Jump to content

KLS, Superliga i niže košarkaše lige Srbije


laki pepe

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nisam gledao, posle cu baciti pogled. Kazu da je kvota na Dunav bila 1.10 na +17 za Pazar?!?! :ajme:  Pa ne mogu ni kao ljudi da nameste, da ne bude toliko providno. 

 

Evo i intervjua Sladjana Stojkovica predsednika Napretka iz Aleksinca , kojem naravno nije pravo sto klub moze da mu ispadne iz lige zbog ovakvih namestaljki. 

 

I naravno, ne sumnjam da nista nece da se preduzme protiv ovih malverzacija. Jbg, to je Srbija.

 

https://www.maxbetsport.rs/nece-da-cuti-predsednik-napretka-za-maxbet-sport-sumnjive-stvari-se-desavaju-u-kls-nadamo-se-da-ce-policija-da-ih-ispita-275352/?fbclid=IwAR1PA6m_2f-lhrFp9fN3FXwNeIhzA9Mo-I9et2Jg2xtgC7ewauYqNEy5S48

 

Pazi ti ovo, pre pocetka utakmice kvota na 14. ekipu na tabeli(Dunav) koja igra u gostima protiv 4. ekipe na tabeli(Pazar) je 1.08. A pri tome Novi Pazar koji doduse izgubio sanse za Superligu, igra gotovo kompletan, osim jednog Amerikanca kome su pola sata pre pocetka utakmice rekli da se ne skida.

 

Nije ni cudo posle sto ces po svetskim kladionicama pre da nadjes i kladis se na Kambodzansku i Vijetnamsku ligu, nego na nas KLS. Znaju svi da je nas covek majstor za prejebotine.

 

 

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Nisam gledao, posle cu baciti pogled. Kazu da je kvota na Dunav bila 1.10 na +17 za Pazar?!?! :ajme:  Pa ne mogu ni kao ljudi da nameste, da ne bude toliko providno. 

 

Evo i intervjua Sladjana Stojkovica predsednika Napretka iz Aleksinca , kojem naravno nije pravo sto klub moze da mu ispadne iz lige zbog ovakvih namestaljki. 

 

I naravno, ne sumnjam da nista nece da se preduzme protiv ovih malverzacija. Jbg, to je Srbija.

 

https://www.maxbetsport.rs/nece-da-cuti-predsednik-napretka-za-maxbet-sport-sumnjive-stvari-se-desavaju-u-kls-nadamo-se-da-ce-policija-da-ih-ispita-275352/?fbclid=IwAR1PA6m_2f-lhrFp9fN3FXwNeIhzA9Mo-I9et2Jg2xtgC7ewauYqNEy5S48

 

 

 

 

 

Pratio uporedo utakmicu i kretanje kvota i sve mi je bilo jasno. Treba i jedne i druge u beton ligu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lmx said:

 

Pratio uporedo utakmicu i kretanje kvota i sve mi je bilo jasno. Treba i jedne i druge u beton ligu.

Znaci istina je ovo za kvotu, posto sam ja cuo od drugih likova? Da bude jos crnje, to je bila kvotu na +17 za Pazar pred poslednju cetvrtinu. 😂  Meni kao iskusnom kladionicaru ovo se kosi sa nemogucim. 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Znaci istina je ovo za kvotu, posto sam ja cuo od drugih likova? Da bude jos crnje, to je bila kvotu na +17 za Pazar pred poslednju cetvrtinu. 😂  Meni kao iskusnom kladionicu ovo se kosi sa nemogucim. 

 

Nazalost u Srbiji  je sve moguce. Mene sad samo interesuje da li ce biti reakcije iz saveza.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lmx said:

 

 

Ako ne zelite da gledate celu utakmicu, pogledajte poslednju cetvrtinu i produzetak. 😁

Da nisam znao za kvotu, ne znam da li bi pomislio da je utakmica nameštena. Nisam video neke poteze gde se baš vidi namera, sigurno mi je promaklo - sem jedne skoro nepostojuće odbrane na postu i kada je igrač sa brojem 13 je igrao non-šalantnu odbranu u zadnjem napadu za Dunav. Šta sam još propustio? 

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2021 at 8:29 PM, MrTripleDouble said:

Nisam gledao, posle cu baciti pogled. Kazu da je kvota na Dunav bila 1.10 na +17 za Pazar?!?! :ajme:  Pa ne mogu ni kao ljudi da nameste, da ne bude toliko providno. 

 

Evo i intervjua Sladjana Stojkovica predsednika Napretka iz Aleksinca , kojem naravno nije pravo sto klub moze da mu ispadne iz lige zbog ovakvih namestaljki. 

 

I naravno, ne sumnjam da nista nece da se preduzme protiv ovih malverzacija. Jbg, to je Srbija.

 

https://www.maxbetsport.rs/nece-da-cuti-predsednik-napretka-za-maxbet-sport-sumnjive-stvari-se-desavaju-u-kls-nadamo-se-da-ce-policija-da-ih-ispita-275352/?fbclid=IwAR1PA6m_2f-lhrFp9fN3FXwNeIhzA9Mo-I9et2Jg2xtgC7ewauYqNEy5S48

 

Pazi ti ovo, pre pocetka utakmice kvota na 14. ekipu na tabeli(Dunav) koja igra u gostima protiv 4. ekipe na tabeli(Pazar) je 1.08. A pri tome Novi Pazar koji doduse izgubio sanse za Superligu, igra gotovo kompletan, osim jednog Amerikanca kome su pola sata pre pocetka utakmice rekli da se ne skida.

 

Nije ni cudo posle sto ces po svetskim kladionicama pre da nadjes i kladis se na Kambodzansku i Vijetnamsku ligu, nego na nas KLS. Znaju svi da je nas covek majstor za prejebotine.

 

 

 

:classic_ohmy:

 

Ma ne bi oni to, gde da namestaju i steluju meceve? A i svi znaju da se ne namesta tako sto mec udje u produzetak, ma ko jos to radi?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Quote

 

NIKAD BRŽE DO TROFEJA, SUPERLIGA NAJKRAĆA DO SAD

Ove godine će Superliga biti najkraća do sad, pošto će se zbog specifičnosti sezone odmah igrati četvrtfinale

i to na dve utakmice u kojima će odlučivati koš razlika. U polufinalu i finalu se igra serija na dve dobijene utakmice.

Superliga će trajati dve nedelje, a najkasniji datum početka je 29. maj i to ukoliko Crvena zvezda dođe do finala ABA lige i bude igrala pet mečeva u toj seriji. 

Osim pet timova iz ABA lige (Crvena zvezda, Partizan, Mega, Borac, FMP) u završnicu su se plasirala tri prvoplasirana tima iz KLS-a (Vojvodina, Mladost, Zlatibor). 

Poznati su i parovi četvrtfinala, a imaćemo i jedan ABA derbi na samom startu. 

PAROVI:

Crvena zvezda – Zlatibor
Mega – Vojvodina
Partizan – Mladost
FMP – Borac

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Romantik said:

To sto ce se odmah igrati plej of je dobro, to sto ce finale biti samo na dve dobijene je lose, a to sto ce ce se cetrvtfinale igrati na raziku je katastrofalno.

Mislim da bi idealan format za sve, ne samo ovu koronarnu godinu bio da se CF i PF igraju na dve pobede, a finale na tri, a da se superliga ni ne igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mislim da bi idealan format za sve, ne samo ovu koronarnu godinu bio da se CF i PF igraju na dve pobede, a finale na tri, a da se superliga ni ne igra.

Moze kad ABA liga ne okasni ovoliko. 

 

Za CF ti treba max 3 termina, prva 2 mogu da budu za sa danom pauze, treci sa 2 dana pauze. G1-P-G2-P-P-G3

Za PF isti princip s tim da bih stavio minimum 2 dana pauze izmedju. G1-P-G2-P-P-G3

Za F ide se na 3 pobede znaci max 5 termina, pocinje se sa 2-3 dana pauze u odnosu na PF, i ide po principu G1-P-G2-P-P-G3-P-G4-P-P-G5

 

Dakle sve ukupno u najgorem slucaju treba ti G1-P-G2-P-P-G3-P-P-G1-P-G2-P-P-G3-P-P-P-G1-P-G2-P-P-G3-P-G4-P-P-G5 28 dana. 11 utakmica za 4 nedelje, nesto kao 4 dupla programa (samo nema dalekog putovanja i nije EL). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hajde da "dignemo" ovu temu, danas tri utakmice.

 

Bacih pogled na onaj uzasan sajt KLSa, vidim Mega protiv Vojvodine u svom anti-midnight terminu.

Da vidimo sta moze Muta da spremi protiv Megine fabrike mladjarije. ArenaSport1

 

Onda u 16h FMP i Borac, to bi trebalo da bude zanimljivo, oba kluba su se malo pojacala. ArenaSport4

 

Pa potom u 18h Partizan i Mladost, da vidimo tog Treja na visem nivou takmicenja. ArenaSport1

Edited by Kooineeperk
Ubacih i gde su prenosi, bice na Areni.
Link to comment
Share on other sites

Mega ocekivano pobedila Vojvodinu u prvom mecu, a Borac sasvim zasluzeno pobedio u Zelezniku FMP sa lepom minutazom omladinaca od 16 i 17 godina. Odlican i ovaj Argentinac koga su doveli iz Slovacke, u Evopu dosao preko Baskonije.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KLS, Superliga i niže košarkaše lige Srbije

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...