Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Utisak dana mocni Albot u trecem kolu slema. Mada ono, preko Nisioke i Vukica, nije da je pobedio ne znam koga, ali opet.

 

Inace, Zverev protiv Milmana je solidna provera, Zverev ga za sada rutinski odradjuje. Mada vidim da je mec poceo sa tri brejka, taj deo sam propustio.

Link to comment
Share on other sites

Podloga deluje sporije nego proslih godina, izgleda I da nije toliko vruce ove godine, prednost koju su Zverev I Medvedev pravili sa svojim servisom u Americi i u dvoranskoj sezoni ovde nije toliko izrazena. Da je igrao Novak verujem da bi osvojio bez puno muke, ovako Nadal ako je fizicki spreman ima jedinstvenu sansu za dupli karijerni Slem. 

Link to comment
Share on other sites

Bas lagano Zverev odradi ovo. Stuca i dalje servis ponekad, sest duplih samo u drugom setu, ali kad god ih je imao isao je jak poen posle, igra sa dosta samopouzdanja. Mislim da je za njega kljucno da prolazi neostecen kroz ovakve meceve i onda na kraju ima dovoljno snage da se bori za titulu.

 

Ono sto je i dalje problematicno je pozicija na terenu, cesto stoji predaleko ali ocigledno ce ga to pratiti kroz karijeru. Vidi se da zeli da napravi taj iskorak i odigra tako poneki poen, ali se odmah vrati nazad.

 

Ipak, snaga udarca je neverovatna, nemam podatak, ali izgleda mi da je ubrzao te udarce bar 5-6 na sat sto je neverovatno. I onda tehnicki i moze da stoji kao Nadal u prvom delu tribina, ali ostaje taj problem fizicke spreme za kraj, i dalje sumnjam da ovako moze da osvaja slemove.

 

Naravno, za prva kola vise nego dovoljno, Milman je odigrao korektan mec i realno je tezak protivnik za drugo kolo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni ja, ali Monf je opet u formi, kad fizicki moze da nadjaca igrace sa osnovne linije on je realno taj tier 3 igraca kao sto je uvek i bio, dok je tier 2 cistac Ferer recimo.

Sta prica Mats mila majko, Zverev absolute monster even for Djokovic with his serve.

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2022 at 12:01 PM, wwww said:

nemam pojma, mene bas iznenadilo. nije pominjao Novaka uopste (to je izgleda sad totalno zabranjena rec u Australiji).

Medvedev je pomalo brljavio i u ovom mecu, ali je ipak izvukao pobedu u 3 seta.

bogotac😂

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Haha, kako je Korda proslavio pobedu :classic_biggrin:

 

Meni se ovo ne vidi... Korda je ono na W izgubio maraton u TB 5. seta?

5 minutes ago, n4l1m said:

bogotac😂

A zamislite kako bi tek Novak prošao da je izašao na teren. Najbolje je za njega što nije igrao, da je sreće da nije ni kretao za Australiju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

A zamislite kako bi tek Novak prošao da je izašao na teren. Najbolje je za njega što nije igrao, da je sreće da nije ni kretao za Australiju.

pa, iz Vasekovog komentara se da zakljuciti da nije ni planirao kad je video koji su uslovi. Zato je bio popunio svoj kalendar raznoraznim aktivnostima. No, onda se zarazio, pa pomislio: zasto da ne iskoristi to, kad je vec dozvoljeno pravilima?

 

Meni je fascinantno da nije bilo nikog u njegovom timu da prati situaciju u Australiji i da mu objasni kakva je tamo atmosfera. Ja (kao neko ko to prati u slobodno vreme) sam preko twitera njegovih fanova (prvenstveno Cristine) cula kakvo je raspolozenje, a njegov tim nema pojma, nikakav "osecaj za filing" :twak: . Pa koji djavo oni rade? Ni prijavu ne popune kako treba.

 

Elem, hajde da i to kao zanemarimo i kazemo: mozda mu je Tajli rekao da ce ipak sve biti u redu.

Ali da ni on, niti iko u njegovom okruzenu posle prvog sudjenja ne pomisle da ne mozes ti tek tako da pobedis Vladu/vlast i ucinis ih smesnim, te da ce naci neki nacin da te ipak izbace. Da mu niko nije rekao kakvo je raspolozenje Australijanaca (sa silnim glasanjima koje su svukuda postavljali) i da ne pomisli da je pametnije da sam ode (dok je jos uvek "pobednik") uz obrazlozenje da je boravak u pritvoru uticao negativno na ciklus priprema, da je zakljucio da je bolje da ne ucestvuje, bla, bla... Da mu niko nije rekao kakva se hajka vodi po medijima... :classic_blink:  Stvarno ne razumem!

 

Casna rec, bolje bi mu vodili PR i brinuli se o njegovoj karijeri i interesima fanovi na twiteru nego taj njegov famozni nazovi PR tim.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kyrgios je na konferenciji za medije rekao da mu nisu zvizdali vec su oponasali citav mec Ronaldovu proslavu gola. Sto je on prokomentarisao da je bilo kao u zooloskom vrtu.

Iskreno, ne verujem da su to radili zbog njegove podrske Novaku, al ajde, mozda sam aamo naivan 😅

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Instinkt said:

Kyrgios je na konferenciji za medije rekao da mu nisu zvizdali vec su oponasali citav mec Ronaldovu proslavu gola. Sto je on prokomentarisao da je bilo kao u zooloskom vrtu.

Iskreno, ne verujem da su to radili zbog njegove podrske Novaku, al ajde, mozda sam aamo naivan 😅

nemam pojma na sta lici Ronaldova proslava psotignutog gola, samo znam da je meni bilo cudno sto cujem to neko zvizdanje koje mi se cinilo da je bilo upuceno Niku.  :classic_blink:

no, verovatno sam i ja bila neinformisana kao i milioni ljudi gledajuci proslavu Medvedeva posle pobede u F USO.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...