Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

3 hours ago, Milica said:

E bas si me nasmejao sad :lol_2:

Sve je vise  takvih tenisera (meni  bas drago) koji snagu udarca generisu pokretom celog tela, koji imaju dobru koordinaciji pokreta i savrsen balans. Siner je pravi primer za to. 

 

Na zalost, takav stil igre ne obecava im dugu karijeru, mislim da svi treba da nabace novo telo, kao 

Bazilasvili sto se nadgradio telesno.

 

 

1 hour ago, McLeod said:

Ne mogu da se izjasnim da Nadal uzima ako ne mislim da uzima. Bar ne jos.

 

Njegova sudbina jos uvek pluta u limbou....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nesto slicno cuo i na snukeru kad sam gledao pre neki dan na ES. Bukvalno da li sam vec toliko mator ali ne razumem foru i ne razumem zasto je sad to postalo kul ako zaista jeste to Ronaldovo siu. On to radi 10 godina bukvalno. A sad je postalo vredno karikature lik ima 36 i daje gol svake prestupne godine.

Odgovor na ovo se video u skoro svakom kadru koji prikazuje publiku u današnjem meču domaćeg igrača i Sinera. Naravno sada će to zvučati subjektivno ali te fizionomije, outfit, frizure...uhhh. Većina je totalno van trendova i bez nekog definisanog stilskog stejtmenta...čak ni kačket-majčica-bermude nisu u stanju da uklope valjano ili jednostavno ne haju pa se na iventu od 100 doloresa ufur, pojave u modu ,,come as you are". Nema razlike izmedju tribinaša i onih ligerštul navijača na travnjaku ispred stadiona, koji su celo prepodne roštiljali na parkingu. Sve bi to bilo nebitno da poseduju bar elementarno vaspitanje osobe koja je rasla u urbanoj sredini ili trunku osećaja za dešavanje na terenu. Ako su im ovo ljubitelji i poznavaoci tenisa...kakva li je tek publika na ragbiju. Zato i razvlačim ove paralele. Očekujem da zablistaju ako se Nadal plasira u finale, a Zli Meda preuzme od Novaka bar deo tog bad guy bremena.

 

Link to comment
Share on other sites

A dobro sad, da ne zvučimo kao britanski snobovi koji pijuckaju šampanjac na egzibicijama, nebitno je imaju li ukusa za modu, bitno je da nemaju vaspitanja. A tek mi ono za snuker nije jasno, tamo isto treba da je tišina, nisu valjda igrače ometali. Još u zatvorenom mogu misliti kako se to čuje.

 

Inače ako Medvedev ne stigne u finale, Rafa uzima, nema ko drugi. A i deluje ako stigne da će imati baš baš teške mečeve, ovo nije ni blizu njegove forme od pre godinu dana.

 

Nadam se da će večeras Krejčikova pokazati Medison Kiz da um caruje, a snaga klade valja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad u decembru je bilo svetsko prvenstvo u pikadu (darts) u Londonu, naravno u zatvorenom sve s publikom, naravno da se pilo, dralo, glasno navijalo, bez maski i bez socijalnog distanciranja, a i bez mehura za takmicare, i (gle cuda!) bilo inficiranih medju takmicarima (cak mi se i petostruki sampion zarazio, pa bio diskvalifikovan, kao i mnogi koji su vazili za favorite).

https://www.tagesschau.de/sport/darts-wm-corona-101.html

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

Odgovor na ovo se video u skoro svakom kadru koji prikazuje publiku u današnjem meču domaćeg igrača i Sinera. Naravno sada će to zvučati subjektivno ali te fizionomije, outfit, frizure...uhhh. Većina je totalno van trendova i bez nekog definisanog stilskog stejtmenta...čak ni kačket-majčica-bermude nisu u stanju da uklope valjano ili jednostavno ne haju pa se na iventu od 100 doloresa ufur, pojave u modu ,,come as you are". Nema razlike izmedju tribinaša i onih ligerštul navijača na travnjaku ispred stadiona, koji su celo prepodne roštiljali na parkingu. Sve bi to bilo nebitno da poseduju bar elementarno vaspitanje osobe koja je rasla u urbanoj sredini ili trunku osećaja za dešavanje na terenu. Ako su im ovo ljubitelji i poznavaoci tenisa...kakva li je tek publika na ragbiju. Zato i razvlačim ove paralele. Očekujem da zablistaju ako se Nadal plasira u finale, a Zli Meda preuzme od Novaka bar deo tog bad guy bremena.

 

 

Ne znam kakvi su na ragbiju, ali ovi na AO su baš ratari. Nešto mi se čini da su bili drugačiji prethodnih godina...

Link to comment
Share on other sites

Rafa ima najbolji moguci raspored. Ako prodje Shapalova, licno se nadam da nece, onda ide na pobednika Beretini - Monfils.

Sa Menfilsom ima medjusobni skor 14:2, mada mislim da ce to uzeti Berettini sa kojim je Nadal igrao samo jednom i pobedio.

Proslo je vreme 3-4 dobra igraca, koji su uzimali gotovo sve GS, sada ce biti sve teze i teze.

 

Link to comment
Share on other sites

Za one koji spavaju....nothing 2 see here. Najuzbudljiviji trenutak je bio pri kraju drugog seta kada Nadal ne uspeva u pauzi nikako da namesti peškir po šeng fui standardima i uzima loptice tek na 5 sekundi do isteka vremena za servis. I jedan umalo dramatičan detalj na početku trećeg...Nadal prolazeći pored sudije gleda dole da ne zgazi liniju i umalo da se oćoravi na ono fensi postolje za stolicu.

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:

Za one koji spavaju....nothing 2 see here. Najuzbudljiviji trenutak je bio pri kraju drugog seta kada Nadal ne uspeva u pauzi nikako da namesti peškir po šeng fui standardima i uzima loptice tek na 5 sekundi do isteka vremena za servis. I jedan umalo dramatičan detalj na početku trećeg...Nadal prolazeći pored sudije gleda dole da ne zgazi liniju i umalo da se oćoravi na ono fensi postolje za stolicu.

 

a kamo frka oko Nadalovog odugovlacenja?

Quote

“You guys are all corrupt,” Denis Shapovalov says to umpire Carlos Bernardes after complaining that Nadal should’ve gotten a time violation.

 

 

FJ7D3UZX0AQ3jND?format=jpg&name=large

 

iz onog sto citam na twiteru, svi svaljuju kriviícu na Shapovalova, iako se u ovom snimku lepo vidi da Nadal namerno odugovlaci kad je Shapovalov spreman da servira...

Edited by wwww
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...