Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Mali detalj - ispitah prijatelje francuze sta misle o onoj Tsonginoj izjavi u vezi Novaka - odgovor je  - on je rekao da bi voleo da Novak ucestvuje ali ne sme da kaze bas jasno jer ce Kinder Bueno naprimer koji mu je sponzor da mu zameri jer je odmah rizik da podrzava antivaksere i slicno. Po njima sponzori i opsta atmosfera su uzrok sto jedva neko sme da podrzi Novaka

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zoran59 said:

 

6. Sve se ovo moglo izbeci da se Djokovic vakcinisao kao i normalni ljudi svuda.

Skoro niko od vrhunskih sportista nema dobro obrazovanje - nemoguce je postici takav uspeh troseci vreme na skolu.

Ali kad si dozvolis da ti stavove formiraju Pepe Imaz, patrijarh, Jelena i piramidas Osmanagic, dodje i "jebiga" trenutak...

 

 

Vidim da si dobio dosta lajkova, ali ja ti neću dati lajk, bez obzira što i sam spadam u kao normalne ljude. Morao sam da budem normalan  isto kao i onaj sin Zevsa i Kirke  koji je izjavio da se vakcinisao zato da bi mogao da igra na AO. Kakav je slučaj sa svim ostalim normalnim ljudima ne znam.

Upravo zato da ne bi bilo ovakvih mišljenja ko je normalan a ko nije, više obrazovan ili manje ja sam se od početka pandemije zalagao (sad je čini se već kasno) da vakcinacija bude obavezna za sve i  što pre kako bi se ovo što pre završilo. Ali ko sam ja da imam  mišljenje šta bi bilo bolje za ovaj svet. Drugi to znaju bolje kao  i zašto.

Ja ću i dalje biti "kao i normalni ljudi svuda" a za Novaka ne znam šta će biti.

Samo mu želim sve najbolje u životu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je potreban mnogo "pripremljeniji" pristup od strane samog Novaka i njegovog tima, ko god ga savetovao i kakav god Novak imao stav o vakcinaciji.

Jasno je da covek takve reputacije i popularnosti, ciji se stavovi sire svetom i cuju i tamo i ovamo (pa tako i tumace tj kako kom laiku, politikantu itd padne na pamet), mora da ima plan B/C/D, od ove price da njegovo zdravstveno stanje ne moze prihvatiti vakcinaciju koja ce biti neophodna i u ovoj i u narednim sezonama sirom sveta - ne pije vodu i ocigledno vodi samo problemima, kakve je iskusio  prethodnih nedelja.

Prosto mora da se prilagodi, jbs i rekorde i nedelje na prvom mestu, kad nece moci na terenu da ostvaruje ono sto "mu pripada". Niko nije nedodirljiv i ne sme biti drugaciji u odnosu na bilo kog drugog takmicara, sudiju ili gledaoca na tribinama.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drug Crni said:

Nemojte vise da splitujete temu..uplasio sam se da cu izgubiti nit citanja..ne zelim da izostavim nijedan post..:furious:

 

Šta "više", splitovano jednom a i sami ste tražili. Nema na čemu. :cigar:

edit: A i trebalo je.

Edited by Neme
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Boxy said:

:classic_ninja:

 

 

Kako oni znaju da dolazi i kad dolazi, zar nije neko rekao da ide pravo u Španiju? Ili mi je nešto promaklo?

Ne znam stvarno šta će u Beogradu, ništa mu ovaj cirkus tamo ne treba.

 

9 minutes ago, oko Ibada said:

sta je on ovde uopste pokusao da kaze :classic_laugh:

i don't know i don'know... another thing... another thing... is very clear now

slide_1.jpg

Pa nije ni mnogo daleko od ovoga :classic_biggrin:

 

Očigledno niko ne sme ništa jasno da kaže, svi se boje reakcija javnosti i sponzora, čast izuzecima. 

Novak će sada grdne muke imati sa svojim sponzorima, to je već jasno i iz ovih izjava i iz nedostatka izjava.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Boxy said:

Ali najpametnije bi mu bilo da zaista to uradi, samo udje u privatni avion i produzi dalje, nema potrebe ovde da se zadrzava.

valjda mu je najpametnije i najlogicnije da iz spanije ide direktno u monako

 

Ja mislim da ce se Novak sada vakcinisati, da ce iskoristiti pojavu tj odobrenje u EU i Francuskoj ove nove proteinske vakcine kao bas je nju cekao (kao sto je Tim pricao) i da se vakcinise, ovo je suvise daleko otislo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Kako oni znaju da dolazi i kad dolazi, zar nije neko rekao da ide pravo u Španiju? Ili mi je nešto promaklo?

Ne znam stvarno šta će u Beogradu, ništa mu ovaj cirkus tamo ne treba.

 

Receno je da ide pravo u Spaniju, ali sad je sleteo u BG, pojavile su se i slike, milion novinara je na aerodromu.

Ja sam zaista mislila da ce da zaobidje sve to i da ce samo produziti za Spaniju ili MC, sve zavisi gde su mu trenutno zena i deca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Kako oni znaju da dolazi i kad dolazi, zar nije neko rekao da ide pravo u Španiju? Ili mi je nešto promaklo?

Ne znam stvarno šta će u Beogradu, ništa mu ovaj cirkus tamo ne treba.

 

Znas kako kazu, ima samo jedna majka... tako da je skroz logicno da kad izadjes iz zatvora, prvo odes kod majke

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

valjda mu je najpametnije i najlogicnije da iz spanije ide direktno u monako

 

Ja mislim da ce se Novak sada vakcinisati, da ce iskoristiti pojavu tj odobrenje u EU i Francuskoj ove nove proteinske vakcine kao bas je nju cekao (kao sto je Tim pricao) i da se vakcinise, ovo je suvise daleko otislo

pa u sustini bilo bi najpametnije da produzi za MC, da se sastane s ljudima iz Lacoste i Pezoa (sponzorima) i da zajedno osmisle strategiju za izlazak iz svega ovog.

Npr. mogli bi da organizuju kao neki susret Novaka i recimo tipa iz Biontecha/Fajzera gde ce ovaj kao da mu objasni na kom principu radi vakcina, koje su koristi, koji su propratni efekti. Sve to onako snime. Pa onda Novak onako znacajno klima glavom da je primio k znanju, pa onda ga lepo tu pred kamerama vakcinisu.

A da posle recimo vidi s UN da postane ambasador dobre volje za pitanja izbeglica/azilanata, gde ce lepo da iskoristi i iskustva iz svog detinjstva, pa da doda one snimke kad je posetio one izbeglice iz Sirije u BG, plus one snimke intervjua s nekim tipom u Kaliforniji kad je pricao o tome. Plus da doda pricu o ovim azilantima u Australiji. Ubaci tu neki pricu koju UN forsira i eto.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

pa u sustini bilo bi najpametnije da produzi za MC, da se sastane s ljudima iz Lacoste i Pezoa (sponzorima) i da zajedno osmisle strategiju za izlazak iz svega ovog.

Npr. mogli bi da organizuju kao neki susret Novaka i recimo tipa iz Biontecha/Fajzera gde ce ovaj kao da mu objasni na kom principu radi vakcina, koje su koristi, koji su propratni efekti. Sve to onako snime. Pa onda Novak onako znacajno klima glavom da je primio k znanju, pa onda ga lepo tu pred kamerama vakcinisu.

A da posle recimo vidi s UN da postane ambasador dobre volje za pitanja izbeglica/azilanata, gde ce lepo da iskoristi i iskustva iz svog detinjstva, pa da doda one snimke kad je posetio one izbeglice iz Sirije u BG, plus one snimke intervjua s nekim tipom u Kaliforniji kad je pricao o tome. Plus da doda pricu o ovim azilantima u Australiji. Ubaci tu neki pricu koju UN forsira i eto.

 

 

Onaj njegov PR tim samo da je dolazio na forum i citao tvoje ideje, bolji bi posao radili :classic_biggrin:

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Npr. mogli bi da organizuju kao neki susret Novaka i recimo tipa iz Biontecha/Fajzera gde ce ovaj kao da mu objasni na kom principu radi vakcina, koje su koristi, koji su propratni efekti. Sve to onako snime. Pa onda Novak onako znacajno klima glavom da je primio k znanju, pa onda ga lepo tu pred kamerama vakcinisu.

Ja ovo ne mogu da zamislim, ali baš nikako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

 

Receno je da ide pravo u Spaniju, ali sad je sleteo u BG, pojavile su se i slike, milion novinara je na aerodromu.

Ja sam zaista mislila da ce da zaobidje sve to i da ce samo produziti za Spaniju ili MC, sve zavisi gde su mu trenutno zena i deca.

a bile neke slike iz BG?

pa sta bi na kraju?

sad vidim da je onaj avioncic sleteo u Nicu, mozda je ovo ovde samo bila distrakcija da bi na miru sleteo u Nicu :wicked::classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

a bile neke slike iz BG?

pa sta bi na kraju?

sad vidim da je onaj avioncic sleteo u Nicu, mozda je ovo ovde samo bila distrakcija da bi na miru sleteo u Nicu :wicked::classic_biggrin:

 

Sleteo je ovde, ima slika, samo je izgleda zaobisao sve novinare i otisao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...