Jump to content

Šta kupiti od tehnike?


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja imam kosilicu makitinu na baterije i nikakve razlike u odnosu staru koju sam imao na benzin. A nije baš mala površina koja se kosi, oko 10 ari. Tako da verujem da je i sa trimerima slično.

 

 Generalno nisam za kabl kada su kosilice i trimeri u pitanju, trenutak nepažnje i ne daj Bože svašta može da se desi.

 

Ja planiram da uzmem DUR181Z, oko 100 eura su novi. Meni trimer treba bukvalno za neke sitnice, dva puta godišnje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

Iskustva sa elektricnim trimerom za travu - da ili ne?
(kosilicu sam kupio,benzinsku)

 

Ja imam benzinski, Stihl, radi sve što sam od njega oćekivao, imam oko 70 ari, ali razmišljam o još jednom, akumulatorskom, rekao bih da su cene već prilično pristupačne, zbog nekih finihih radova neposredno uz kuću, zbog buke i dima. Sa kablom se ne bih igrao, od kad sam presekao kabl trimerom za živu ogradu nemam baš želju da razvlačim kablove po dvorištu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kupih na kraju Bosch sudo mašinu jer je u tom trenutku situacija na lageru kod svih prodavaca bila očajna. Od Beka su bili dostupni samo neki stari modeli, pa sam preko Interprom Bocsha (rekao bih da su oni direktni uvoznici) našao solidno povoljnu opciju za https://www.eponuda.com/masine-za-sudove-cene/bosch-srs2hki59e-masina-za-pranje-sudova-cena-971061

 

E sad još ne mogu da kažem kakva je, a kupio sam je pre 2 nedelje, zbog jebenih majstora/električara koje čekam pošto se ispostavilo da utičnice predvidjene za mašinu u kuhinji (stan u koji smo se preselili pre 3 meseca) ne rade. :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2022 at 12:09 PM, deez nuts. said:

Zasad furam japanca. Die beste.

 

Ali, sva je prilika da ce se porodica uvecati za jos jednog clana krajem godine tako da ce morati nesto vece 😄

Nek je sa srecom! Da bude mali pionir i Partizan, pa da te muci ko Kronosov mali njega. 😄

 

 

20 hours ago, Ridji said:

Kupih na kraju Bosch sudo mašinu jer je u tom trenutku situacija na lageru kod svih prodavaca bila očajna. Od Beka su bili dostupni samo neki stari modeli, pa sam preko Interprom Bocsha (rekao bih da su oni direktni uvoznici) našao solidno povoljnu opciju za https://www.eponuda.com/masine-za-sudove-cene/bosch-srs2hki59e-masina-za-pranje-sudova-cena-971061

 

E sad još ne mogu da kažem kakva je, a kupio sam je pre 2 nedelje, zbog jebenih majstora/električara koje čekam pošto se ispostavilo da utičnice predvidjene za mašinu u kuhinji (stan u koji smo se preselili pre 3 meseca) ne rade. :ajme:

Ja koristim Bosch od kako sam se ozenio, bukvalno je mir u kuci bar oko pranja sudova, masina predobro pere, mnogo bolje nego druge marke koje imam kod mojih, zeninih ili kod brata i snajke. Oni imaju tipa Beko, Candy itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2022 at 11:26 AM, Ridji said:

Kupih na kraju Bosch sudo mašinu jer je u tom trenutku situacija na lageru kod svih prodavaca bila očajna. Od Beka su bili dostupni samo neki stari modeli, pa sam preko Interprom Bocsha (rekao bih da su oni direktni uvoznici) našao solidno povoljnu opciju za https://www.eponuda.com/masine-za-sudove-cene/bosch-srs2hki59e-masina-za-pranje-sudova-cena-971061

 

E sad još ne mogu da kažem kakva je, a kupio sam je pre 2 nedelje, zbog jebenih majstora/električara koje čekam pošto se ispostavilo da utičnice predvidjene za mašinu u kuhinji (stan u koji smo se preselili pre 3 meseca) ne rade. :ajme:

Sličan model imam od prošlog januara. Za sada radi bez greške i stvarno je nečujna. Velik je razmak između dve police pa u donju mogu da stanu i nestandardno veliki tanjiri ili visoke šerpe. Jedina kao mana koju cenim u poređenju sa prethodnom Gorenje mašinom je malo nezgodniji sistem ređanja čaša, posebno viših.

 

Video sam da ste pričali o tabletama za pranje. Ja sam takođe probao sve vrste i ne vidim razliku, a čak mi je serviser preporučio one iz DM. Kaže da su najmanje agresivne, što je dobro za lim. Hvala mu na uštedi. 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Video sam da ste pričali o tabletama za pranje. Ja sam takođe probao sve vrste i ne vidim razliku, a čak mi je serviser preporučio one iz DM. Kaže da su najmanje agresivne, što je dobro za lim. Hvala mu na uštedi. 🙂

Ako se ne varam bosch daje 10 godina garanciju na unutrašnjost mašine. A što se tiče tableta, to mu izgleda dođe kao kad mog kuma pitaš koje pivo najviše voli a on odgovori "Ono što je na akciji" :classic_biggrin: 

 

Elem ja sam nakupovao za godinu dana. Naišao pre 3-4 nedelje na somat silver pakovanje od 72kom za 790din u idei. Pošto supruga, kao što pomenuh, preferira tu marku, kupio sam 3 pakovanja. Posle nedelju dana naletim na isti model samo pakovanje od 120 tableta za 1150din u liliju i kupim i to jedno. Sjaj sam kupio 3 kom jer je isto bio na akciji po 320din. Uzeo i one tablete za čišćenje, što idu jednom mesečno. So sam već prethodno nakupovao i imamo u zalihama 4 pakovanja. Ušla žena, gleda kako slažem sve na policu gde držimo hemiju, prekrsti se uz reči "Ohh Bože" i ode, nadam se, da slaže suđe u mašinu :lol_2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34 Kupimo jednom mesečno 3 pakovanja po 10kom. Zato imam 7 pasti za zube :classic_biggrin:

 

Koristimo colgate maxfresh onu plavu od 125ml. Otprilike jednu i po mesečno. Njena regularna cena je od 320 do 350 dinara. Na sniženjima bude  200-210 i onda kupim po 5-6 do sledećeg sniženja.

 

Generalno za sve stvari radim tako. Kupim na sniženjima količinu koja, po dosadašnjem iskustvu, bude dovoljna do sledećeg sniženja. Ciklusi su obično 3-4 meseca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Produzavam ugovor pa bih uzeo i neki fon. Uglavnom izbog se sveo na ove telefone, sta predlazete, pretpostavljam da je ovaj redmi note 11 best buy? Ili mozda ovaj samsung A13, REALME(koji su bre ti:lol_2:)

 

Dajte rec, dve u ovim modeli, nisam godinama u materiji, poslednji kupljen 2017... Najbitnije mi da mogu da se instaliraju sve aplikacije(znam da bila neka frka sa kinezima), brzina...toliko

 

OB4MavF.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Martin Mystere said:

Od tih navedenih on ti je definitivno najbolji.

 

Uz koji paket uzimaš i jel ti tih 1.250 dinara max koji planiraš da daš (pored cene paketa)?

 

 

Ma da, necu da idem preko toga jer mozda kroz pola god-god iskesiram za neki bolji telefon, a ovaj ostavim caletu. 

 

Nego zamerka mi je sto je ovaj redmi sa 4gb rama, a vidim i da ima sa 8 koji je neznatno skuplji, ali jbg njega nema u ponudi. I pored toga da idem sa njim?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MrTripleDouble said:

Produzavam ugovor pa bih uzeo i neki fon. Uglavnom izbog se sveo na ove telefone, sta predlazete, pretpostavljam da je ovaj redmi note 11 best buy? Ili mozda ovaj samsung A13, REALME(koji su bre ti:lol_2:)

 

Dajte rec, dve u ovim modeli, nisam godinama u materiji, poslednji kupljen 2017... Najbitnije mi da mogu da se instaliraju sve aplikacije(znam da bila neka frka sa kinezima), brzina...toliko

 

 

 

 

Dodaj 100 din otplate mesečno i uzmi Redmi note 10 pro. Dosta jači telefon od ovog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Šta kupiti od tehnike?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...