Jump to content

College Football - NCAAF


Xpert

Recommended Posts

Momak je celu ovu sezonu odigrao na spektakularnom nivou. Pravi pocket passer, koji igra sa puno samopouzdanja i donosi prave odluke.

 

Bengalsi imaju cemu da se nadaju, iako je tranformacija u NFL mnoge slomila, al Burrow deluje kao real deal.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Biće Sprivel jedan sretan i zadovoljan NFL navijač u godinama koje dolaze....bar se meni tako čini Burrow. 

 

Ajde obradujte me pa mi recite da LSU-Clemson ide u nekom terminu kad je kod nas sutra neradan dan. 

 

Burrow deluje odlicno ali ne znam sta da mislim... za NFL uspeh nije dovoljno da budes all time great QB talenat ako dodjes u raspad fransizu a Bengalsi bas tako deluju.

 

Ne znam kakav ce Tua biti sa zdravljem u nastavku karijere ali ova njegova povreda potencijalno moze biti blessing in disguise posto nece otici kao #1 u Benglase nego u neku organizovaniju fransizu gde ce moci pre da dodje do izrazaja i opipljivih rezultata.

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko odlicnih Bowlova veceras:

 

U 19h poceo Citrus Bowl, Michigan(14) vs Alabama(13), kao i Outback Bowl, Minnesota(18) vs Auburn(12).

 

U 23h pocinje Rose Bowl, Oregon(6) vs Wisconsin(8), a u 2:45 Sugar Bowl, Georgia(5) vs Baylor(7).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Xpert said:

Idealan termin za radni narod u Evropi. 🙂

 

 

 

Upravo. Prosla su davno vremena kad se sedelo svake noci do 5 ujutro, pa je onda moglo da se gleda sta god je na repertoaru. NFL, NBA, MLB, NCAA F, NCAA B, NHL . Nema toga vise odavno, bas cu sad da ustajem u 2 nocu da gledam LSU i Clemson i onda neispavan da radim, how yes no. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pokusao sam da ostavim link za clanak koji je izasao u bleacher reportu o iliji krajinovicu iz zrenjanina. Klinac ima 17 godina, 6'8" i 325 pounds i ponudjena mu je stipendija boston koledza. Da li neko zna nesto vise o njemu? 

P. S. Nek neko izbrise prethodni post, ja ne umem 😀

Edited by Sinan Bowie
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 7:29 PM, Sinan Bowie said:

Pokusao sam da ostavim link za clanak koji je izasao u bleacher reportu o iliji krajinovicu iz zrenjanina. Klinac ima 17 godina, 6'8" i 325 pounds i ponudjena mu je stipendija boston koledza. Da li neko zna nesto vise o njemu? 

P. S. Nek neko izbrise prethodni post, ja ne umem 😀

 

10 hours ago, Xpert said:

 

Ako se ne varam to je klinac, što ga je @Ikac spominjao ranije ovde na forumu

Link to comment
Share on other sites

Verovatno će zbog fizikalija otići u nekoj šestoj ili sedmoj rundi ( low risk, high reward pick )  ali ne verujem baš da će ti tehnički nedostaci moći tako lako da se prevaziđu. Puni PS-ovi nfl franšiza linijaša koji su kao iz planine isklesani alil ne mogu jer nemaju tehniku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Verovatno će zbog fizikalija otići u nekoj šestoj ili sedmoj rundi ( low risk, high reward pick )  ali ne verujem baš da će ti tehnički nedostaci moći tako lako da se prevaziđu. Puni PS-ovi nfl franšiza linijaša koji su kao iz planine isklesani alil ne mogu jer nemaju tehniku.

 

Ok, on je sad normalno slab sa tehnikom, ali ima celu jesen u ovoj srednjoj školi plus 4 godine na sasvim dobrom collegu, tako da nije nemoguće da se uz trud i rad tehnički unapredi. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, L' Imperatore said:

 

 

Ako se ne varam to je klinac, što ga je @Ikac spominjao ranije ovde na forumu

 

Juče sam pisao, ali ne znam šta se desilo. Elem, tekst je odličan, samo nekoliko stvari pošto Ameri ne razumeju da postoje klubovi u Srbiji. Ilija nije igrao odbojku za Srbiju U19, već je igrao za svoj klub u Zrenjaninu do 16-17 godine. Jednom prilikom je bio pozvan za kadetsku selekciju Srbije, ali nije debitovao zbog povrede. Takođe, on nije igrao fudbal za Srbiju u19 (juniorske selekcije trenutno uglavnom ne postoje, jer IFAF traži nerealne stvari za koje je potrebno otprilike 40 hiljada evra da bi se takmičio).

 

Ilija je u 2019. igrao nekoliko mečeva u drugoj ligi za Klek Knights na poziciji DT, pošto nije imao vremena da nauči tehniku za OL (a zapravo Zrenjaninci su tu i bili solidno popunjeni). Klek je izgubio u finalu Druge lige. Posle toga na jesen igrao je za juniore ekipe Banat Bulls (fuzija timova Pančevo Panthers i Vršac Lavovi, kojima se za Juniorsku ligu priključilo i nekoliko klinaca iz Zrenjanina).

 

Jednom sam ga gledao uživo, na Adi protiv juniora Vukova. Prosto, dečko je građen kao da je neko crtao idealno telo za ofanzivnog tekla.

 

Najvažnije od svega, momak je pametan, pošten i vredan i zaslužio je trudom i radom sve što sada ima. Posle kraja karijere u Americi, kad god to bude, ima želju da se vrati u Srbiju i igra za reprezentaciju.

 

2 hours ago, Skyglider said:

 

Odličan tekst, nadam se da će da uspe pa da kroz 4-5 godina da gledamo nekog našeg u NFL i tako prestanemo da svojatamo Alexa Smitha :classic_biggrin:

 

 

Svi se nadamo i navijamo, ali Alexa se nikad nećemo odreknuti. Bio je neki kontakt, mislim sa njegovom majkom ili ocem, ali sve dok je aktivan igrač u NFLu teško da ćemo uspeti da ga dovedemo u posetu.

 

2 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Verovatno će zbog fizikalija otići u nekoj šestoj ili sedmoj rundi ( low risk, high reward pick )  ali ne verujem baš da će ti tehnički nedostaci moći tako lako da se prevaziđu. Puni PS-ovi nfl franšiza linijaša koji su kao iz planine isklesani alil ne mogu jer nemaju tehniku.

 

Kao što kaže u tekstu BRa, na profesionalnom planu karantin mu je doneo mnogo. Bio je jedini igrač tima koji je ostao na akademiji, radio je svakodnevno sam sa glavnim trenerom i trenerom OL. Na osnovu tih snimaka je i dobio ponudu Boston Collegea.

 

Bez obzira, kao što kažeš, teško da će ići u prvim rundama, ali samo ako bude draftovan, makar i kao Mr. Irrelevant to bio bio najveći uspeh u istoriji srpskog AF. Ma čak i ako nedraftovan potpiše rookie ugovor bilo bi veliki uspeh.

 

Inače, toliko je kasno krenuo sa fudbalom, kada se commitovao BCu rekoh mu tu su igrali Matt Ryan, Luke Kuechly i Anthony Castonzo, a on nije znao ko su oni.

 

Bila je priča sa Miksom koji se trudi da nagovori SK da uzmu i CFB da prenose. Naravno od toga ništa ove godine, ali 2022. mogli bismo uživo da ga gledamo (teško da će igrati kao freshman sledeće godine).

 

Ako sam nešto propustio, idite na sajt saveza (www.saaf.rs) i upišite i krajnovic u search, ima tu još tekstova.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Šta se ovo dešava ovde? Hoćel' bit' ovog koledž fudbala. Kažu da će NFL davati utakmice i subotom ukoliko ne bude koledž fudbala što automatski znači da lično navijam da istog ne bude.

 

Izgleda da neće, vidim da konferencije kreću da otkazuju sezonu

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...