Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

12 minutes ago, Wingwalker said:

Zabrana ulaska na tri godine je sadašnjoj vladi australije obezbedila najmanje godinu dana Novakove ćutnje o ovoj aferi...jer mogu da mu je ukinu ali i ne moraju. Ako ih već nekako namaže u izjavi, onda je i sam raskrstio sa AO...bar dok je ova garnitura na vlasti.

Evo solomonskog rešenja.

Neka se ućuti i prepusti Srkiju "molerske radove". Njega ionako ne smatraju za uračunljivog, pa valjda neće zameriti Novaku.😀

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

Zabrana ulaska na tri godine je sadašnjoj vladi australije obezbedila najmanje godinu dana Novakove ćutnje o ovoj aferi...jer mogu da mu je ukinu ali i ne moraju. Ako ih već nekako namaže u izjavi, onda je i sam raskrstio sa AO...bar dok je ova garnitura na vlasti.

Dok je ova vlast na vlasti nece da ide tamo mislim da se to podrazumeva

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Zabrana ulaska na tri godine je sadašnjoj vladi australije obezbedila najmanje godinu dana Novakove ćutnje o ovoj aferi...jer mogu da mu je ukinu ali i ne moraju. Ako ih već nekako namaže u izjavi, onda je i sam raskrstio sa AO...bar dok je ova garnitura na vlasti.

 

Ma kakva Australija. Pred sledeći AO, ako bude još uvek igrao, treba da ih tretira kao turnir u Pekingu, ako dodatno dobro plate, može i to je to.

 

'Aj da se ne foliramo više pomnogo, onoliko nepoštovanje je, nadam se, dovoljno ponižavajuće da me ne padne napamet da ikad više ode na taj kontinent.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stiletto87 said:

Evo solomonskog rešenja.

Neka se ućuti i prepusti Srkiju "molerske radove". Njega ionako ne smatraju za uračunljivog, pa valjda neće zameriti Novaku.😀

Ali to ne smeta svim svetskim medijima da prenose njegove tirade :ajme:

 

6 minutes ago, stray_cat said:

Aj da se ne foliramo više pomnogo, onoliko nepoštovanje je, nadam se, dovoljno ponižavajuće da me ne padne napamet da ikad više ode na taj kontinent.

Ja se bojim da će on jedva dočekati da ode čim bude mogao.

 

6 minutes ago, Gaga said:

Ili kraj karijere ili fejkovanje vakcinacije treceg nema

Ne znam hoće li mu sad i verovati ako se vakciniše u Srbiji, možda bi najbolje bilo, ako bude morao, da to uradi negde na neutralnom terenu; mada ne znam kako je u Evropi sa vakcinacijom stranaca, ne verujem baš da može ko god hoće iz inostranstva da se vakciniše, kad ni sve prioritetne grupe mnogima nisu pokrivene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raja izgleda vec vraca karte za AO, verovatno svi Srbi u Australiji, osim ako mozda Kecmanovic, koji sada ima dobar raspored ne napravi neko cudo.

Sto se tice Novaka, jedino sto moze da se nada da pandemija utihne i zaboravi se na vakcine.

 

Ja sam se dva puta vakicnisao, Fajzer, pa Moderna, ovu trecu cu da preskocim, mozda primim cetvrtu :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alcesta said:

 

 

Ne znam hoće li mu sad i verovati ako se vakciniše u Srbiji, možda bi najbolje bilo, ako bude morao, da to uradi negde na neutralnom terenu; mada ne znam kako je u Evropi sa vakcinacijom stranaca, ne verujem baš da može ko god hoće iz inostranstva da se vakciniše, kad ni sve prioritetne grupe mnogima nisu pokrivene.

On covek zivi zvanicno u Monaku tamo ce i da se vakcinise ako bude hteo da se vakcinise

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Gaga said:

Ili kraj karijere ili fejkovanje vakcinacije treceg nema

 

Sad je kasno za fejkovanje. To je trebao pre ove ujdurme da uradi. Sad je kasno.

1 hour ago, Beonegro said:

Originalno tumačenje, budući da je u jučerašnjem poll-u Figaro-a od 220 hiljada ljudi koji su odgovorili na pitanje da li odobravaju odluku Australije da protjera Novaka Đokovića njih 75.72% odgovorilo sa "da"

 

Koga briga, najiskrenije. Moze da ide i onaj klip one bake iz Nisa kad je pitaju nesto.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ciao said:

Druga varijanta koja je takodje moguca je da napravi neki video i da isprica svoju pricu otprilike - ja verujem u vakcine i savetujem svim mojim kolegama da se vakcinisu ( to nam je sve ispricao nas @Drug Crni insajderske infirmacije) ali ja licno vodim izuzetno brigo o mom zdravlju i organizmu i zbog toga i jesam ovako spreman i fit i dva puta sam fasovao koronu ali bez simptoma i mene je strah da cu sa vakcinama nesto da poremetim u mom telu specijano izbalansiramo itd itd a inace zivela nauka i zivela medicina i vakcina 

 

Ja bih da napisem koju rec vise zbog forumasa/ica koji tek odnedavno posecuju ovaj PDF.

Tacno je da ponekad prenesem neku vest ili informaciju,ali iskljucivo onu za koju smatram da je proverena..da ja steknem utisak da je kredibilna..prilican broj neproverenih,rekla-kazala ili trac informacija nikada nisam ni plasirao na stranicama foruma..a verujte mi da je tu svega bilo tokom godina..
Tako i ovaj put - ja sam preneo da je Novak savetovao Lajovica i Krajinovica da se vakcinisu. Ja sam razumeo iz razloga da ne bi gubili kontinuitet u nastupima i na turnirima..jer njima svaka prilika da uhvate nesto od nagradnih fondova mnogo znaci..a pri tome nisu ni bili protivnici vakcinacije..

Sto se samog Novaka tice,bojim se da stvari stoje bitno drugacije. Ne bih polagao mnogo nade da ce promeniti svoj stav..mada..posle ovog iskustva iz Melburna mozda i dodje do preokreta..ukoliko mu je zaista stalo da nastavi da igra tenis i pomera sada vec sopstvene rekorde..ovo pisem na bazi onoga sto mi je receno:da se izrazito protivi sopstvenoj vakcinaciji protiv kovida..ali izrazito. 

Evo,malopre procitah da ce i Francuzi usloviti ucesce na RG vakcinacijom. E,moj Novace.. neka mu onda Nestorovic i Osmanagic obezbede ucesce,kad je tako pametan. Lagano se krece ka sigurnom kraju karijere..
Bukvalno ce ga budalastine spreciti u tome da bude najuspesniji ikad..onaj izliv besa na US Openu..pa sad vakcina..ne znam..isuvise autogolova je zabio..makar za moj ukus. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drug Crni said:

Ja bih da napisem koju rec vise zbog 

Sto se samog Novaka tice,bojim se da stvari stoje bitno drugacije. Ne bih polagao mnogo nade da ce promeniti svoj stav..mada..posle ovog iskustva iz Melburna mozda i dodje do preokreta..ukoliko mu je zaista stalo da nastavi da igra tenis i pomera sada vec sopstvene rekorde..ovo pisem na bazi onoga sto mi je receno:da se izrazito protivi sopstvenoj vakcinaciji protiv kovida..ali izrazito. 

Evo,malopre procitah da ce i Francuzi usloviti ucesce na RG vakcinacijom. E,moj Novace.. neka mu onda Nestorovic i Osmanagic obezbede ucesce,kad je tako pametan. Lagano se krece ka sigurnom kraju karijere..
Bukvalno ce ga budalastine spreciti u tome da bude najuspesniji ikad..onaj izliv besa na US Openu..pa sad vakcina..ne znam..isuvise autogolova je zabio..makar za moj ukus. 

 

Da li ti je rečeno zašto se toliko protivi?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

Da li ti je rečeno zašto se toliko protivi?

 

1 minute ago, vanjabarsa said:

 

a koji su mu argumenti za takav stav? osim sto on misli da je najzdraviji covek na svetu .

Pa,pisao sam vec..u okeanu postova se to negde i zagubilo i zaboravilo..

Smatra da je,radeci godinama na njegov nacin,izgradio snazan imunitet i ojacao organizam da smatra kako mu virus ne moze mnogo nauditi i da ce se njegov imuni sistem kvalitetno i bez posledica izboriti sa virusom..pretpostavljam da u ovom delu ima i nekog upliva "sa strane"..pojma nemam..a da vakcina "nije dovoljno ispitana" i kao takva mu predstavlja neku potencijalnu opasnost..mozda mu je neko suflirao i u pravcu onih alergija sa kojima je imao preoblema..(ovo je sada vec moje nagadjanje,ovo za alergije).

Ko ce da mi veruje,neka mi veruje,ko nece,apsolutno ne mora..meni su preneli da je kategoricki protiv toga da se vakcinise..

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drug Crni said:



Evo,malopre procitah da ce i Francuzi usloviti ucesce na RG vakcinacijom. E,moj Novace.. neka mu onda Nestorovic i Osmanagic obezbede ucesce,kad je tako pametan. Lagano se krece ka sigurnom kraju karijere..
Bukvalno ce ga budalastine spreciti u tome da bude najuspesniji ikad..onaj izliv besa na US Openu..pa sad vakcina..ne znam..isuvise autogolova je zabio..makar za moj ukus. 

Evo ja ponovo, pisem mislim bar treci put na raznim temama kada se ovo pomene pa jos jednom :

Francuzi su uveli pass sanitaire malo jos siri nego sto smo imali ranije, po kom i sportisti strani kao i lokalni (francuzi) treba da budu vakcinisani, medjutim ima izuzetaka a ovde se izuzeci postuju :classic_sleep: izuzeci su razne varijante gde postoji neka medicinska kontraindikacija za vakcinaciju a takodje je bar za sada period od sest meseci posle prelezanog covida dovoljan uslov za sanitarni pasos, sto je za Novaka koliko ja umem da izracunam dovoljno. Tako sada stoje stvari, inace njemu za ulazak u Francusku ne treba nista jer je rezident Monaka. Takodje mislim da mu vrlo ide na ruku to sto je PH Herbert inace najomiljeniji francuski sportista ove godine i osvajac zlatne medalje u dublu eksplicitno izjavio da nece da se vakcinise i zbog toga nije otisao na AO. Sve u svemu ja ne verujem da ce PH Herbertu biti zabranjeno da ucestvuje na RG u a ni Novaku cak i ako ostanu nevakcinisani. Organizatori su takodje rekli da ce pravila za RG biti definisana oko sto dana pre turnira, tako da wait and see ali mislim da nema panike ni u kom slucaju.

A i pandemija prolazi sad su najavili skorasnji pocetak mirnog perioda koji ce trajati do leta a onda ponovo talas :default_sofa:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, alcesta said:

ja nisam verovala kad sam slušala Jelenu kako priča kolika je to drama bila kad je trebalo da se operiše i koliko mu je trebalo vremena da pređe preko toga što je izneverio svoje principe :ajme: 

 

Gde si to slušala, u nekom privatnom društvu ili je ona kačila klip o tome na nekoj društvenoj mreži?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vanjabarsa said:

svaka njemu cast na sportskoj inteligenciji , ali za ostalo :thumbdown:

Znas kako,ja sam vec dugo vremena njegov navijac (veliki sam mu navijac od pocetaka,pa i pretm) koji mu i izvan terena u tefteru belezi i 'pluseve' i 'minuseve'..hocu reci da za neke aspekte njegove licnosti ili delovanja imam ogromno postovanje,a u nekim poljima se ne slazem sa njegovim postupcima i nacinima razmisljanja..opet..ako pogledamo samo teren,videcemo da ga je ta ista glava i dovela do tensike besmrtnosti..

Nekako,zelim reci da nije sve tako crno-belo..mislim,meni svakako ne moze biti (pogresna kombinacija boja u svakom slucaju :classic_biggrin:)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, erwin said:

 

Gde si to slušala, u nekom privatnom društvu ili je ona kačila klip o tome na nekoj društvenoj mreži?

Rekla mi je to u poverenju :classic_cool:

Idi bre, pa u jednoj od onih dužih emisija gde porodica govori o njemu. Ne sećam se sad tačno koja i ko je snimao, ali bilo je na TV-u bar 5 puta po raznim kanalima, a sad ima sigurno i na YT.

Žao mi je što ne znam kako se zove, ali svakako je snimljena posle titule na Vimbldonu 2018.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ciao said:

Evo ja ponovo, pisem mislim bar treci put na raznim temama kada se ovo pomene pa jos jednom :

Francuzi su uveli pass sanitaire malo jos siri nego sto smo imali ranije, po kom i sportisti strani kao i lokalni (francuzi) treba da budu vakcinisani, medjutim ima izuzetaka a ovde se izuzeci postuju :classic_sleep: izuzeci su razne varijante gde postoji neka medicinska kontraindikacija za vakcinaciju a takodje je bar za sada period od sest meseci posle prelezanog covida dovoljan uslov za sanitarni pasos, sto je za Novaka koliko ja umem da izracunam dovoljno. Tako sada stoje stvari, inace njemu za ulazak u Francusku ne treba nista jer je rezident Monaka. Takodje mislim da mu vrlo ide na ruku to sto je PH Herbert inace najomiljeniji francuski sportista ove godine i osvajac zlatne medalje u dublu eksplicitno izjavio da nece da se vakcinise i zbog toga nije otisao na AO. Sve u svemu ja ne verujem da ce PH Herbertu biti zabranjeno da ucestvuje na RG u a ni Novaku cak i ako ostanu nevakcinisani. Organizatori su takodje rekli da ce pravila za RG biti definisana oko sto dana pre turnira, tako da wait and see ali mislim da nema panike ni u kom slucaju.

A i pandemija prolazi sad su najavili skorasnji pocetak mirnog perioda koji ce trajati do leta a onda ponovo talas :default_sofa:

 

Ja se iskreno nadam da će, ako reši da ide u Francusku, to uraditi vakcinisan. Nikakva izuzeća, da li ima ili nema antitela, bez previše matematike. Neće valjda opet da računa plodne dane i da razmišlja da li će neki politikant da na njemu šilji onu stvar, ako mu tako bude odgovaralo u datom trenutku? Ako to uradi posle svega ovoga u AUS, stvarno je bolje da se povuče. 

 

 

23 minutes ago, Drug Crni said:

 

Pa,pisao sam vec..u okeanu postova se to negde i zagubilo i zaboravilo..

Smatra da je,radeci godinama na njegov nacin,izgradio snazan imunitet i ojacao organizam da smatra kako mu virus ne moze mnogo nauditi i da ce se njegov imuni sistem kvalitetno i bez posledica izboriti sa virusom..pretpostavljam da u ovom delu ima i nekog upliva "sa strane"..pojma nemam..a da vakcina "nije dovoljno ispitana" i kao takva mu predstavlja neku potencijalnu opasnost..mozda mu je neko suflirao i u pravcu onih alergija sa kojima je imao preoblema..(ovo je sada vec moje nagadjanje,ovo za alergije).

Ko ce da mi veruje,neka mi veruje,ko nece,apsolutno ne mora..meni su preneli da je kategoricki protiv toga da se vakcinise..

 

Ma verujem ti, što ti ne bih verovao. Nego, ta njegova priča je toliko šuplja da to baš bode oči. Mislim, veruje da će da se izbori sa virusom a ne može sa vakcinom, koju je primila i njegova porodica? I čitava gomila starih, bolesnih ljudi, širom sveta? 

 

Nešto je drugo tu u pitanju, imo. On se još uvek traži na duhovnom planu, čas oko vrata nosi kristale, čas krst, pa onda meditira sa Pepeom...njega vuku za nos, ukratko, i koriste tu njegovu (verovatno iskrenu) želju za nečim što on smatra duhovnim napretkom. Tako da verujem da je pod uticajem raznih gurua uvrteo u glavu da tu nisu čista posla, nije to još ispitano i slično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...