Jump to content

Sljakasti mastersi 2022 - Madrid i Rim


wwww

Recommended Posts

15 hours ago, wwww said:

pa imao je i Nadal pre negde neko naprsnuce misica tokom, mislim, USO pa je uspeo da izgura s tim (tokom tih meceva je ta povreda malo porasla, pa je posle lecio). znaci, nije nesto sto nije vidjano ranije.

ali da ti naprsne rebro (kako? sto rece Keira), da kukas kako si se previjao od bola nedeljama i nisi uopste mogao da treniras, i sad posle svega da bez problema igras - e to je bas onako magicno. plus sve to u ovim godinama.

Fed nikako da oporavi koleno, Wawrinka takodje, evo Tim nikako da se vrati, da ne pricamo o Delpu, ali magicna kutija izgleda samo radi magiju na Nadalu. :wink2:

 

zanima me samo da li je i ovog puta dobio specijalno izuzece da koristi terapije zbog kojih bi inace pao na dopingu (prosle godine samo 2 puta testiran kad nije bio na turnirima, ne znamo da li je to bilo u doba kad je igrao turnire, pa izmedju njih, ili u doba kad je bio na bolovanju i lecio se). neki kazu da od prevelike upotrebe steroida kosti postaju krtije te da je mozda to razlog zasto nekom teniseru napukne rebro (ne znam koliko je ovo tacno).

u svakom slucaju - magicno je.

 

Magicni oporavak kao i onda kad se Djokovic oporavio u Australiji u roku od 2 seta, isti stepen magicnosti :classic_sleep:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jeste smor, sa zanimanjem se iscekivao njihov duel posle 5 godina.

valjda necemo dugo cekati na novi, mozda vec na travi.. Andi sad ima renking.  pa da se otresu Lendl i Mekenro na rivalry listi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Милица said:

Pih :classic_mellow: ja zurila kuci da stignem na pocetak meca, a ovaj predao... 

Jel se zna sta je problem? 

 

Ja na eventualni završetak:77:

Priželjkivala sam Šapovalova . Ali šta da se radi , Endi je bio bolji.

Prvobitno kada sam pročitala vest da se povukao , bilo je samo da je razlog, bolest. Sada vidim da je Feliciano pojasnio da je u pitanju trovanje hranom

( sa paellom treba biti oprezan :classic_ninja: p.a).  Naravno ne znam koja hrana je u pitanju ali me čudi da Endijev tim nije poveo više računa o tome šta će konzumirati

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam drugi set sa Nadalom juce. Lep je tenis bio, ali utisak je da je igrao sa sparing partnerom, sve sto je pozeleo to je i dobijao na tereni. I usput izgledao mocno. 

No da ponovim i ja sto neko rece, izgleda da mu je Kecman jedan u nizu onih savrsenih match-upova.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Nadam se da je Lajović sposoban da dobije Hurkača na šljaci

Nije Hurkač uopšte tako loš na šljaci, jedan je od igrača koji imaju igru za sve podloge

Pogotovo u ovim uslovima , gde zbog nadmorske visine loptice lete brže kroz vazduh igraju se kraći poeni u relativnom smislu u odnosu na druga dva mastersa na šljaci i generalno pogoduje dobrom servisu . Dobar je Hubert i u defanzivi 

Link to comment
Share on other sites

poslednji Nadalov poen u tajbrejku je priznat kao as, iako se posle meca na usporenom snimku videlo da je lopta bila vani. Kecmanovicu glavni sudija nije dopustio proveru vec je odmah obznanio-game set match nadal. ne kazem da bi Misa preokrenuo ali mi se cini da je Rafa nije bio na nivou kondiciono i mozda bi smo gledali interesantan treci set. no drugi put
 

znali su igraci interno jos juce da ce biti walkover, ne bi Novak ostao do ponoci na fudbalu a ujutro igrao prvi mec po rasporedu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se učinilo da je Kecmanović oklevao da traži CH,  pa je onda bilo kasno. Loptica jeste bila u autu. Naravno Nadal nikada nema sumnju u takvim situacijama

6 minutes ago, Cojep said:

poslednji Nadalov poen u tajbrejku je priznat kao as, iako se posle meca na usporenom snimku videlo da je lopta bila vani. Kecmanovicu glavni sudija nije dopustio proveru vec je odmah obznanio-game set match nadal. ne kazem da bi Misa preokrenuo ali mi se cini da je Rafa nije bio na nivou kondiciono i mozda bi smo gledali interesantan treci set. no drugi put
 

znali su igraci interno jos juce da ce biti walkover, ne bi Novak ostao do ponoci na fudbalu a ujutro igrao prvi mec po rasporedu

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Keira said:

Setih se da je pre tri godine Čilić predao Novaku meč takodje u Madridu msm da je četvrtfinale bilo u pitanju, zbog istih razloga, trovanje hranom

Sve aludira na to da će Novak osvojiti Madrid :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

:lol_2:

 

Kad smo već kod dinastije, oduvek mi je bilo čudno zašto Rafa nema decu, mislim ima još uvek vremena, mlad je, ali ima sređen život i sve moguće pogodnosti.

Čini mi se da je on rekao nešto u stilu da je tip koji u potpunosti želi da se posveti porodici (deci) pa će sa proširenjem sačekati da završi karijeru 

Meni je to potpuno ok stav, kako smatram (nepopularno, znam :classic_biggrin:) da večina muškaraca ne dostiže punu zrelost a sa njom i odgovornost pre početka 30tih)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...