Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

Objavljen raspored utakmica za novu sezonu.

 

Otvaraju Rams-Bills u četvrtak, 8. septembra. Kraj regularnog dela 8. januara.

 

Patsi igraju dva četvrtka zaredom, zanimljivo. Prvo na Thanksgiving, pa sledeći četvrtak. A onda 11 dana pauze do Monday night-a 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
15 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Ljudi jel istina da i NFL nakon ove sezone prelazi na Arenu? Navodno je neki komentator sa vaše Arene nagovijestio tako nešto. Je li moguće da Sportklub toliko propada??

 

Malo ko od nas što iole duže pratimo NFL, to radimo preko SK, Arene ili koje god TV kuće koja ima prava u lokalu. Ljudi ili kupe Game Pass ili prate preko streamova, koji su za NFL brojni i kvalitetni. 

 

Edit: Red Zone je najbolji sportski program u univerzumu. Ja više ni utakmice Giantsa ne gledam nego uključim Red Zone od 19:00 sve tamo do 01:00 ujutro u ponedeljak. Red Zone ne možeš naći kod ovih tv kuća koja imaju pravo na NFL. 

Edited by P-51D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo je falilo, bilo je samo 560 hiljada ljudi u queue pre mene. 😁

Za Nemacku sam i pretpostavljao da ce biti ludilo za karte ali za London nisam ni sanjao (racunam tu su vec 10-ak godina, nece biti tolika navala). Htedoh da uzmem karte za Saintse ali ni tu nisam bio ni blizu, jedino sto sam mogao da uzmem je bio neki hospitality suite + hotel od preko 1000 funti na dan po osobi.

Link to comment
Share on other sites

Pošteno ih ugaziše Billsi. Ja nisam očekivao ovakav defanzivni performans, s obzirom na to da nema White-a, i da nisu baš top rushing defense. Ali fino je to Frazier isplanirao za ovu tekmu. Oduzeti big play. I čekati šta če im Stafford pokloniti. A bio je dosta radodaran nočas.

 

Allen na drugoj strnai vrhunski. Ako se ne varam nije bio kriv ni za jedan od dva interceptiona. Jedino sam bio pod utiskom da Buffalo baš izaziva sa dizajniranim run-ovima za njega, na tri touchdowna razlike. Totalno nepotrebno

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...