Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

58 minutes ago, Nenad010 said:

Čuvena priča kako centri sazrevaju kasnije.

NIje se ni od Kuza mnogo očekivalo nakon loše sezone u Pao-u kada nam je došao prvi put, mada je bio 3 godine mladji.

Dobar je Poljak, nekako liči na Deja da dovede fizički dominantnog igrača koji će se savršeno uklopiti u sistem beton odbrane i "terasa" ograničenog napada.

 

Moja želja bi ipak bila Hasan Martin, pa da igramo u petorci sa 5 igrača iste visine (plus-minus 3cm) 😁

 

Poljak se stalno povredjuje,Bez nekog napadackog trpaca ili veceg iskoraka nekog igraca iz postojeceg tima nema PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, 1945 said:

Cska, Zenit, Makabi, mi, i sad ce Partizan kao peti uci koji je finansiran od strane drzava. Neki od ovih klubova direktno neki indirektno.

 

Plus Zalgiris i grcki klubovi ja bi rekao takodje su na neki nacin drzavni klubovi, sad koliko ih drzava finansira to ne znam.

 

Da ne odemo predaleko sa ovom temon... Mozemo da se vratimo na Zvezdu.

Pises, a ne znas. Prvo CSKA i Zenit ne igraju EL. Drugo Makabi nije finansiran od strane drzave, imas lako dostupan njihov budzet. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Petrusev mi je tolko antipatican da cu bas morati da istreniram stomak da ga svarim posle svih onih uvlacenja KKP-u i po instagramu i po intervjuima kako bi ga doveli. 

pa dobro sad kad mogu naši njima može i jedan njihov nama da priča o ružnoj prošlosti 😁

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pises, a ne znas. Prvo CSKA i Zenit ne igraju EL. Drugo Makabi nije finansiran od strane drzave, imas lako dostupan njihov budzet. 

Pisem, a ne znam, sram me bilo.

 

Ne bi znao da ne igraju da mi ti nisi rekao, hvala na informaciji.

 

Sto se tice Makabija jasno sam napisao neke direktno finansira drzava a neke indiriketno. Mozda su sad svedeni na minimum ali su imali godinama unazad ogromnu pomoc.

 

Da ostanem na temi, neko je spominjao i Andrew Andrews-a kao potencijalnu opciju za beka, gledali smo ga svi, zaista odlican suter.

 

Sto se tice karaktera prica Alimpijevic na 17:30 o njemu o radnoj etici, koliko je posvecen, da su njegova pitanja na nivou trenera... Znaci odlican karakter, pobednicki mentalitet, kosarkaski IQ, odlican suter, defanzivac u rangu Lojda rekao bih, znaci zadovoljavajuce.

 

Jedino sto je 188cm a Radonjic nikada nije doveo beka ispod 190cm ali mogao bi da se upari sa plejem koji ce doci  koji je visi od njega i dobar defanzivac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Pisem, a ne znam, sram me bilo.

 

Ne bi znao da ne igraju da mi ti nisi rekao, hvala na informaciji.

 

Sto se tice Makabija jasno sam napisao neke direktno finansira drzava a neke indiriketno. Mozda su sad svedeni na minimum ali su imali godinama unazad ogromnu pomoc.

 

Da ostanem na temi, neko je spominjao i Andrew Andrews-a kao potencijalnu opciju za beka, gledali smo ga svi, zaista odlican suter.

 

Sto se tice karaktera prica Alimpijevic na 17:30 o njemu o radnoj etici, koliko je posvecen, da su njegova pitanja na nivou trenera... Znaci odlican karakter, pobednicki mentalitet, kosarkaski IQ, odlican suter, defanzivac u rangu Lojda rekao bih, znaci zadovoljavajuce.

 

Jedino sto je 188cm a Radonjic nikada nije doveo beka ispod 190cm ali mogao bi da se upari sa plejem koji ce doci  koji je visi od njega i dobar defanzivac.

 

 

Ma da...ljudi su usli u formu kad je treblo..Onda Nidam treba u Monako da zameni Dzejmsa..

Link to comment
Share on other sites

  1. Luka Doncic, Milos Teodosic, Ivanovic 
  2. Nedovic, Gudura, Blazic 
  3. Kalinic, Hollins, Dobric, 
  4. Bjelica, Deda 
  5. Bobi, Tobi, Mitar 

 Lazi je vec vreme da se preseli na  mesto 15-og igraca eventualno nek uskace za Aba da odmori nekog i to je to.  


Jeste da je ekipa malo matora, al ekipa je za velike domete i mogu reci osvajanje El. Pa sto da ne, Kalina je lud a ni Luka Doncic ni Bobi ne deluju sasvim  normalno, moglo bi se da priputa da l' su totalno smetnuli s uma i zele da uzmu El trofej sa Zvezdom. Posle njih, lako je privoleti ostale nabrojane. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio bih bas srecan da vratimo Lorenza i to na 2 godine. Nisam srecan sto ce nam Dzoni biti 2 a Markovic 3 plej. Nemam nimalo poverenja u njih 2. Posebno ocekujem totalni raspad Markovica.

 

Bas me znam ko bi bio dobar parnjak Holinsu na 2. Nisam za tog nekog sutera bez odbrane, jer nama vec Dzoni ne igra odbranu na Radonjicevom nivou. Nedovic sto dalje, a ne znam na osnovu cega zasnivate optimizam na Guduri? Pritom mi je Gudura sve više 3 kako je stariji.

 

Takodje me zanima odakle ideja da Kuzmic nece biti u rosteru? Ja sam siguran da je on 3 centar sledece sezone i da ce doci samo 1 centar.

 

Verujem i da ce doci 1 cetvorka, ali verovatno ne odmah.

 

Lorenzo, Dzoni, Markovic

Pojacanje, Holins

Dobrić, Lazić(Lazarević)

Kalinić, Deda

Pojacanje, Mitar, Kuz

 

Cenim da cemo dugo cepati ovako i merkati neku cetvorku. Smatram da ce nas to kostati kao i svake sezone sto nas je kostalo, ali tesko mi je da poverujem da cemo u oktobru imati ceo roster. Daj Boze da gresim jer nam ta startna cetvorka bas treba.

 

Inace Kuzu svaka cast, ali bolje da nadjemo nekog mladog centra da ga obradjujemo, ali kad to nismo uradili ove sezone nego smo se sprdali sa Cirbesom, tek ne ocekujem naredne sezone. Ocajna kadrovska politika kluba poslednjih 5 godina sa mladim igracima.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Ilic je imao zaista "bolesnu" sezonu za ovdasnje kriterijume igre. Ako mozemo, potpuna je ludost ne uzeti tog momka.Cetvorka i small ball petica, atletski medju najboljim belcima koje sam video u skorije vreme, popravio sut iako mu ni sad nije forte, na skoku stalno prisutan, uz to ima samo 22 godine valjda.

 

Znaci neki trogodisnji ili cetvorogodisnji ugovor da bi moglo i da se zaradi.

 

Ja zadovoljan.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bih morao da biram tim za sledecu sezonu:

? ; Ivanovic ; Markovic

? ; Lazic ; Topic

Hollins ; Dobric ; Lazarevic

Kalinic : DeDa 

? ; Luka (4/5); Ilic (5/4)

 

Moje opcije za pozicije 1;2;5 

Plej: 

Jalen Adams; Wade Baldwin; Darius Thompson, Dee Bost; Paco Cruz; Dylan Ennis (2/1); Justin Cobbs; Jonah Radebaugh; Naz Mitrou Long; Maodo Lo.

Suter:

Joe Thomasson; J.P. Macura; Olivier Hanlan; Andrew Andrews; Jamar Gulley; 

Centar:

Alpha Kaba; Jalen Reynolds; Mike Tobey; Ismael Bako; Nick Perkins (5/4); Tarik Black; John Mooney.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...