Jump to content

F1 Prognoza 2022


Romantik

Recommended Posts

Još jedan očajan vikend za sve učesnike, ovoga puta i bez ukupnog pobednika, ali j eto omogućilo @Zvezdinhoda se vrati na čelo sa samo 3 poena.

 

Tri regularna takmičara nisu ostavili prognozu za trku a aktuelni šampion @Xpert se verovatno i oprašta od titule pošto je uživao u vikendu i totalno zanemario prognozu.

 

@goldbergje imao 4 pogodka u samoj trci, ali je opet primorao komesara, tj mene da se osvrnem na pravilnik, te usled prekršaja člana 7 prognoza mu se poništava.

 

Sve primedbe se primaju do 20. avgusta.

 

 

 

 

 

 

13-Vox Fantazi-HUN 2022.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

Još jedan očajan vikend za sve učesnike, ovoga puta i bez ukupnog pobednika, ali j eto omogućilo @Zvezdinhoda se vrati na čelo sa samo 3 poena.

 

Tri regularna takmičara nisu ostavili prognozu za trku a aktuelni šampion @Xpert se verovatno i oprašta od titule pošto je uživao u vikendu i totalno zanemario prognozu.

 

@goldbergje imao 4 pogodka u samoj trci, ali je opet primorao komesara, tj mene da se osvrnem na pravilnik, te usled prekršaja člana 7 prognoza mu se poništava.

 

Sve primedbe se primaju do 20. avgusta.

 

 

 

 

 

 

13-Vox Fantazi-HUN 2022.png

 

Ne pricas da sam preskocio kvalifikacije, jbg korona mi iskljucala pamcenje.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da izgledam kao neko ko kuka zbog sudjenja, ali moram da pitam - zasto u pravilima stoji da se prognoza ne vazi ako se nesto zaboravi?

 

Razumem ako neko napise 1. Ver, 2. Russ, 3. Russ sto je prednost u odnosu na druge ucesnike jer imas osigurane poene, ali ako neko napise 1. Ver, 2. Russ, 9. Oco, 10. Alo, sta je tu prekrsaj i kako je to ostvarivanje prednosti u odnosu na ostale ucesnike? Jedino sto ja vidim je da se neko svesno ili zbog greske odrekao mogucnosti da negde ostvari poene.

Link to comment
Share on other sites

To je deo pravilnika koji je "nasledjen" od ranih dana prognoze. Iskreno ni meni to pravilo nije najdraze ali sam ga zaboravio izmeniti, a posto je napisanoo, moramo ga postovati. Ako i dogodine budem vodio prognozu isto ce verovatno biti korigovano, kao i jos neka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Romantik locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...