Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

A šta je tebi problem, što je ćelav ili što je Španac? I kako je sve što si naveo prethodno, opravdanje komentatoru za ono što radi?

Ha, ha pa ne volim ga jer je little cunt. Ko ga ...   Komentator moze da navija, on nije duzan da bude objektivan - to je sport, zabava, nije sud.  

Link to comment
Share on other sites

Važan gem uzima Miomir. Idemo!

 

 

1 minute ago, Newcastle said:

Ha, ha pa ne volim ga jer je little cunt. Ko ga ...   Komentator moze da navija, on nije duzan da bude objektivan - to je sport, zabava, nije sud.  

 

Možda nije dužan da bude objektivan, a ja svakako nisam dužan da to slušam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Радује оваква глава Кецмановића. 

Не предаје се, остаје миран и поред све извјеснијег губитка меча. 

Ја сам презадовољан његовим наступом. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kecmanovic je porucio 'ne stavljajte me u istu grupu sa Ficom i Ducijem'. Muski odigran GS, stoji da nije iskoristio svoje prilike, ali izuzetno dobar utisak.

 

Shapooooooooooo 🙂 (prespavao sam, premotacu)

 

Ovo ce mozda nekome zvucati cudno, ali Mateo ima ponajveci star potencijal od trenutne teniske vrhuske. Lep (no homo), zapadnjak, odmeren, za sad vrh PR, na travi top3, na betonu ozbiljan, ima top u rucu, igra muski do kraja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

E moj Sasa, gde ces biciklom na Rusiju. Sto je najgore, i ja sam bio ubedjen da ovog puta ima ogromne. sanse 😞

 

Tu je i probpem, sto su svi ocekivali puno, a on najbolje prodje na slemu kad svi ocekuju da pukne u prvoj nedelji.

Medjutim, on na slemu ima i dalje ogroman problem, nikad top 10 igraca nije dobio i dobio je mozda 3,4 top 20 igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Geronimo said:

 

 

Ovo ce mozda nekome zvucati cudno, ali Mateo ima ponajveci star potencijal od trenutne teniske vrhuske. Lep (no homo), zapadnjak, odmeren, za sad vrh PR, na travi top3, na betonu ozbiljan, ima top u rucu, igra muski do kraja...

 

Mozda van terena, na terenu je Kveri u najboljem slucaju. Trenutno ima jako malo takvih igraca pa zaboravljamo koliko ih je bilo pre 10-15 godina i koliko su bili jednodimenzionalni, dosadni, i predvidivo rastavljani na proste cinioce od najboljih igraca svaki put na istu foru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

Tu je i probpem, sto su svi ocekivali puno, a on najbolje prodje na slemu kad svi ocekuju da pukne u prvoj nedelji.

Medjutim, on na slemu ima i dalje ogroman problem, nikad top 10 igraca nije dobio i dobio je mozda 3,4 top 20 igraca.

 

Ako je ovo tacno, a verujem da jeste, tesko ce taj ikada nesto osvojiti na GS. Jebiga, moras pobedjivati najbolje.

 

Ovo osvaja ili Nadal ili Meda, nisam nista novo rekao, naravno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Jel zna neko ko je bio komentator na Eurosportu u mecu Nadal-Manarino?

 

Ono je sramota zvati i novinarom, koja neobjektivnost.

Nisam gledala ali velika je tu konkurencija, ovaj opis nije dovoljan :classic_biggrin:

4 hours ago, Dracarys said:

Medvedev ce osvojiti jos lakse ovaj turnir, nego sto sam mislio. Jedini koji bi mogao donekle da ga uzdrma je danas ispao.

Da vidimo prvo hoće li on stići do finala. A posle ovog posta šanse mu se smanjuju. :classic_tongue:

 

I kao što rekoh nikad ne otpisivati Rafu, žreb mu je bio Hurkač, Karacev, Zverev, Đoković, a sad...

On 1/21/2022 at 12:26 PM, alcesta said:

Da bi ga poremetili treba prvo da stignu do njega, videćemo s kim će uopšte igrati na kraju. 

 

Koliko Zverev trokira na slemovima, ovo je već žalosno.

 

Šteta za Badosu i Azarenku...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...