Jump to content

NAORUŽAVANJE SRBIJE - podizanje borbene moći ili uludo bacanje para


Constantin

Recommended Posts

On 8/13/2023 at 8:17 AM, ters said:

Nije sve u naoruzavanju, obucavanje vojnika i njihova borbena spremnost je mnogo bitnija... Ako NATO krene u napad samaranjem i drvenim letvama, vojska ce sasvim sigurno biti na visini zadatka....

 

 

 

ovako smo kao klinci 80ih skakali u studentskom kada su pustali " Igra rokenrol cela Jugoslavija"..  zvalo se shutka.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Jok....Berlin od Bajage. Šutkalo se...

... napolje ko pusti na zurci.

Do duse, umalo ne nagraisa` tada kod tvojih Maloplanjana kad sam uvalio didzeju u domu kulture kasetu Psihomodo Popa i rekao mu da su to najnoviji narodnjaci.

Bogami je bio rekord u bezanju taktickom povlacenju prema Bresnicicu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kronostime said:

... napolje ko pusti na zurci.

Do duse, umalo ne nagraisa` tada kod tvojih Maloplanjana kad sam uvalio didzeju u domu kulture kasetu Psihomodo Popa i rekao mu da su to najnoviji narodnjaci.

Bogami je bio rekord u bezanju taktickom povlacenju prema Bresnicicu.

:classic_biggrin:

Bio je natodnjački blok, ali je bio rock-block....tamo sam čuo prvi put za Dr.Feelgood, a veliki hit je bio Back in the night...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Bio je natodnjački blok, ali je bio rock-block....tamo sam čuo prvi put za Dr.Feelgood, a veliki hit je bio Back in the night...

Ovi su bas bili cvrsto reseni da ostave tamne mrlje proslosti na mojoj beloj kosulji  prirucnim ubojitim sredstvima (stubac, letva....) no ja sam voleo samo sebe i bio brzi.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...