tema a tamo je tvoje prirodno staniste,

 

 

 

Ode Avangarda u vazduh. E tako se to radi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Da, tako se šlogirao i kad je dao Samardžiskom 60k mesečno.

 

Ovo me podseti na cuvene obektivne kosarkaske emisje za spas srpske kosarke na SoS kanalu. Pa kad neki zvezdas nalupa Tegija cinjenicama ovaj ga pita koje su boje bile patike Salica kad ga je Dule poslao da kaki i onda ovaj ostane bez teksta pitanjem a ovaj slavodobitno konstantuje kako se mora bolje informisati ako zeli ulaziti u diskusiju. 😁

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam Samardzijski je doveden kad je bila tu ekipa oko brata. Tad je bila fora da se igrac preplati i da onda deo movca vrati određenim ljudima iz uprave. Slicno nasi fudbaleri i kosarkasi rade u Rusiji i Belorusiji. Licno sam video ugovor gde jedan nas bivsi fudbaler daje predsedniku kluba zajam od 50k usd sa kamatom od 0.001%.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...