Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

 

Evo Drama king-a... Ova prva rečenica, znači non-stop pred bitan meč on ima ovakve grandiozne izjave. A onda izađe na teren i gazi 5h u kontiunitetu. 😆

Ovo je valjda još bilo pre određivanja termina, pa dodatni pritisak na Ameli.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helena said:

Ovo je valjda još bilo pre određivanja termina, pa dodatni pritisak na Ameli.

 

Nemam pojma, poštujem Rafu, jeste fajter, sve 5, ali ove patetične izjave su možda bile interesantne prvih 5 godina. Poslednjih više nisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milutinov Tata said:

Ima u tom delu zreba jos jedan GS sampion koji vreba iz prikrajka :classic_biggrin: (a osvojio je ovaj turnir kao junior).

Bravo za Marina a i za @Milutinov Tata !!!!! Mislim da ovo niko nije ocekivao

A ona izjava od Moye kako Rafa zasluzuje da dobije ono sto trazi - kao da je sa druge strane pacer, moze se reci i da sampion sveta i proslogodisnji osvajac turnira ima takodje pravo da mu se uslisi zelja - bzvz

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Romantik said:

Čilić se godinama raspada i sad ovakav tenis i to na šljaci, kako!? :smiley5:

 

5 hours ago, McLeod said:

Pocistice to Medvedev u trening rezimu. A onda u finalu kao apsolutni autsajder ne bih bio u kozi onom drugom.

:Hail::Hail::Hail:

 

Mada moram priznati da ni ja ovo nisam očekivala.

Edited by alcesta
  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Helena said:

Ja nikad neću zaboraviti facu Ivaniševića kad je Čilić vodio dva nula protiv Feda na W pa izgubio meč:lol_2:

Vodio je Čilić i protiv Medvedeva prošle sezone na W, pa je izgubio.

 

Neverovatno koliko mu kola krenu nizbrdo.

Link to comment
Share on other sites

Cilic definitivno zna kako se igra na sljaci (i kako se krece na istoj) - za razliku od Medvedeva koji se jos uvek krece kao krava na ledu (sto bi rekla Sharapova :classic_biggrin: ) . Cilica je samo njegova luda glava mogla da pobedi. Na njegovu srecu glava mu je bila stabilna (mozda jer je konacno ponovo pobedio Simona u prethodnim mecu :classic_biggrin: )

Link to comment
Share on other sites

Uživam u činjenici da sam ovde godine, svaki meč ovde je možda moj poslednji na Rolan Garosu. Prolazim kroz težak proces. Ne znam sta će se desiti u bliskoj budućnosti, pa zato pokušavam da uživam koliko mogu i da igram mečeve i da živim san igrajući tenis. Stigao sam u delu rundu RG igram protiv najboljeg na svetu, želim da dam sebi šansu da igram na najvišem nivou mogućem.

 

 

Rafa sutra500ab279dba86abe3a0ff99207fc3fe0.gif

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...