Jump to content

Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice


erwin

Recommended Posts

10 hours ago, Darko said:

Jeste imao 12 godina ali nije otišao pre bombardovanja. Molim te proveri sledeći put pre nego što postuješ neistinu. 

 

 

 

Ne znam gde vise da proveravam, a podatak da je imao 12 godina cula sam licno ( svojim usima) od Pilica.

gledajuci i slusajuci neki intervju s njim.

 

CNN kaze da je imao 11 godina za vreme bombardovanja.

 

 

Novak Djokovic was just 11 years old and asleep in his bed in Belgrade when a loud explosion, followed by the sound of shattering glass and air raid sirens woke him up.

 

Nego kad bombardovanje vise nikoga ne zanima on okrene da se divi srpskim junacima iz Banjske:

 

Posle prve pobede na ovogodišnjem Rolan Garosu Novak Đoković je na kameri napisao „Kosovo je srce Srbije“. Za Srbe je posle toga samo još veći nacionalni heroj, većina drugih na njegov patriotski gest baš i ne gleda blagonaklono. Francuska teniska federacija neće ga zbog toga kazniti

„Moćna poruka Đokovića!“; „Da upamte, jednom za svagda!“; „Neka ceo svet nauči!“; „Srbe ne možete ućutkakti!“; „Da li će licemeri kazniti Novaka zbog Kosova…?“ To su samo neki natpisi u srpskim tabloidima nakon što je Novak Đoković juče, nakon prve pobede na Rolan Garosu, na kameri napisao „Kosovo je srce Srbije, stop nasilju!“. Podrška sa svih strana srpske internetsfere stiže i na društvenim mrežama.

Poruku je ispisao u danu kada su se na severu Kosova desili najteži incidenti u poslednjih nekoliko godina. U sukobima Srba sa pripadnicima KFOR-a i Kosovske policije bilo je više desetina povređenih na obe strane

„Nisam političar, niti imam nameru da ulazim u rasprave. Ali me boli kao Srbina šta se događa na Kosovu“, izjavio je Đoković.

I nastavio: „Kao javna ličnost osećam obavezu da iskažem podršku našem narodu i celoj Srbiji“, a „posebno kao sin čoveka koji je rođen na Kosovu“.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Selina said:

Ne znam gde vise da proveravam, a podatak da je imao 12 godina cula sam licno ( svojim usima) od Pilica.

gledajuci i slusajuci neki intervju s njim.

 

CNN kaze da je imao 11 godina za vreme bombardovanja.

Izvini, o čemu pričaš? Novak je rođen u Maju 1987, znači da je za vreme bombardovanja imao 11 i 12 godina (imao je rođendan tokom bombardovanja koje je trajalo od Marta do Juna 1999-e). U svakom slučaju, NIJE otišao u Pilićevu akademiju pre bombardovanja kao što si tvrdila - otišao je u Septembru 1999-e, par meseci posle bombardovanja. Pročitaj šta si napisala. Verujem da si se zbunila ali bilo kako bilo, iznela si neistinu da je otišao pre bombardovanja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...