Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

9 minutes ago, Instinkt said:

Što su mu zviždali, zbog Đokovića?

Meč Kyrgios Medvedev, ako Nick bude u "zoni", poslastica

nemam pojma, mene bas iznenadilo. nije pominjao Novaka uopste (to je izgleda sad totalno zabranjena rec u Australiji).

Medvedev je pomalo brljavio i u ovom mecu, ali je ipak izvukao pobedu u 3 seta.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislio zviždali mu u toku meča.

Vidim da je opet pravio šou, tviner iz servisa, pa kroz noge dva puta, boli ga dupe 😂

Teško da će to prolaziti protiv Danila, ali ima par zanimljivosti..

Nik ima pozitivan h2h sa Medvedevim 2:0, sa Tsitsipasom 2:1, sa Zverevim 4:3.

On tu njegovu generaciju ne ferma 2%. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Instinkt said:

Ja mislio zviždali mu u toku meča.

Vidim da je opet pravio šou, tviner iz servisa, pa kroz noge dva puta, boli ga dupe 😂

Teško da će to prolaziti protiv Danila, ali ima par zanimljivosti..

Nik ima pozitivan h2h sa Medvedevim 2:0, sa Tsitsipasom 2:1, sa Zverevim 4:3.

On tu njegovu generaciju ne ferma 2%. 

kasnio mi na streamu ton (nekoh par sekundi), pa nisam bas moga da ispratim zvuke tokom samog meca (ugasila ton jer me je totalno remetilo to kasnjenje)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ciao said:

Da mi je neko rekao da cu da navijam za Kyrgiosa :ajme: :classic_laugh:

 

After defeating Liam Broady in the opening round of the Australian Open, Kyrgios said at a post-match press conference, “that’s great.”

“Obviously, I think there were some differences between me and Novak in the past, but whether it was Novak or someone else, I would have done the same.

After his match against Fuscovics, Dusan Lajovic said that you are now Serbian:

 

“Haha, I didn’t do that because he was a Serbian. If it was another player in the scenario, I would have supported what I thought was right. Coincidentally, it was Novak. I think it was quite a story. “

He smiled and added: I’m not complaining. I think I’ll ask him to play doubles somewhere. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma Nik je samo media whore realno gledano, voli da baca hot takeove, lozi se na NBA, rep kulturu, tako se i ponasa. Njegova da li sad sreca ili nesreca je sto je takav kakav jeste zapao tenisu. U NBA postoji na desetine takvih kao sto je on, fanovi su isto drugaciji, na ovo sto je on pricao i na sta se ljudi koji prate tenis sablaznjavaju ne bi ni okrenuli glavu u NBA fan bazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da mu ne verujem da on sve ovo iskreno misli, ali isto tako jedan procenat je sigurno i taj sto je on redovni buntovnik, neki borac protiv establismenta i nije bilo sanse da stane na stranu vlasti, pa cak ni da bude suzdrzan, iako je sa druge strane njegov "neprijatelj" Djokovic.

Edited by Boxy
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nik je obična budala i kontraš, prikladniji učešću u nekom rialitiju nego ATP turu.

 

Svakakve gluposti koje čini su mu način da privuče pažnju na sebe. U protivnom, niko za njega ne bi čuo zato što je K od tenisera.

 

I naravno da je za mene pozitivno kad bilo ko od igrača podrži Novaka, pa i on, što ne znači da će mi se mišljenje o njemu promeniti.

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

Miomir sa 3:0 do treceg kola. Sa Sonegom nikad nije igrao na betonu , jednom ga je dobio ( sljaka) a tri puta izgubio. S obzirom da je Sonego ipak bolji na sljaci nego na betonu,mozda Miomir ima neke sanse ako bude na svom maksimumu i bude rasterecen, ali svakako je autsajder u ovom duelu. EDIT Sapovalov izgleda stuca u ova dva kola, jedva dobi Kvona. Alkaraz ocekivano ubio boga u Duciju, Korda blizu pobede protiv Mutea posle maratona

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...