Jump to content

Survivor - TV show


marchisioo

Recommended Posts

Pa u pocetku je bilo obrnuto. Nije pobedila svaku. U najvecoj seriji pobeda je zapravo Nadja. Ne znam zasto Ivona i Mina igraju pre nje, ocigledno je da crveni tim ili takticki lose igra ili ovi namestaju da bi bilo zanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, McLeod said:

Pa u pocetku je bilo obrnuto. Nije pobedila svaku. U najvecoj seriji pobeda je zapravo Nadja. Ne znam zasto Ivona i Mina igraju pre nje, ocigledno je da crveni tim ili takticki lose igra ili ovi namestaju da bi bilo zanimljivije.

pa moguce, kazem da sam propustio tu prvi nedelju.. a propustio sam i to nadjino ucestvovanje, posto od kad ja gledam, missim da je nisam video ni u jednoj borbi..

mada i ubrzavam ja dok gledam, nemam zivaca da sve gledam 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako iko ovo jos uvek prati - kako se veceras Ivana ispalila.

 

Imala je moc da njen glas vredi x2. I zna da ce ona biti sledeca kada izbace Gorana i Tomislava, zna da Nika nije srecna sa postojanjem zenskog klana... 

 

I umesto da onda pridje Goranu i Tomislavu, i bez da im otkriva kakvu moc ima (jer je zabranjeno), trebala je samo da im kaze "momci, znate da ste vi prva dva za izbacivanje, znam da bi vi glasali za Sumeju. Nadjite mi jos jednu osobu (verovatno Niku) koja ce sigurno glasati za Sumeju i spasicu sve nas". S obzirom da je Sumeja uzela licni imunitet ova ideja bi bila malo uzdrmana ali samo se preorijentisu na Tenu i to bi bilo to. 

 

Na sledecoj igri za plemenski mogu (Goran, Tomislav, Ivana i Nika) namerno da "dignu rucnu" i da onda nominuju Sumeju ili eventualno Roka ako Sumeja opet ima licni imunitet. Time bi ostvarili prevlast, Nevena bi mozda cak i presla na njihovu stranu jer joj je cilj da sto duze ostane tu. I to bi bio ekstra jak tim - Goran, Tomislav, Ivana, Nika, Nevena... ispali bi Sumeja, Tena i Roko u nekom trenutku.

 

 

 

Totalno mi je bezveze sto su neki ljudi ovde dosli da se samo pojave a nisu spremni da igraju Survivor i van terena. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste ispala glupa, ali bez dogovora joj nista ne bi znacilo.

 

A i da je to uradila, niko ne zna kakvu prednost ima. Samim tim postaje opasna. I veca je verovatnoca da ce glasati za nju.

 

Ja sam iskreno ocekivao da bukvalno svi glasaju za nju zbog prednosti.

 

Sumeja ima licni imunitet i za sledecu borbu. Ako osvojis licni i tvoje pleme izgubi i drugu borbu, ostaje ti imunitet.

 

Sad ce biti zanimljivo ako muskarci budu mislili da je isto pravilo i sledeci put, pa puste da izgube, i onda bude e sad mozete da glasate za muskarca 😄

 

I onda Goran ide lagano u duel i ako ispadne ugasili su. Mada ne verujem da bi to uradili, posto ih je vec samo trojica, a Roko ne igra.

 

Onda bi verovatno morali da miksuju plemena ili da uvode nove, mada mislim da je sa tim zavrseno. Previse je vremena proslo i nije fer.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

Jeste ispala glupa, ali bez dogovora joj nista ne bi znacilo.

 

A i da je to uradila, niko ne zna kakvu prednost ima. Samim tim postaje opasna. I veca je verovatnoca da ce glasati za nju.

 

Ja sam iskreno ocekivao da bukvalno svi glasaju za nju zbog prednosti.

Upravo zato je i trebala nesto da pokusa, bilo sta. A Goran i Tomislav nemaju sta da izgube verujuci joj. Ovako, ako i sledecu borbu za imunitet izgube, znaju da ce biti zasticeni jer nece moci muskarac u duel sa Ivanom (jer onda moze da se desi da bude eliminisan, a razlika ne sme biti veca od 2, tako da i na sledecem plemenskom moze biti zabranjeno glasati za muskarce). 

 

 

Quote

Sumeja ima licni imunitet i za sledecu borbu. Ako osvojis licni i tvoje pleme izgubi i drugu borbu, ostaje ti imunitet.

Da li si siguran? Ne mogu da se setim kako je bilo ono sa Ramizom, kad su u duelu bili Jovana i Ivona.

Kako god. Trebalo je da glasaju za Tenu a onda na sledecem da glasaju za Nevenu. Jbg. Posle bi isli Sumeja i Roko.

 

Quote

Sad ce biti zanimljivo ako muskarci budu mislili da je isto pravilo i sledeci put, pa puste da izgube, i onda bude e sad mozete da glasate za muskarca 😄

 

I onda Goran ide lagano u duel i ako ispadne ugasili su. Mada ne verujem da bi to uradili, posto ih je vec samo trojica, a Roko ne igra.

 

Pa ne moze, nece ni na sledecem moci da se glasa za muskarca, jer je to onda suprotno ovom pravilu koje su sada izmislili, da mora razlika da bude max +2. 

 

Ostaje onda neka opcija da namerno uspore u sledecoj igri, posalju Tenu na Ivanu, i da Ivana prezivi duel. To im je jedina sansa. 

 

Quote

 

Onda bi verovatno morali da miksuju plemena ili da uvode nove, mada mislim da je sa tim zavrseno. Previse je vremena proslo i nije fer.

Nema miksanja, bice 2 pobednika. 

Ne znam kako su zamislili ali ocigledno produkcija malo steluje tu, na primer ovo da ne moze da se glasa za muskarce, pa onda ono automatsko biranje parova...

 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je odgledao sve do jedne sezone US Survivor, preporučujem taj originalni format svima koji mogu da pronađu vremena za takvu vrstu zabave.

 

Ova srpsko-hrvatska varijanta franšize razlikuje se u domenu u kome se domaća fudbalska liga razlikuje od engleske Premijer lige. Liči jer je isti sport, ali je u stvari reč o nebu i zemlji...

 

U isto vreme razumem i sve koji prate  domaći Survivor, a i sam pravim društvo klincima kad to gledaju, sa mišlju da je bolje da gledaju mlade ljude sportski nastrojene nego nešto drugo.  

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj nas Survivor i psujem sto sam se navukao. Pre dve nedelje sam bio blizu da skroz prestanem da pratim, al su me sad ponovo zainteresovali sa ujedinjenjem.

 

Prosto je neverovatno kako su za nase pleme uspeli da nadju ovoliko bezveznjaka. Jedina koja ima neki character arc je Nadja i ovo jeste bio mocan momenat veceras kad je napisala Milicino ime. Prelaznu ocenu ima i Vlada.

 

Milica je dosadna ko proliv, al sad kad joj se neko konacno suprotstavio ce da ode u full villain mode.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Blizi se kraj, gleda li se jos uvek? 😄

 

Vlada sinoc i Mina se potrudili da dostignu Zlomeju 😄 Ajde Mina, riba je klasican Daning Krugerovac, mada sam isprva mislio da je ok, ali Vlada 😄

 

Decko prica kako je Nadja energetski vampir i dvolicna, devojka koju glasaju da izbace 4 puta prevrtljiva i glasala je za njega, a Steva "u koga je siguran" glasao isto pa nista 😄

 

A sve zbog toga sto su buthurt kad su otisli u vilu i videli koliko ljudi napolju gotive Nadju pa ih puklo na sujetu.

 

A sami su krivi, ne produkcija na koju se zale.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...