Jump to content

F1 Prognoza 2022


Romantik

Recommended Posts

Auuuuu, kakva runda, umalo da pobedim bez ijednog pogodka u trci :classic_ohmy: ali na kraju se pojavi @MetalHead sa 4 pogodka iz trke, te uz onaj jedan iz kvalifikacija dovoljno za ukupnu pobedu (ključ je što nije verovao Perezu, Saincu i Norisu).

 

Od ostalih stvari bitnih pomena tu su konačno prvi bodovi za @goldberg:bravo: dok je dosadašnji lider @Zvezdinhouspeo da upiše prvu nulu iako je prognozirao i trku i kvalifikacije, nije ni to lako 🙂 te sad imamo novog lidera u liku @Maharaja

 

@Radoye je najaviao da će biti odsutan ove nedelje, ali nije ostavio prognozu ni unapred pa je i njemu pripisana nula.

 

Bilo je još par ljudi koji nisu ostavili prognozu za trku, ali verovatno su na to uticali i problemi sa forumom.

 

Sve primedbe se primaju do četvrtka u 23:59.

 

 

 

 

12-Vox Fantazi-FRA 2022.png

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tek sad dosao do internera, Pedja (ascari) mi je poslao poruku pre trke pa monim da bude razmotreno da se prihvati...

 

Quote

Ciao majstore, ne radi forum, ako mogu da ti pošaljem prognozu..
1 LEC
2 VER
3 PER
4 SAI
5 RUS
6 HAM
7 NOR
8 ALO
9 MSC
10 MAG
FL LEC

 

(kol'ko vidim ima samo Norisa na sedmom mestu pogodjenog...)

 

 

Edited by Radoye
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2022 at 4:20 AM, Radoye said:

Ja sam tek sad dosao do internera, Pedja (ascari) mi je poslao poruku pre trke pa monim da bude razmotreno da se prihvati...

 

 

(kol'ko vidim ima samo Norisa na sedmom mestu pogodjenog...)

 

 

 

Bice mu upisan taj bod pri sledecem izlasku tabele (posle Madjarske).

 

22 hours ago, krangovotelo said:

Nije radio forum. Ponistite kolo 🧐😁

 

Nadam se da si video da je pobedu u ovom kolu ostvario @MetalHead a on je istovremeno odgovoran sto forum nije radio, dakle ima elemenata za ponistenje :default_coffee: ali posto se ne posnistavaju ni trke u kojima se pojavi SC ili crvena zastava, tako necem ni ovo, treba malo poena i na snalazljivost u neplanskim momentima 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Puko pristup forumu, puko Ferrari (*) @MetalHead zabada najbolju prognozu... Slučajnost?

Ne bih rekao :classic_dry:

 

(*) Izašla strogo čuvana komunikacija s nedeljne trke:

1. Charles, Charles, metalhead ti lockovao nalog.

- Bam, tras!

2. Par krugova kasnije ...

- Carlos, puko Vox!

- Dajte ljudi pretičem Pereza

- Zajebi Pereza ajd u box na 5 sec. da promeniš DNS!!!

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pogodim da ce Sainc biti brzi od Leklerka, a obijica od Maxa i za to dobijem nula bodova, a oni koji su promasili odnos u Ferariju uglavnom dobijaju bod :frusty:

 

1. Sai

2. Lec

3. Rasel

 

4. Nor

5. Ham

6. Max

7. Alo

8. Okon

9. Ric

10. Per

 

FL Lec

Link to comment
Share on other sites

  • Romantik locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...