Jump to content

Survivor - TV show


marchisioo

Recommended Posts

Ocekivao sam vise, da ce biti i nekih skrivenih imuniteta, vracanja u igru iako su izbaceni i slicno. 

 

Mnogi igraci apsolutno nisu zasluzili da budu u ovome. Ne moraju biti nesto fizicki spremni ali daj bar neku spretnost, a ne na onim gadjanjima da mase po metar od cilja. Da ne pominjemo da je slabo ko razmisljao malo out-of-the-box u igricama. 

 

Stefan i Nevena zasluzeni pobednici, to je barem ok. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad kad pogledam ovo unazad, meni je najneverovatniji monenat to gadjanje na poligonima kojeg je bilo previse i repetitivno je. Na ostrvu su mogli da naprave improvizovano "streliste" a ono cime gadjaju i sta gadjaju da bude od drveta. I da vezbaju, narocito ovi najgori, besomucno, i za dva meseca bi morali da se poprave. Ja nemam utisak da je iko vezbao, ko je bio dobar ostao je dobar, ko je bio ocajan ostao je ocajan.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jel gleda neko "Najveći Gubitnik" ? Još to i nije loše, ima tu i takmičarski deo ali i reality deo pa za svakog po malo. Nije loše što ide kao survivor, samo najbitinije stvari pa ne mora po ceo dan da se gleda. Žao mi je samo što nema više o ishrani pa da možemo i nešto da naučimo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekako mi bas deluje da ce ovo biti sranje sezona 

 

Plus je skroz isti format kao prosle godine, i nekako ne vidim da ce to ljudima biti zanimljivo.

 

Sad su jos veci akcenat stavili na fizicku spremu, svi ucesnici deluju top spremni.

 

Bukvalno ce biti isto kao prosle godine samo sa manje zanimljivijim ucesnicima.

 

Da li se zna koja je nagrada? Jedino ako su se tu malo vise otvorili pa da mozemo da ocekujemo da ljudi zagrizu vise i da pobede.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 minutes ago, Klotzen said:

Jel zna neko ko je onaj tip što kod igara stoji pored voditelja i nikad ništa ne progovara. Ako sam dobro čuo jednom ga je spomenuo da se zove Mario.

 

To je hrvatski voditelj, on prica u njihovoj verziji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Znači sve snimaju dva puta ? Jesu plakali za Mihaelom dva puta ?

 

Da, na to su se zalili i prosle sezone. Da snimanja traju po bukvalno 10 sati, da dva puta pricaju isto ili slicno, zato sto u nasoj verziji prica samo nas voditelj, a njima samo njihov. Plus postoji cudna montaza da tipa srpski tim treba bar za 50% vise da prica kod nas (isto kao i kod njih plavi), pa onda ispada da referisu na neke stvari koje su isecene u montazi, a onda pricu o tome puste, potpuno retardirano.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...