Jump to content

Najbolje pivo


ironside

Recommended Posts

Corona Cerveza.

 

Na letu sa AeroMexico 1998. od Dallas Texas do Mexico City, u njihovom inflight magazinu sam pročitao:

 

"Lime ili nekada limun uz bocu ili na samoj boci piva je tradicija. Nije se verovalo higijeni barova pa je taj isečak tog agruma bio namenjen da se njime obiđe i dezinfikuje obod čaše za pivo. Ne da se nacedi u pivo".

 

Ako je ta njihova nacionalna firma lagala mene onda i ja lažem vas.

Link to comment
Share on other sites

Corona Cerveza.
 
Na letu sa AeroMexico 1998. od Dallas Texas do Mexico City, u njihovom inflight magazinu sam pročitao:
 
"Lime ili nekada limun uz bocu ili na samoj boci piva je tradicija. Nije se verovalo higijeni barova pa je taj isečak tog agruma bio namenjen da se njime obiđe i dezinfikuje obod čaše za pivo. Ne da se nacedi u pivo".
 
Ako je ta njihova nacionalna firma lagala mene onda i ja lažem vas.
With due respect, otkrio si rupu na saksiji.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Asahi, meni najbolje pivo. Na konzervi piše da je zvanično pivo Olimpijade 2020.

 

2020asahiolympicbeer01.jpg

 

Još samo da do Olimpijade dođe, uz ovaj virus. Za sada nema otkazivanja ili odlaganja za godinu-dve, kao što je Tramp preporučio a PM Shinzo Abe  mu odgovorio da se planovi ne menjaju. Oni se smatraju prijateljima, obraćaju se jedan drugom koristeći prvo ime, bez "Mr".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alberto, živiš li pošteno od svoje graditeljske struke ili te plaća Zichovec? To je retoričko pitanje, bez namjere da uvrijedim pivovar, našu struku, a posebno tebe lično.

Usput, kako dolaziš do piva, ako su pivarne zatvorene? Tesco?

Btw krasna slika. Opet se usredotočujem na radnu površinu, istu imam u BXL-u.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alberto, živiš li pošteno od svoje graditeljske struke ili te plaća Zichovec? To je retoričko pitanje, bez namjere da uvrijedim pivovar, našu struku, a posebno tebe lično.
Usput, kako dolaziš do piva, ako su pivarne zatvorene? Tesco?
Btw krasna slika. Opet se usredotočujem na radnu površinu, istu imam u BXL-u.
Mislim da bih lepo zaradio i kod Zichovca... [emoji16][emoji482]

Pivo nabavljam u pivnicama koje prodaju točeno kroz prozor u plastici, za poneti. Takorekuć, ovo je iz pipe, bilo je u plastici 20min. Ja kupujem pivo u dve pivnice u komšiluku a žena i ćerka ručak svaki drugi dan u kafani preko puta, pomažemo koliko možemo, da imaju bar neki pazar.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...