Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

24 minutes ago, Dropkick Murphys said:

treba stvarno bistu da mu postave u minkenu zbog silovanja eurocup albe

Zvezda je izgubila od EC Buducnosti, a potom EL Buducnost od EC Zvezde. Covek nije imao nijedan poraz u PO. Sa tim da taj tim Albe nije bio losiji od ovog. Siva, Noko, Giedraitis, Volter jr, Gifaj, Sikma, Hermanson...rekao bih i bolji.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geronimo said:

Apsolutno potenciram. Mislim da je ovaj tim dostigao zenit, te da ga treba promeniti da bi napredovao. Lazic i Mitar nemaju gde (ili ih Radonja ne da), a neko mora da ode da bi novi dosli...

Slazem se, ima i kod mene sentimentalnosti, volim ja Dobrica i Dedu (ok, Dedu mnogo vise), i jesu napredovali, ali... Plafon nam je sa njima definisan. Nasoj ekipi treba i mladosti i kvaliteta u ovom prelaznom roku, a da bi to doslo neko mora i da ode. Mozda i njima treba promena, a nasem rosteru svakako treba osvezenje.

Pa mi svake godine promenimo pola rostera i plafon nam je aba. Mislim da trebamo da zadrzimo sve igrace osim Simona(penzija), Cirbesa, Kuzmica i Vajta, Markovica, Volters je vec otisao. Trebamo da zadrzimo kostur ekipe koji uz par dobrih pojacanja moze da dogura visoko. E sad ako Deda hoce da promeni sredinu nemam nista protiv.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aleksa said:

Pa mi svake godine promenimo pola rostera i plafon nam je aba. Mislim da trebamo da zadrzimo sve igrace osim Simona(penzija), Cirbesa, Kuzmica i Vajta, Markovica, Volters je vec otisao. Trebamo da zadrzimo kostur ekipe koji uz par dobrih pojacanja moze da dogura visoko. E sad ako Deda hoce da promeni sredinu nemam nista protiv.

Bukvalno svke sezone radimo isto kao sto si i napisao. Ostane kostur, dodju novi stranci na godinu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bukvalno svke sezone radimo isto kao sto si i napisao. Ostane kostur, dodju novi stranci na godinu. 

samo sto ce sledece sezone ostati kvalitetniji igraci nego prosle 

Video sam negde da se spominje Lorenco, koliko je on realan?

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Radonji, stručnom štabu i igračima na tripleti! Veliki rispekt za sve što su uradili ove sezone!

 

FB-IMG-1645443278819.jpg

 

FB-IMG-1655498104251.jpg

 

Da bismo to ponovili i sledeće sezone, moramo predstaviti čoveka od koga nestrpljivo iščekujemo dobro jutro, dan ili veče na bilo kom svetskom jeziku.

 

12811796575fe4bb7f8656c652096635-700x525

 

Spremite šlemove!!!

 

FB-IMG-1627400759502.jpg

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Eh sad zvanicno prelazni rok moze poceti.

 

Prvo oprastanja i zahvalnice nekim igracima.

 

Da se formalno objavi i potpis DR.

To znaci da su on i NC se dogovorili da naprave taj korak vise i da je DR dobio garancije za konkurentan sastav za El. Naravno i da se bude bolji od komsija na svim frontovima osim kad su novci u pitanju. Tu im ne mozemo prici ni blizu sledece sezone. 

 

Postoji neka ideja da cemo igrati u Areni da bi mozda pokusali na taj nacin da dopunimo budzet ali otom potom. 

 

Sezonske mozda krenu uskoro jer su se stare obaveze uvek placale iz tog svezeg priliva. Otuda prelazni rok i potpisi se moraju ubrzati jer se 2000 2500  sezonskih prodaju bez obzira ko nosi dres, treba dopreti do onih ciljanih 5000. 

 

Fun fact je da ce prvi derbi biti vec u drugom kolu i gde cemo mi biti domacini.  

 

 

Srecna nam tripleta !!!

 

Sad pucajte iz svih oruzja budimo realni iako smo zigani. 

  • Like 37
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Eh sad zvanicno prelazni rok moze poceti.

 

Prvo oprastanja i zahvalnice nekim igracima.

 

Da se formalno objavi i potpis DR.

To znaci da su on i NC se dogovorili da naprave taj korak vise i da je DR dobio garancije za konkurentan sastav za El. Naravno i da se bude bolji od komsija na svim frontovima osim kad su novci u pitanju. Tu im ne mozemo prici ni blizu sledece sezone. 

 

Postoji neka ideja da cemo igrati u Areni da bi mozda pokusali na taj nacin da dopunimo budzet ali otom potom. 

 

Sezonske mozda krenu uskoro jer su se stare obaveze uvek placale iz tog svezeg priliva. Otuda prelazni rok i potpisi se moraju ubrzati jer se 2000 2500  sezonskih prodaju bez obzira ko nosi dres, treba dopreti do onih ciljanih 5000. 

 

Fun fact je da ce prvi derbi biti vec u drugom kolu i gde cemo mi biti domacini.  

 

 

Srecna nam tripleta !!!

 

Sad pucajte iz svih oruzja budimo realni iako smo zigani. 

U El ili aba?

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...