Jump to content

MotoGP 2019 prognoza


christofer

Recommended Posts

To je stvarno dosad bilo jako retko ( mozda 2 puta u poslednje 3 godine) ali je je sigurno potpomognuto cinjenicom da je vas 2 samo pistilo prognozu, a ja sam omasio coe dan :D . Ostali nesto zabusavaju, a sezona nije uopste losa...zato u formuli gde je manje vise sve izvesno samo pisu ;).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poslednja tabela za ovu sezonu, proverite naravno 😉 . Cestitke Misku, Zoranu i Romantiku na podijumu :) . Zao mi je sto smo poceli u ok broju a interesovanje je opadalo pred kraj i to znacajno. Sezona je bila odlicna, tako da i pogadjanje nije bilo bas lako, desavalo se i da niko ne uspe da predvidi nijednog vozaca na podijumu. Nadam se da ce sledece godine biti veci broj na startu ucsnika i da cemo se nastaviti druziti ovde i na motogp topiku. Hvala svima na ucescu.....do sledece sezone lep pozdrav.

 

Moto GP 2019 prognoza 19.jpg

Edited by christofer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja definitivno igram, a ako nece @christofer da vodi preuzecu  i taj deo.

 

Inace za razliku od F1, ove godine Moto GP na svom sajtu startuje sa jako ozbiljnim fantazijem, pa ko to voli obavezno nek proba, zaista vredi, jer ovaj fantazi nagradjuje znanje i dobru strategiju, a ne puku srecu kao F1 oficijalni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu i ja, nije problem....sutra otvaram thread, nadam se da nije kasno. Samo cu copy/paste pravila od prosle godine, ne bi nista novo uvodio.

 

Nadam se samo da ces nas biti vise nego ranije. Ionako sedimo kuci uglavnom ;)

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2020 at 10:25 PM, Romantik said:

Ja definitivno igram, a ako nece @christofer da vodi preuzecu  i taj deo.

 

Inace za razliku od F1, ove godine Moto GP na svom sajtu startuje sa jako ozbiljnim fantazijem, pa ko to voli obavezno nek proba, zaista vredi, jer ovaj fantazi nagradjuje znanje i dobru strategiju, a ne puku srecu kao F1 oficijalni.

 

Hvala za info o zvaničnom fantaziju. Mislim da sam dobro prošao sa 4/5 izbora. U gold timu su mi M Maq, Fabio Q i Yamaha, a u silver timu Banjaja i Zarko (vrv jedina greška).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...