Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
On 5/21/2021 at 10:30 AM, Losmi17 said:

Zlajo, mnogo places po forumima za nekog ciji tim ne igra ove bitne utakmice.

Ili places jer si opet dobio po dandari od mocnog Borca iz Cacka?

 

De de, hvataj prnje i juris na avangardu da sa tvojim proteranim bratom erom sejes splacine po toj sprdnji od foruma.

 

7 dana. Ovo je ban od sinoc, tako da je sada prakticno 6 dana ostalo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam stalno u nekoj guzvi prosle nedelje, sad na odmoru, pa da popisem:

 

Budha 5 dana, StefanPG 7 dana - obojica provociranje. Obojici je ostalo jos oko 3 dana.

 

Delgado 7 dana za

 

Quote

CP3 mala smrdljiva jajara pokusala da povredi Kinga kad se on vec sjebo. Nadam se da ce mu Alex/Vesli/Kiff/Trezz dokrajciti to rame i poslati smrdljivog, floperskog patuljka u penziju 

 

Tolerise se na NBA malo vise hoodovskog izrazavanja, ali ovakve zelje jok. Njemu je ostalo jos 4 dana.

 

Crni 10 dana za

 

Quote

Ovo su zadnji dani frustrirajuce primitivne, iskompleksirane druzine iz provincijske prestonice.

Osmeh Dejana Milojevica govori o njemu sve.

Vala su gadni, sire zarazu, kuga su i od kuge ce se zatreti.

 

Njemu je ostalo 6 dana

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

S obzirom da sam se iz poslovnih razloga preselio u drugu zemlju, za forum imam jos manje vremena nego do sada (bukvalno mi se juce desilo da kliknem na zvezdicu za new posts i da me baci na post od utorka). S obzirom da i Dule ovde sve redje obitava, to dalje znaci da smo bas u kanalu sa prisustvom moderacije. Metalni ce raditi na tome u narednom periodu (a i ja cu malo vijati ljude), ali s obzirom da znam od ranije kako ljudi glatko odbijaju, bice kriticno neki period. Kako bismo to lakse prebrodili, malo ce se zategnuti kaznenu politiku, a mozda ce se ukljucivati i modovi sa drugih pdf-ova, ako vide da nas nema.

 

A i stvarno je vreme da neko drugi preuzme moderisanje 🙂

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Marti Misterija 10 dana za "susjede", prilicno je jasna konotacija. Hteo sam prvo 7, ali s obzirom da sam u citanju reportova video da je ucestalo, odlucio se za 10.

 

DI91 ista stvar, isto 10 dana. Tu je razlog zasto 10, a ne 7, sto mu je ovo treci ban u manje od 300 postova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postovani Voxovci,

 

Kao sto ste i sami videli, @nlavrnja je usled poslovnih obaveza bio primoran da smanji aktivnosti na forumu. Kako vec duze postoji potreba da se pojaca MOD tim jer su i neki drugi moderatori postali neaktivni, potrazili smo pojacanja medju vama. 

 

Pre promocije hteo bih jos jednom i javno da se zahvalim @nlavrnja-i na angazovanju, on ostaje mod, nema razloga da to ne bude, i verujem da ce se vrlo brzo i uspesno snaci u novoj sredini i opet imati dosta vremena i za forum. 

Hvala i svim prethodnim moderatorima i onima koji su ostali aktivni! Bez svih vas Vox92 ne bi mogao biti bolji!

 

A kao sto sam rekao, pojacanje nam evidentno treba. Zato bih pozeleo dobrodoslicu jednom nasem clanu koji ce zauvek ostati upamcen po jednom fenomenalnom otvaranju KKP sezonske teme. Pokazao je i po svom ostalom pisanju, ne samo na PDFu Kosarka, da zasluzuje ovu poziciju.

 

1718536238_video-convert(2).gif.121a5241141d9157648a45e5d87024a7.gif

 

@uvrnuto ce od veceras biti novi moderator na PDF-u kosarka! 

  • Like 25
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije tu kraj.

 

S obzirom da nas ocekuje jedno vruce leto i uzbudljiva sezona, a i da bi olaksali pocetak novim moderatorima, da ih ne izgorimo odmah, odlucili smo se za sistem "Ne sam", odnosno da ce uvek biti vise njih tu, i da ce moci jedni drugima da pomognu, da donosimo timske odluke. 

 

U skladu sa takvim, timskim principom rada...

 

1672113021_video-convert(4).gif.d85fde5152755aecc78f48b77aa0980b.gif

 

Dobro nam dosao @Ne sam Safete

  • Like 23
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ako ste opet pomislili da je to to, opet ste se prevarili. 


Covek koga apsolutno nije potrebno posebno predstavljati. Lider ne samo po ponasanju na forumu vec i u broju reakcija (sa akcentom na pozitivne reakcije) od strane drugih forumasa (na ne tako veliki broj postova). 

 

 

1371083754_video-convert(5).gif.4c3b1175d6e36941869b9cd827382539.gif

 

Dobro nam dosao @NMX!

  • Like 26
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

StiviKivi- 5 dana

 

Quote

 

Hoće neko da počisti ove ne KkCZv priče odavde? 

Usrali ste se ovih smrdljivaca. 

Pustite da mi kažemo poslednju reč. 

 

 

 

 

 bilo je predloga za jaču kaznu, neka bude ovako, tek smo počeli da  moderišemo.

 

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Molba za SVE.

 

1. Nemojte insinuirati da li je neki forumaš ovo ili ono u RL. Kažnjivo je. Sporan post je obrisan. Sledeći put će ići ban. 

2. Jasno je da je buran period pred nama, glede KKCZ i KKP. Nemojte pisati na 3 teme, gotovo je nemoguće pohvatati sve. O Žocu, Panteru se trenutno piše na 3 jbn teme. Merite ga na Tati. Košarkaške teme na odgovarajućim topicima.

 

Hvala. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Crni 10 dana

 

8 hours ago, Crni said:

Ako je nesto dobro u svemu ovome, to je sto su ponovo pokazali kakvi su kad im se moze. Drago mi je da Zvezda ima zdravu pricu, ne treba se sa njima meriti, neka se bahate, neka daju legit Vucicu, nek konacno polapaju sva govna koja su izasrali ovih godina, glumeci zrtvu i potlacenost. Kako oni vole da  kazu, dzaba vam novci moji sinovci...

Trovaci, bolesnici, to je taj isti gen Vujosevicko-tegeltijsko-panticki. Ne treba biti preterano mudar, da se ta njihova mrznja siri ko kuga, da nece nikad prestati i da je na nama da budemo iznad ove situacije. Boricemo se onim sto imamo, cestitati i pruziti ruku, ako ponovo osvoje sve kao prosle godine. Nemojte da vas boli sve ovo, jer oni to rade iz pakosti, i to treba da nam imponuje, jer su im mozgovi sjebani za ceo zivot samo od kompleksa prema Zvezdi. Nek se isprazne, nije problem, navikli smo mi stariji na njihovo bahacenje, sacekacemo ponovo neka bolja vremena, samo ovaj put ne treba ici grlom u jagode. Sve ce se ovo lane zvati tako? Ja cu gledati Zvezdu i radovati se svakoj pobedi. Moj superstar je Dobric, moj Spartanac je Lazic. 

 

Onamo, 'namo... sa razvalina
dvorova carskih vragu ću reć':
„S ognjišta milog bježi mi, kugo,
zajam ti moram vraćati već'!“

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Žulj 15 dana. S vrata na forum i odmah nogom u glavu. Sledeći put se trajno rastajemo.

 

Quote

Tako je to kad zvezdaši počnu da prate basket i umisle da poznaju isti.

A na žalost i u većini su istovremeno.

 

Bogdan prevara

Kmeeeee...

 

Sale sujeta kmeeeeee..

Gde ti je Bobi sujeto?

Kmeeeeee..

 

 

Da nam je Kokoškov trener dobili bi smo Amere 30 razlike..

Kmeeeee...

 

 

Ono, kad su ljudi oboleli od neznanja i kompleksa, desi se ovo..

 

Istina ih ošamari.

 

Quote

Ja se bodem, a ti tripuješ.. 🙂

 

Jedva čekam da ih Žoc vrati na fabrička, da im košarka opet postane nebitan sport i da malo odmorimo od njihovih Bobija, Gudura i Kokoškova..

 

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...