Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 2/1/2022 at 8:59 PM, Mirage93 said:

Ono sto je ocigledno, ovaj tim je napadacki najlimitiraniji u poslednjih 5-6 godina sigurno. Apsolutna greska je bila na ovakav roster dovoditi tip igraca kao sto je Markovic, o odbrani centara i rupi u reketu necu da pricam. Mogu Dejana da volim kao rodjenog, sto i jeste tako, ali je tvrdoglav kao mazga i ne ume da izadje iz svog sablona nikako. Ovo nam je najbitnija sezona u poslednjih ko zna koliko godina, ako stoka udje u Evroligu, imace 20 miliona budzeta, a Radonjic bira Cirbesa i Markovica...Jezivo. Kao sto sam rekao kad je otpustio JOB-a u trenutku kad nam je najvise trebao, ako osvojimo sve, njegova zasluga, ako ne osvojimo, jos vise na njegovu dusu. Tako je i sada.

 

5 dana

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Instinkt said:

Ovo večeras je bilo na istom nivou kao protiv Taukeramike. Kurva nam se usrala u život

 

15 dana, mizoginija, a ima i ovo kao mali dodatak:

 

19 hours ago, Instinkt said:

Buraz, jel ti imaš njegov poster iznad kreveta, neka devojka, nešto, ili čekaš Deja da se razvede? 

Daj bre liče, nije ti ovo dragi bravo ili ana.rs, na svakoj stranici šiljiš k na Radonjića. Bukvalno je degutantno postalo to tvoje bolesno titranje jaja, iako je na vašoj temi, sramota i mene. Opsesija 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 10:43 PM, Son_of_a_gun said:

Crkni gaduro, jbmtimater onu klošarsku.

 

10 dana, mislim da ne treba neko posebno obrazloženje. Kraći period nego za Instinkta, jer je Instinkt imao još jedan post u kome nedvosmisleno izražava odsustvo bilo kakvog samoprekora za napisano.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Manilla said:

Podrška Dilejama. Nebitno što je Hrvat, čovek je aktivni član mafijaške organizacije sa nazivom DPS koja pored svojih kriminalnih aktivnosti, radi na sistematskom zatiranju svega što ima veze sa Srbijom i Srbima. A sad je došao ovde da zaradjuje za hleb. 


Manilla 10 dana.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 hours ago, pantelia said:

Uh kako je Tegetlija popizdeo na instagramu, samo mi je to melem na ovu danasnju sramotu. Sto vise cireva mu iskace, ja sam srecniji

 

edit:

 

 

😄

 

Zagrmeo Ostoja da nije lopov 😄

 

Imamo svakodnevna obracanja Generalatm, evo i Ostoje, 1 kreiranje atmosfere pred kup

 

Za pucanja slezine, iskakanje čireva i sl. smo već davali 5 dana, tako da:

 

pantelia - 5 dana

 

Takođe, Goldberg i Kooin su kažnjeni 48č, dok se ne odluči o konačnoj kazni.

Edited by uvrnuto
  • Like 4
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2022 at 10:42 PM, Cooper said:

Rezervisti Mur i Panter dovoljni za malucz

 

11 hours ago, Cooper said:

Tebe niko ništa nije pitao.

A te fore za kratku suknju ostavi za ove svoje

 

12 hours ago, Cooper said:

Komšije, čestitke na 8. kupu.

Ćeraćemo se još.
Najbitnije ko osvaja EC.

 

Cooper 3 dana, dizanje tenzija i provociranje. Nijedan post nije strašan sam po sebi ali kumulativno i istorijski - jasan je kontekst. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2022 at 12:40 PM, Darko Pancev said:

Zli Dulo ide u kampanju sa Tadicem ,pa naravno sa kim bi drugo kad mu je gorepomenuti sipao sakom I kapom u klub 


Darko Pančev 48h.

 

Postoji tata tema za ovakve upise. Iako je možda moglo da prođe samo sa brisanjem ili premeštanjem posta, Darko, tek što mu je istekao prethodni ban, piše ovako nepotreban post na ne-tata temi, pa zbog toga i kratka kazna za nauk.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bilo je nekoliko pokušaja fora sa ratovima i istupanjima ekipa usled istih i slično, pa da vas zamolimo da se sa takvim stvarima ni ne pokušavamo šaliti.

Naredni takvi upisi će se kažnjavati, a sada samo upozorenje.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Crni said:

Crkli da bog da

 

5 dana

14 hours ago, prolup said:

Pa kad za protivnike budemo imali ljude a ne vas prihvatićemo.

 

16 hours ago, prolup said:

Robijini drugari iz zatvora okrenuli par brojeva, znaju sudije s kim imaju posla.

 

prolup - 10 dana

15 hours ago, СтелаРоса said:

Au ovi likovi su opasni bolesnici. Pa pre dve nedelje izgubis od ovog istog protivnika mec za trofej tako sto si razbijen, vec si izgubio jednom u prvom delu sezone, igra se do sada najmanje bitan mec i ti se ovako majmunises i provociras, a znas da ces sa tim istima igrati jos ko zna koliko utakmica za trofeje i da ce sve te utakmice biti daleko bitnije nego ove. Avramovic stvarno nestvarna partija, ali lik konstanto provocira nase igrace, on je tu najveci psihopata. Ledej ne bira kojeg naseg igraca ce da udari bez lopte, a nista mu se ne svira. Naravno i glupavi Lesor je imao svoj cirkus performans. Sudjenje sramotno, mi kao da smo prestali da igramo posle onog komicnog faula u napadu Mitrovica (koji mu je ako se ne varam bio i peti). Valjda je rumeni zadovoljan ovaj put sudjenjem. 

 

Steta je sto je mec isao ovim tokom, tj da smo bili u igri do 5 minuta pre kraja meca, jer bilo je nacrtano da se izgubi ako se uzme u obzir nas umor i stednja za utorak/cetvrtak, kao i cinjenicu da je njima potrebnija pobeda, te sam se nadao da cemo odrzavati nekih minus 10ak poena ceo mec i tako postediti sebe dodatnog umora, ali sta da se radi. 

 

5 dana

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, harmonajzer said:

Linkovi su me izmasakrirali, kao i sudije nas.

Koliko sam uspeo da vidim, KK Partizan je skup iskompleksiranih bolesnika, na čelu sa "gospodinom" Robijom.

Ovo su utakmice posle kojih poželiš da jedan Čović (o kojem generalno imam vrlo loše mišljenje) ostane doživotno na čelu KKCZ.

Nema kukanja, uzvratiti istom merom.

Kao onomad protiv Podgoričana.

Drugačije ne može.

Na žalost.

 

5 dana

16 hours ago, mind. said:

Da nam se nasisaju kurca ova sudijska trojka uz bivšeg cigana na poziciji mahača glavom alekse avramovića

 

5 dana

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko pričao da će biti banova i na nba temi, ne bih verovao, ali eto moguće je

 

22 hours ago, DameTime said:

Iskreno, ne mrzim nikog, a kamoli da mrzim jednog NBA igrača. Koji btw nije najveći nigde sem u (svojoj) glavi najvernijih navijača.

 

U stvari problem nastane tamo gde prestane zdrav razum a počne pripisivanje svih uspeha Lejkersa Lebronu a svih neuspeha njegovim saigračima koji su nesposobni iz ovog ili onog razloga. To je nivo okultnog koji prosto ne mogu da svarim i zato biram da verujem kako se ljudi koji pišu takve stvari zapravo sprdaju.

 

DameTime - 48h za glumljenje psihijatra

 

9 hours ago, delgado said:

 

    Humano je od moderacije sto dozvoljava i psihicki hendikepranim osobama da slobodno diskutuju --sve u skladu sa modernim vremenom

    Ako, ko sam ja da propagiram suprotno kao humanista & intelektualac

 

delgado - 5 dana za još gori odgovor

  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2022 at 7:25 PM, Wingwalker said:

uneredila nas govna penalima...još Radonju da maknu i sve bombona.

 

On 3/6/2022 at 8:24 PM, Wingwalker said:

ajde spuštaj to ispod deset pa da završavamo ovu grotesku od sportskog iventa...ova govna sramote nemaju.

 

Wingwalker - 5 dana, bilo je tu i bezrepih goveda, nakupilo se đuture

On 3/6/2022 at 8:20 PM, Wingwalker said:

ali sve da vam jebem bezobrazno....

 plus ovo

  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 hours ago, stefqw said:

Ni ja nemam problem sa bilo cijom nacionalnoscu, ali Delije ocigledno imaju, sto slucajevi Alena Omica i ovog hrvatskog vaterpolo  trenera jasno pokazuje....Sa druge strane, Zvezda je jedan od 4 stuba srpstva, i sad ce tu da igra Kalinic koji propagira nezavisno Kosovo, to mi nije u redu, mada ja od 2011. kk Zvezdu sve manje osecam kao svoju, jer je ocigledno da je to privatna prcija porodice Covic... Zato kazem nekako je i logicno da siptar Kalinic igra za Covica koji je pokrao i unesrecio narod dole

 

stefqw trajno. Hajde na stranu vređanje forumaša, trolovanje i ostalo zbog čega bi dobio inače neki jači ban a ne trajni - da ne quotujem sad sve, ali ovim je pokazao o čemu se zapravo ovde radi i takvi nam ne trebaju na forumu. Inače, nije nedozvoljeno imati suprotno mišljenje od većinskog auditorijuma na KKCZ temi, čisto da se zna, sve dok to ne prerasta u otvoreno trolovanje. Međutim, ovakvi narativi poput boldovanog se ovde ne tolerišu.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2022 at 6:30 PM, fradler said:

Al kako ih je bivsi robijas simpaticno postrojio na kraju poluvremena i svoj trojici se najeb'o mrtve majke uz ko zna kakve pretnje, kukavci samo klimaju glavom i gledaju u pod. Odmah lakrdija od sudjenja u drugom, KKP ispunjava bonus 18 sekundi do kraja cetvrtine.

fradler 5 dana

 

Dodati na ovo slične upise poput:

- Lamonika 🤣 Koja matora kurvetina je to

- Ima li na svetu osobe kojoj su simpaticne ove interne posalice Kovacica i Kuzmanovica? Kakva dva maloumna tvora.

- Markovic je busan kurton

 

 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Skyglider said:

 

Tako je, ja nemam veze sa vezom ali zato polupismeni bezveznjaković poput tebe koji verovatno živi sa roditeljima i od njih zavisi ima veze sa vezom i zna sve.   Ajde sikter tamo i idi vidi dal ti je mama spremila večeru. 

 

 

 

5 dana 

4 hours ago, n4l1m said:

druze uini za ovo da sam osvedoceni antivakser, nemam sta da kazem, sem napases mi se muda.

 

sto se tice vredjanja od strane @Skyglider, on nek mi se napase muda, a dobice  gratis i slag koji mu sleduje.

:default_coffee:

15 dana

 

Obojica već imaju dosije a drug tito već podebeo (dosije) + je bio prilično vulgarniji u svom odgovoru. Na kraju krajeva i započeo kavgu arogantnim glumljenjem intelektualnog autoriteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2022 at 8:01 PM, pavijan2 said:

Za ovo bi ih ostavio u Kaunasu, pa neka se stopom vraćaju kući kroz Ukrajinu.

 

 

On 4/3/2022 at 8:06 PM, pavijan2 said:

Jel' tebe neko nešto pitao.

 

48h hlađenje, em jako nesrećna konstrukcija em odjebavanje

Link to comment
Share on other sites

Plant 7 dana

On 4/4/2022 at 8:24 AM, Plant said:

Vidi Berti ... dzabe trosis svoje vreme i tastaturu , takvima kao taj kome repliciras ne vredi pricati. Gledajuci njegove postove na drugoj temi, pomislih jednog trenutka da je on drzao onu nato zastavu juce.

Nemam pojma, neki takve zovu autosovinisti ... mada ima i boljih izraza ... 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Zvedinho 48h

 

On 4/3/2022 at 11:27 AM, Zvezdinho said:

 

Opet se ponasas kao govedo i lazes i ako ti je @next objasnio zbog cega sam za vreme 1/2 PO izbacen zbog toga sto sam dropovao Dzejsona Kida ( koji je bio povredjen) kojeg je pokupio @next i koji se oporavo za naredni mec ( pre toga je bio povredjen)  a nakon toga je Kid napravio tripl dabl , pa je lucid popizdeo i mene izbacio. Al dobro od tebe, laz i obana je deo tvog indentiteta klosharu lazovski 

 

Cak ti nije dovoljno sto je i next potvrdio ovo kad si opet posle sto godina  opet masno slagao pacovchicu mali.

 

I Draki da dopise Maksi titulu iz 2007 godine, jer on voli te Ostoja titule  he he😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2022 at 9:04 PM, berti said:

Pseta koja nama masu nato zastavom. Goveda koja su se garantovano odusevljavala kada su ovde deca ginula od nato mrcina. Nije im tada palo na pamet da drze zastave za prekid rata. 

Olos docekati kako su zasluzili. Uvek su nas mrzeli u kosarci, uvek sam ih mrzeo. Jos i onaj Sabinis sere ovih dana.

Bagra!

 

20 dana - ovaj gornji pasus još i da prođe nekako, ovaj donji je klasična šovinistička generalizacija koja je usmerena na sve Litvance, neće sigurno ovi koji su držali zastavu dolaziti u Bgd pa da ih dočekujemo "kako su zaslužili", plus uvek su nas mrzeli u košarci, uvek sam ih mrzeo (valjda ne samo u košarci)

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2022 at 8:46 PM, Bodie said:

Ako nekome nije bilo jasno sa čime imamo posla, govna fašistička.... Nadam se da će im biti priređen topao doček sledeće sezone.

Jedan je Luka kapiten!

 

7 dana, samo zato što do sad nema warnova. Kao što rekoh iznad, ovi svakako neće dolaziti sledeće sezone pa impliciramo da su valjda ljudi iz Žalgirisa govna fašistička, šta li. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...