Jump to content

Sljakasti mastersi 2022 - Madrid i Rim


wwww

Recommended Posts

Nije ni Mugurusa cvećka, što se ponašanja prema koleginicama tiče. Ova Julija jeste specifična persona, ali ona fura svoj stil i savršeno je ne zanima šta če drugi da pričaju ili misle o njoj. 

Šta je bilo se romansom Muguruse i Vavrinke, to nije nešto potrajalo?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, double fault said:

 

Garbine-Muguruza-and-her-boyfriend-Arthu

 

sad je decko arthur borges , neki dizajner tom forda 

:ss:

lep su par, ovaj joj  mnogo bolje izgleda od Wawrinke. (ovo je promena kao kad je Caro  Rorija zamenila sadasnjim muzem)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

lep su par, ovaj joj  mnogo bolje izgleda od Wawrinke. (ovo je promena kao kad je Caro  Rorija zamenila sadasnjim muzem)

Izgleda bolje I od Garbine.A i dizajner Tom Forda nije mala stvar .😂Pun pogodak za nju ,rekla bih.Pre neki dan naletim na slike Lajoviceve devojke.Doktorka.Prelepa,deluje prirodna 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Милица said:

Kad smo kod parova, Beretini ima novu frajlu, model i influenserka Meredith Mickelson :classic_rolleyes:

  Reveal hidden contents

QLZJBVK.jpg

 

Večina tih influenserki koje se lepe za tenisere barem ove mladje generacije izgleda isto. Da nisi napisala čija je mogli bi pomisiliti  Sinerova, devojka Aleksandra Zvereva.

Po meni bolji par je bio sa Ajlom 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Spoiler

slazem se za influencerke :classic_rolleyes:

meni je Ajla bila mnogo nesto namrgodjena, mracna i negativna.

 

Simona je bila u totalnom autu vec duze vreme, sad se kao pokusava da vrati. Ovo sto sam ja gledala od meca jednostavno nema ni jedno oruzje osim trcanja, a i nije nesto bas uspesno setala protivnicu. Colins zna da zvekne loptu, a i ima jos neke udarce (iako joj kretanje na sljaci nije bas najjaca strana)

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Милица said:

Kad smo kod parova, Beretini ima novu frajlu, model i influenserka Meredith Mickelson :classic_rolleyes:

  Hide contents

QLZJBVK.jpg

 

Nesto je opasno “nakrivo” sa muskim svijetom.  Ili sa zenskim. Ne mogu da skontam sta je posljedica a sta uzrok. Masa tih influenserki..k’o da ih neko klonira..navija i pusta u “eter”. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledala Anisimovu skoro, vidim da ima sasvim fine rezultate, zna da isprasi protivnice. Bice zanimljivo pogledati je protiv Colins.

A takodje Igu protiv Azarenke. Moze biti drame i suza.

Bianca se kao vratila, mada ono malo sto sam je videla kako igra cini mi se da ipak nije prirodna na sljaci. Sutra protiv iskusne Petre Martic (od koje se svasta moze ocekivati: i da odlicno odigra i da se totalno raspadne). Neki daju Bianci totalno ulogu favorita, ja nesto nisam sigurna.

Sabalenka i Pegula bi moglo biti interesantno (u zavisnosti od toga u kom modu je Sabalenka).

Putintseva protiv Jabeur, moze biti zanimljivo.

Zao mi sto je Lejla ispala, ni ona nikako da dodje sebi posle USO. Mada verujem da jos sljaka ne odgovara.

 

Nego, Brooksby izbacio Gofana. Nisam to ocekivala. Ide na Ruuda, a pobednik na Nadala (dobro, treba da pobedi Shapovalova, ali zar neko misli da nece). Zanima me kako bi Nadal reagovao na Brooksby-ja. A Ruud ce da se preda na startu (i onako trenira u njegovoj akademiji, nije fora da pobedi vlasnika - nece mu dozvoliti da se vrati).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Brooksby , kao klasican HC counter puncher, nema nikakvo oružje da se ozbiljinje suportstavi Nadalu  na šljaci . Naročito što on i nema iskustvo na istoj. Zajedno sa kvalifikacijama za RG prošle godine odigrao 8 mečeva na ATP nivou. Tako da Nadal ima laganicu do SF. Šapu koji je već imao fajt sa publikom će ista da uništi, ne bude li ćutao i nabacivao Nadalu zicere

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da dodam, Šapovalova bi njegov tim morao posavetovati da smiri reakcije. Verujem da su nakon tog incidenta gde je urlao na publiku da j**no zaveže, prelaska preko mreže u protivnikovo polje sudije dobile instrukcije. Ne bi me čudila ni diskvalifikacija za neki manji incident 

Link to comment
Share on other sites

sudije su vec dobile instrukcije da poostre kaznjavanje (smao sto je to jos uvek poprilicno selektivno).

 

Negde provitah da je Shapo zavrsio saradnju s Delgadom upravo posle tog incidenta (to je bio komentar na twiteru, mozda su saradnju zavrsili ranije). U svakom slucaju, ne cini mi se da je ta saradnja bas nesto bila plodonosna. Moze biti da je Shapovalov bio jedna od onih koji su kontaktirali Vajdu da im bude trener.

 

elem, ne znam da li smo ovo stavljali:

FSfk6AQXEAw4_Kh?format=jpg&name=medium

 

Link to comment
Share on other sites

 

New record of turnout in a single day: 36,803 spectators. With an overall collection that has already largely exceeded that of all of 2019, the last one played with 100% capacity, this edition of # IBI22 is about to go down in history as that of records

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...