Jump to content

B92


JohnnyDragon

Da li (i dalje) posećujete portal SNS B92?  

34 members have voted

  1. 1. Glasanje je anonimno

    • Da
      18
    • Ne
      16


Recommended Posts

Ne nadaj se. B92, studio b, to su privatna preduzeća u vlasništvu privatnih lica koja su sve samo ne borci za medijske slobode.
Da se priklone novoj vlasti, gledala bi isto ono što i sad, samo u ogledalu.

Na stranu što se ovde sigurno neće promeniti vlast u aprilu...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam ove fotografije i moram da pitam gde je Milica Kuburović sada? Da li se još bavi novinarstvom? 

 

I moram da dodam mali offtopic, na kome se unapred izvinjavam ( fotke su me podsetile ). 

 

Moja sestra se danas sudarila sa Draganom Đilasom. Bukvalno su se sudarili na Kalenić pijaci. On je kucao poruke na mobu, a ona ga je posmatrala sve vreme..i kada je naleteo na nju, počeo je da joj se izvinjava, a onda su se smejali..Spontano mu je rekla "A ja Vas samo posmatram, posmatram" 😄 Neću dalje da pišem kako ne bih privatizovala temu. 

 

On topic:  Jako, jako mi nedostaje radio B92, posebno emisija "Vanilice" koja je išla nedeljom popodne.     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Gledam ove fotografije i moram da pitam gde je Milica Kuburović sada? Da li se još bavi novinarstvom? 

 

Na Beograd 202 radiju. Ako se nešto nije promenilo tokom epidemije, sreo sam je slučajno i rekla mi da je tada bila vd urednika tamo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2/3/2022 at 12:03 AM, Devojka Luke Razića said:

Od kada je B92 postao još jedno tabloidno glasilo sns-a ne gledam B92, ne ulazim na portal B92.

 

Nadam se da će posle ovih izbora medijska slika Srbije da se promeni...Nedostaju mi i B92 i radio Index.

Slusdanje muzike na radio Index, cale nikad anije gasio radio iz radionice..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...