Jump to content

Break point


Lobotomija

Recommended Posts

Quote

zarazen cime? 

medijskom pricom o nekakvom virusu koji je kao opasan? 

ja zivim u mesto sa oko 70k ljudi, od pocetka ove prevare ne znam nijednog coveka da je naprasno umro. 

kako nijedan jedini politicar na svetu nije umro? kako nijedan jedini selebriti nije umro? sportista? molim odgovore!

 

ja ne znam nikoga ko je umro od tog virusa. 

da ne spominjem budalastine tipa da mozes i posle 78921000 doze da se zarazis i da ipak svi treba da se vakcinisemo jer eto treba i opasan je to virus blblatruc... a moze i ako si prelezao i ako nisi i ako nemas simptome i blabla...

 

Nesa ILic - trajno. Blablatrućtm o nepostojanju pandemije možeš na nekom drugom forumu.

 

Post (ako se tako može nazvati) je obrisan sa teme o Novaku.

Edited by Neme
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, diego said:

Verovatno je hteo da pobije decu, to ide uz karakter Djokovica. Ono, kad vec Federer ne moze da osvoji rekordni 21. slem, daj da napravimo masovnog ubicu od Noleta.

Quote

Niko nikad od vas sa prehladom i gripom nije otisao na posao? Ajte, molim vas.

 

48h za krajnje neduhovit pokušaj ironije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Altobeli said:

Ili Nole ne izlazi iz iste trenerke, duksa i patika 2 dana, ili je L'ekip slagao i snimanje se desilo 17. a ne 18.:

 

https://pbs.twimg.com/media/FImsieNWQAYImgI?format=jpg&name=large

 

https://pbs.twimg.com/media/FIkVFD2XEAQC6rN?format=jpg&name=large

 

 

 

@diego još 1 klon. Produženo na 20 dana i poslednje upozorenje pred trajno udaljavanje sa foruma u slučaju novog kloniranja. Post je obrisan sa teme o NĐ.

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ma jasno je da je s**ak Okeanije jedna od drzava koja je totalno pobenavila od ovog virusa...Nece se nacija psihicki oporaviti decenijama posle ovog ludila...Bojace se da se zagrle, poljube, rukuju....totalno ludilo...

 

ZiS 24h, i posle jučerašnje opomene zbog dijagnoza.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

^ ZiS ponovljeni prekršaj, 15 dana.

 

Protojevrej staford - trajno. Zalutao.

 

Berti 15 dana, takođe ponovljeno, konstantno flejmovanje i generalizacije (deo):

 

Quote

Novak u ulozi crnca na montiranom procesu, stepenica ka vešalima kao stepenice ka avionu, rulja koja je odavno krenula da se pali i žari... Iza prozora tornja, tj nekog saluna, presudilac posmatra egzekuciju...  A gde je zapaljeni krst? Pa na ukazu u Rod Lejver geto.

Quote

Pre ce Rafine gaće u kucu slavnih nego Novak.

Quote

Da se podsetimo kakvo đubre od čoveka je Novak.

Quote

Medijski mrak, pa i na ovom forumu, je ocekivan jer je Srbija takva, nekakav šupak kako definisaše pojedini. Ali, kolektivna histerija, lov na vešticu, izjave pojedinaca koji pominju Novaka kao pripadnika jedne nacije.... To valjda ne treba da se cuje iz jedne pristojne, divne demokratske zemlje, pardon demokratskih zemalja. Eno, i britanski medii ne gube vreme da opravdaju svoju reputaciju.

Quote

To neka bude datum koji ce da slave kao dan konacne pobede nad svakim buducim zlom koje moze ovaj divni kontinent koji ima jako divnu proslost i pedigre, da zadesi.

Quote

Ne znam ima li glasa razuma u kengur zemlji sa tako finim pedigreom. Pobesneli Maks im se desava vec sada.

Quote

Nasa kosarkasica Jelena Todorovic ovih dana je pricala o baljezgarijama koje Australijanci govore na racun Srba. 

Fina zemlja, fini ljudi...

... itd, itd.

 

Pošto sličnih lupetanja ima od ranije i na drugim pdfovima, sledeća mera će biti MOP ako ovako nastavi.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, deez nuts. said:

To je taj majndset. Ziveo SNS...blago nama s njima kakvih sve ima po svetu.

 

Zaokruzi DA sutra.

 

4 hours ago, deez nuts. said:

599bdc00bcce1008fcf4ca3118697b57.jpg

 

4 hours ago, deez nuts. said:

 

Upisan si na spisak drugosrbijanaca i autosovinista, samo da znas.

Quote

I Soraja je proterana iz Srbije. Potpuna kaubojstina.

 

Deez. nuts - 72h. Ovo je samo deo bogatog trolerskog asortimana na temi o NĐ, a i diljem foruma. Sve ima svoje granice.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kao i svaka kuga naselili su australijski kontinent i oterali starosedeoce, zauzeli drzavu, uzgred dovukli sav sljaam i olos koji je danas osnova te kulture i drustva.

 

Crni - 48h, uvredljiva generalizacija. Prvi je prekršaj i zbog toga je kazna samo dva dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Quote

vec sam rekao i ranije ovo sto se radi djoki je cisto izivljavanje i nema nikakve veze sa ocuvanjem zdravlje, i na njegovom mestu bi fejkovao da sam vakcinisan, posto na prljave poteze moze se odgovoriti samo prljavim potezima. al od toga nazalost nece biti nista.

 

n4l1m - 5 dana restrikcije postovanja. Post je obrisan sa teme o NĐ.

 

Više puta do sada su brisani postovi i progledavano je forumašu kroz prste za prosipanje antivaxerstva, ali dosta je bilo. Još je gore što se pozivom na fejkovanje sertifikata podržava potencijalno krivično delo. Ne na ovom forumu.

Edited by Neme
typo
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
2 hours ago, Ćira said:

Drogoša stigle godine uništavanja sopstvenog tela i duše. Uvek sam bio zaprepašćen na šta su sve ljudi spremni ne bi li otišli preko svojih realnih mogucnosti. 
Nadal bez drogiranja bi verovatno imao 10 GS titula manje ali bi barem imao ostatak života da provede u zdravlju i blagostanju. Ovako tužna će biti njegova sudbina. 

 

15 dana

 

Sam post nije za toliku kaznu, ali forumaš 28. decembra dobija warn na košarci, 7. januara dobija i desetodnevni ban, a dan nakon što je izašao iz banovine piše ovakve baljezgarije. Shodno tome i jača kazna. Ukoliko forumaš nastavi ovako na bilo kojoj temi možemo se polako i opraštati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Break point
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...