Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

2 hours ago, Milutinov Tata said:

Da, Nadal sa ovim narativom da mu je ovo mozda poslednji mec na Rolan Garosu sigurno publiku stavlja na svoju stranu. Ali to je i najmanja briga, nije prvi put da ce Novak imati publiku protiv sebe.

Izgleda da Novak treba da prestane da priča kako su godine samo broj i da udari i on u neku patetiku, nema druge :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Izgleda da Novak treba da prestane da priča kako su godine samo broj i da udari i on u neku patetiku, nema druge :classic_rolleyes:

pa onda bi ga tek napali.

za njega nema sazaljenja medju teniskim "fanovima" i "strucnjacima".

za njegovo mentalno zdravlje se niko ne brine.

u njegove povrede se uvek sumnja i traze se na uvid snimci lekarskih pregleda.

njemu se spocitava dopingovanje time sto izbegava gluten :twak: ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, double fault said:

imam neki osecaj da iga nece podici trofej.

 

Da je lepo izgubila u Stutgartu ono polufinale, sada bi na miru igrala i verovatno osvojila turnir. Ocito da joj je ovo previse, i protiv Danke i juce izuzetno nervozna, sa cudnim gestikulacijama kada promasuje. Sreca je njena da je WTA "raspad" u ovom trenutku pa nema nekih top teniserki koji bi kvalitetom mogli da to iskoriste. Ovako je i dalje sve na njenom reketu. Meni deluju Kasatkina i Gof kao opasne po nju, prva zbog odbrane i nekih lucidnih resenja kada napada, druga zbog defanzive i prelaska u napad cim joj se ukaze prilika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

igu sam juce gledala kad je gubila, prilicno nervozna.samo da joj naleti neka stenica koja vraca veliki broj lopti deluje da bi se pogubila.bas je pukao adrenalin dok je gubila, crvena u licu , gestikulacije prema boxu ..... a jednom i taj njen pibednicki niz ce biti prekinut .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...