Jump to content

Survivor - TV show


marchisioo

Recommended Posts

U dogovoru sa jednim od moderatora otvorena je ova tema.. 

 

1647252787-survvor1-1024x775.jpg

Verujem da ima ljudi na forumu koji gledaju Survivor koji je počeo prošle sedmice.

 

Podeljeni u dva tima, dvadeset neustrašivih kandidata (19 ih je ostalo) iz čitavog regiona daće sve od sebe da ostvare ultimativni cilj i dođu do samog kraja. Već na samom početku Surviora, kandidati će osetiti prvi nalet adrenalina i pre dolaska na ostrvo jer će u igri zagrevanja pobediti onaj tim koji prvi stigne od broda do kopna a kao nagradu pobednici će izabrati boju tima koja sa sobom donosi određene pogodnosti.

 

U timu pleme Mao svoje veštine preživljavanje pokazaće  hip-hop muzičar Igor Lazić Niggor, cross fit trener Maša Kuprešanin, glumica Mina Nikolić, konobar Vladimir Govedarica, profesor fizičkog Branko Milošev, košarkašica Milica Dabović, studentkinja Nađa Erić, fitnes trener i radnik Crvenog krsta Stefan Nevistić, igrač ragbija i diplomirani ekonomista Stevan Stevanović kao i life couch Ivona Koković.

 

 

U drugom timu pleme Azua svoju izdržljivost će testirati pevačica Ivana Banfić, magistar kineziologije Goran Špaleta, fitnes instruktor Kristian Rauch, studentkinja kineziologije Nika Rakić, studentkinja marketinga, društvenih medija i odnosa sa javnošću Sanja Močibob, kondicioni trener i suvlasnik teretane Tomislav Rubinjoni, studentkinja Pravnog fakulteta Sumejja Šejto, radnik teretane Viktor Bobić, studentkinja pejzažne arhitekture Tena Tomljanović i konobar Roko Simić.

 

 

 

Edited by marchisioo
Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2022 at 8:05 PM, marchisioo said:

Verujem da ima ljudi na forumu koji gledaju Survivor koji je počeo prošle sedmice.

 

 

Ima...

 

Gledam iz prostog razloga sto je domaci, inace za sada nije nesto posebno zanimljiv - ne zbog igara, ne toliko zbog ucesnika nego zbog dosta lose produkcije. Ne mogu da verujem da u danasnje vreme oni ne mogu to bolje da odrade, da bolje snime neke detalje, ili jednostavno ljudi u video editingu ne rade dovoljno dobar posao. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i zaboravih da dodam, tamo sve neki fitnes isktruktori i lajf koucheri, a na dnevnom nivou upravo povredi se po jedan fitnes instruktor i prsne u glavi  po jedan lajf koucher..

sto bi se reklo, vidi se da strucnjaci u svojoj bransi i daju sebi odlicnu reklamu..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

Ima...

 

Gledam iz prostog razloga sto je domaci, inace za sada nije nesto posebno zanimljiv - ne zbog igara, ne toliko zbog ucesnika nego zbog dosta lose produkcije. Ne mogu da verujem da u danasnje vreme oni ne mogu to bolje da odrade, da bolje snime neke detalje, ili jednostavno ljudi u video editingu ne rade dovoljno dobar posao. 

 

 

 

Mislim da im je glavna "fora" da ovde prikazuju vise crveni tim a u Hrvatskoj plavi i onda to izgleda ovako iseckano i lose editovano.

Link to comment
Share on other sites

Preteraše sa tim igrama bez granica. Treba to da skrešu na najbitnije pa ako hoće igre bez granica neka naprave posebnu emisiju. Ja sam ispratio prve dve epizode a posle sam odustao. Ali zar nije Maričić trebao to da vodi ? Ili ga čuvaju za neki drugi deo rijalitija ?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije trebalo da vodi. Ja ne gledam nesto specijalno, niti sam gledao pre, ali znam da sam po youtube gledao iskljucivo te "igre bez granica". Voleo bih da ih ima vise i da su bolje i mastovitije igre. Rijaliti me apsolutno ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Mislim da nije trebalo da vodi. Ja ne gledam nesto specijalno, niti sam gledao pre, ali znam da sam po youtube gledao iskljucivo te "igre bez granica". Voleo bih da ih ima vise i da su bolje i mastovitije igre. Rijaliti me apsolutno ne zanima.

0128d424-e331-4bc5-bc29-168a902fdd27-ezg

Link to comment
Share on other sites

Igre bez granica su bas to - samo igre. 

Survivor je jednim delom i rijaliti - gde imas i taj sociolosko-takticki element, ali ne kao u onim glupavim rijalitima gde ne rade nista (osim vristanja, cupanja, dranja, gurkanja...). Ovo kasnije postaje bas vazan element, sad je jos rano. Ili nije jos jasno ko koju igru igra. 😄 

 

A voditelj - radije bih vise slusao onog hrvatskog - deluje zanimljiv. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Mislim da im je glavna "fora" da ovde prikazuju vise crveni tim a u Hrvatskoj plavi i onda to izgleda ovako iseckano i lose editovano.

nisam to znao, to je tek teska debilana..

sad sam probao da vidim el ima razlika na hr novoj, al izgleda skremblovano za region, uopste nece da pusti..

 

i ne znam dal je andrej trebao da bude voditelj, al mentol peric ni po cemu ne moze da prismrdi  mariu, hrvat je za njega em glumcina, em sportista, em ko covek 100 puta bolji.. 

ako im je peric bio najbolje sto su mogli naci, onda sta reci..

 

i kae da im je nedeljni honorar od 1k-1,5k.. realno presmesne pare, 10 puta bi vise uzeli kod nasmrkanog na pinku, mada kapiram da je vecina tamo zaista  zbog izazova..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

kakva je ovo debilana sa jednim voditeljem za jednu stranu i drugim za drugu..

gledam ovaj govor na nasoj i hr novoj, i pricaju gotovo indentican tekst..

pa se mislim dal takmicari moraju da slusaju obe verzije, il slusaju zajedno nekog treceg, a ova dvojica posle zasebno snimaju pa se to montira.. :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Eto, gledam survivor ali gledam i Mariciceve dokumentarce. Licno, nikad ne vih mogla da ucestvujem jer se uzasavam buba.

Veoma surov koncept, ogoli ucesnike do koske. A ja volim da gledam kad padaju maske. 

Ivona je nominovana za duel izbacivanja i laknulo mi je, zena je spletkar. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pratim pomalo i ono... ne znam, generalno nikad nisam voleo da gledam ovo, pogotovo kad pocne rijaliti. Voleo sam da gledam igre. Ucinilo mi se na pocetku da je bar crvena ekipa (posto je vise gledamo) sastavljena od manje vise ok ljudi, osim eto Ivone koja je od pocetka bila uljez, jer cim vidim da je neko lajfkouc odmah mi je sve jasno.

 

Sad njena toksicna priroda izlazi na videlo, a zato su i ubacili bas ovo dvoje, jos jednog matorog (mada svaka mu cast kako izgleda i kako se drzi) i ovu klasicnu instagramusu da "pojaca" Ivonu ali ocigledno nije proslo.

 

Ako Ivona ostane gledacemo rijaliti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivona mi je, od samog starta, bila procitana - sto @McLeod kaze cim neko sebe zove life coach, jasno je sve - znas koja to ljiga moze biti u ovakvoj igri. Da sam ja na njenom mestu bio i da mi je to njeno "zvanje", ne bih ovako rano pravio spletke i "usmeravao" misljenja ljudi ali kapiram da je ona morala jer je i fizicki dosta slaba pa ne bi dovoljno dugo pozivela da kasnije krene s tim.

 

Bice veselo ako prezivi duel. Ali verujem da ce je izbaciti vec prvom narednom prilikom jer se jasno izdvaja grupa Stefan-Stevan-Vladimir-Milica-Masa i tu samo Stevan nije glasao za Ivonu. Nema sanse da Ivona napravi klan oko sebe jer su i Mina i Nadja sada protiv nje. Ostaje joj prakticno samo Branko (koji izgleda ima neke tripove) i ovi dvoje novih (nisam siguran da ce caleta da privuce sebi). Ako dovuce Stevana i povrati Nadju (koja je inicijalno glasala za Jovanu, dakle nije ni za Minu ni za Ivonu) i dvoje novih, onda mogu da nadglasaju Stefana + Vladimira + Milicu + Masu + Minu. 

 

Sanse za to su joj 2%. 

 

S druge strane, plavi tim, dobio je dosta dobra 2 nova takmicara. Tu jos uvek ne vidim neko formiranje klanova i ne deluje mi da ima nekog spletkarenja, taktike. Ali vrlo brzo moze i kod njih do toga doci. Ovaj Hrvoje mi je sumnjiv 🙂 Mada u nasoj verziji ne pustaju mnogo detalja oko plavog tima pa tesko da i moze da se provali sada. 

 

Link to comment
Share on other sites

"nasi" definitivno za dve klase toksicniji od "njihovih"..

ragbista presmesan, nie u stanju ni tezinu na ledjima da iznese sto mu je fazon tipa i jedini forte ovde, dodsue nie nesto spec pokvaren, al totalno beskoristan..

sa druge strane, nika vredi za preostalih 10 zena zajedno, a nisam primetio ni da je toxicna kao ove nase fitnes influesrke..

po meni, nika prvi favorit po do sada prikazanom..

mada kapiram da sledi merdzovanje u buducnosti, tako da ce ove "nase" fintes influnserke koja prezive do tada, uspeti da ispunuju preostale, da je izbace, iako je jaca i od pola muskaraca tamo, o zenama da se ne prica..:default_coffee: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Dabovicku ne podnosim, ali realno joj za igre svaka cast, nosi u zubima duplo mladje devojke. Ako pricamo o toj pobedi, bar najbolja zena da bude je kvota 1.01 Vucic stajl.

jesu doplo mladje, al su i 10 puta metiljavije, nit su u zivotu potrcale nit su videle teretane, a i ove koji su satro neki fitnesi, veze sa vezom nemaju..

a ako missis najbolja zena za igre medju crvenima da, ukopno gledano, ne moze da pridje niki..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nika je srecom smrsala, kad se pojavila kao fitnes instruktor onako masna... teska antireklama.

 

Masa >>>>>>>>>>> Nika, o Dabovicki da ne pricamo, samo sto je Masa izgubila svu masu vec sad, pa se Nika namece. Do kraja ce verovatno biti uz Milicu najbolja, sad su tu negde njih dve.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...