Jump to content

Alpina F1 2022


Duh sa sekirom

Recommended Posts

Evo da malo testiramo svoje znanje.

 

https://www.planetf1.com/quizzes/f1-quiz-every-renault-driver/

 

Očekujte slabije rezultate od očekivanih. Zeznuto je pogoditi kako se taćno pišu imena i onih vpzača koje veoma dobro znamo, a kamoli francuza. Znate kako je kod njih: pola slova nasumično odbaci, trećinu izgovaraš kako nikad nikome ne bi palo napamet i sve to akupa promumlaj kao da imaš puna usta klikera...

PS: Da se razumemo, volim kako francuski zvuči i voleo bih da umem da ga govorim, ali...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/27/2022 at 9:47 AM, alpiner said:

Za Piastria su zainteresovani Williams i Aston

 

Znaci Fetel u penziju...

 

Ja bih na Renolovom mestu Pjastrija poslao u Indikar i to vec sad, u Andretija umesto Defranceska, s obzirom da bi Andretijev buduci F1 projekat trebao da bude u saradnji s Alpinom na isti fazon kao Has i Ferari. Pa onda kad Andreti bude spreman Pjastri i Alonso u "glavni" tim a Herta i Okon u "B" ekipu.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Radoye said:

 

Znaci Fetel u penziju...

 


Ma koliko ga ne gotivim naročito iz njegovih Red Bul dana voleo bih da ga vidim bar jednu sezonu u Meklarenu pored Norisa. Ipak je četvorostruki šampion.
 

Aston je ishajpovan maksimalno kao onomad Jagur sa tom razlikom što je Jaguara držao moćni Ford, a Astona je kupio tata da bi mu sin imao sa čime da se igra jer ga niko drugi neće u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@alpiner Najgori tim na gridu trenutno. Ne najsporiji, ali najgori. Za ovo sto su juce saopstili vozacima (Okonu da je bezbedan i ne mora da drugi put izlazi na stazu, Alonsu da ima 2 sekunde za prozor da zavrsi pripremni krug za drugi pokusaj a bilo je 22) bi morali da pljušte otkazi. Alonsu je prosecan pitstop ove godine 3.31s, ja ne znam sta rade ti ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

Greška tima je što nisu uspostavili saradnju sa B ekipom. Svako ko ima šampionske ambicije uvek ima tesnu saradnju sa još nekim, Red Bul ima Alfa Tauri, Ferari ima Alfa Romeo i Has, Mercedes ima Vilijams i Aston Martin. Reno već godinama ne može da još nekom proda svoje motore što je najveći poraz za politički deo tima.

 

Romantična vremena gde je jedan Brawn GP od ugašene ekipe izdominirala 2009. godinu su prošla. Za titulu je potreban temeljan višegodišnji rad na izgradnji imperije poput gorepomenutih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2022 at 12:46 PM, Borko said:

@alpiner Najgori tim na gridu trenutno. Ne najsporiji, ali najgori. Za ovo sto su juce saopstili vozacima (Okonu da je bezbedan i ne mora da drugi put izlazi na stazu, Alonsu da ima 2 sekunde za prozor da zavrsi pripremni krug za drugi pokusaj a bilo je 22) bi morali da pljušte otkazi. Alonsu je prosecan pitstop ove godine 3.31s, ja ne znam sta rade ti ljudi. 

Trkački tim nam je baš traljav ove godine. Na svu sreću poprilično ispravne taktike

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...