Jump to content

Monte Carlo 2022


Dracarys

Recommended Posts

Alkaraz video da nece biti moguce da igra protiv Novaka u QF, pa kao: ajd' odo' i ja, necu da se igram s ovom bUranijom. :classic_sleep:

:classic_biggrin:

 

a sad ozbiljno: normalno je da momku treba malo vremena da se oporavi i psihicki i mentalno posle titule u Majamiju. plus je ovo prelaz s betona na sljaku.

ja sam mislila da ce se Korda raspasti kao protiv Nadala.

Ameri se namerili na sljaku. Evo i Fritz s Cilicem igra 3. set.

 

Prijatno sam iznenadjena pobedom Djerea. Mozda Sonego nije u formi, ali je dosadan kao stenica i ume da igra na sljaci.

 

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo Dimitrovu prija MC.

Ovde je cesto imao zapazene rezultate,dobro igrao..mislim da ga je Nadal izbacivao sa turnira 2-3 puta..u Knezevini se ocito dobro oseca,a i logicno je da je tako kad ovde ima prebivaliste..Pokazuje da ima igru i za sljaku,ali samo kad mu se igra i kad je fokusiran i motivisan. U MC jeste.

Steta sto je na njegovim ramenima balkanska glava..stvarno je mogao/morao vise napraviti u karijeri.

Inace,po rezultatima,prilicno "lud" turnir za sada..pa hajde da i Djere sada nastavi taj "trend"..

Link to comment
Share on other sites

Odlicna partija Lasla. Ja sam stvarno i ocekivao da pruzi zilav otpor Stefanosu.
Prvi set je izgubio u samom finisu na mentalnom,a drugi na fizickom planu. Svakako,sa onom povredom verovatno ne bi mogao ni da nastavi mec,sve i da ga je nekako odveo u odlucujuci set.

I tu je i najveca tezina ovo poraza. Sad ce verovatno uslediti pauza,pa onda povratak na teren za par sedmica (zavisno od stepena povrede)..gubi se kontinuitet i ova forma koju je uhvatio..bas steta.

Link to comment
Share on other sites

Sve aludira na to da će Cicipas da razvali šljaku ove godine. Ne znam ko mu šta može.

 

Nadal je i prošle sezone imao problema sa Cicipasom, dok ga je Novak u onoj formi jedva dobio u finalu RG, a pre toga u Rimu isto posle preokreta, gde je oba puta morao dobiti po 7-5. Sudeći po svemu, on je meni prvi favorit za osvajanje RG ove godine. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Aha,izgleda kao butni misic..imao je one kinezi trake izlepljene na tom mestu i protiv Sonega (mozda i Cressyja,ali tad nisam primetio),ali sad je ocito osetio problem. Na par loptica u tb nije ni potrcao ili je igrao neke alibi udarce..

Nadam se da nije nesto previse opasno, u svakom slucaju ce preskociti BG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto vidite da Novak nije bio los, Fokina prosto briljira ovaj turnir. 

Fricko nakon sto je jedva eliminisao Katarinu, znatno bolji protiv Mrnje, pokazao zavidnu borbenost, i onda prolazi i zemljaka Kordu, da bi danas ipak ponestalo goriva za inspirisanog Fokinu. Steta, ali QF mastersa na sljaci je ozbiljan rezultat za Fricka. To samo dokazuje da nije obican americki FH+Servis igrac koji moze samo na betonima. Protiv Fokine je dobio prvi set 6-2, u trecem je nadoknadio 0-2 i dosao do 3-2 bez brejka, ali to je bilo to. Fokina je bukvalno na brzinu i neverovatnu odbranu dobio brdo poena, baca se po sljaci, stizao je basteske lopte i terao rivala na gresku vise... a kad treba, zabijao lepe vinere. 

 

  

Link to comment
Share on other sites

Na koji način Cicinjo okreće meč, sa serijom od 6 gemova. Videlo se i da je Švarcman posle onog relija, nekako pao na mentalnom planu i počeo je više da greši. Rekao bih da je to možda ključni poen u meču. 

 

I za kraj kakva bekhend dijagonala!!! Stvarno se njegov lošiji bekhend najmanje oseća na šljaci.

 

Vrlo težak meč za Cicipasa u svakom slučaju.

 

Sutra nam sledi poslastica u vidu Cicipasa i Zvereva.

Link to comment
Share on other sites

Kako se ADF raspao kod serviranja za mec (u 2. setu). Publika ga pozdravila ovacijama, on se primio (fokus otisao) i ispoklanjao sve i izgubio set. Sad da vidimo hoce li ovog puta uspeti da odservira za mec ili ce da ponovi istu gresku.

i....

 

ADF u finalu.

Kakvo slavlje!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...