Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

6 hours ago, Klotzen said:

Ja mislim da će SSP da pukne na sledecim izborima.................

Mariniki i Borku bi bilo pametnije da beže odatle.

 

Gde da beze? Mislis na nesto sto vec postoji ili da samostalno osnuju nesto sasvim novo jos nevidjeno?

 

Ako znate da imaju kapacitet o cemu licno nisam upoznata cak sam ih do sada smatrala za politicke srafove,

onda je ok da stvore nesto novo, medjutim zapazena je marinikina privrzenost djilasu, tako da ne verujem da bi ona negde bezala bez njega...

Link to comment
Share on other sites

Da se i sa tobom slozim jednom..ne verujem da ce se Marnikia odvojiti od Djilasa, barem zasada nista ne govori u prilog tome..a nesto novo s emoze stvoriti, s ai bez marinike, samo, bila bi ona koristan deo te neke hipoteticke price..vec sam navodio ljude koje bih mogao videti i nekoj buducoj kolaciji zajedno..my two cents, ovoj kolaicji je najvse Djilas i nastetio..a i prica se vec o nekom ujedinjavanju dela opozicije sa Vucicem, videcemo d ali ce i ko sve to biti..i da li se to bas samo na Ujeidnjene odnosi..mozda i neko iz Moramo udje u pricu, ko zna? To bih ja prvi shvatio kao pljujcu u moje lice, ali, ne bih da se mnogo  iznenadjujem..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Harmonika said:

 

dva moja omiljena analiticara..ovo ja govrim jos od famoznog da, i sastanka..

 

Ne mogu da se setim sta si govorio mozes da ponovis da se podsetimo...

 

Inace, otkrivanje tople vode je posao analiticara. Odslusala sam samo ovo poslednje: `morate biti vest politicar da preobratite narod` wow,  zatim ide briga za reakciju biraca koji su protiv uvodjenja sankcija :classic_wacko:

i na kraju kaze da bi na nekom referendumu oko pitanja Istok/Zapad, ogromna vecina bila za istok. Secam se da se ovde upravo govorilo da to nije istina, da to samo tako izgleda ali nije tako kako se u ovom videu konstatuje.

A sve to je toliko malo bitno ako postoji politicka volja koja kako je poznato uopste ne postuje misljenje biraca jer jedna osoba odlucuje o svemu.

I zasto se ovi toliko brinu, sta, da nece ovi `istocnjaci` da izlete na ulicu i sruse rezim ako bi `pobedio zapad`? Koliko je tu kontradiktornosti i neutralnih kombinacija oko obicnih stvari to i nije sasvim normalno...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da su se Ujednjjeni raspali, i da  je Djilas odlaskom kod Vucica zabio autogol..ovde su se neki builios to s ekritikuje Djilas, kao da im je rodjena majka napadnuta..kljucna recenica koju je Milivojevic izgovorio

"Mi smo sada u poziciji da, od dobre volje Vučića, neustavnog predsednika, zavisi hoće li biti ponovljenih izbora u Beogradu, i kako će se formirati vlast? Hoće li biti uvedene privremene mere i hoće li se opstruirati formiranje skupštine? Pa to je strašno. Opozicija je u situaciji kada je postigla izborni uspeh dozvolila sebi da se faktički podmetne Vučiću da on nastavi da manipuliše", kazao je Milivojević.

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Nisam razumela sta je dobro a sta lose, tj. sta bi se dogodilo da nije otisao kod vucica a sta se dobilo time sto jeste?

 

marinika je stala u odbranu djilasa, drugi ga napadaju...

ali nigde se ne vidi konstruktivan predlog i konkretan plan za jedan i drugi slucaj - ali ako vec nemaju plan svejedno im je a i ne oglasavaju se vise, ni djilas ni anti-djilasi

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa, kazem, ko zna sta se iza brega valja..akos u glasaci SSP glasali da bi Djilas na svoju ruku, pregovarao sa Vucicem hoce li biti ili ne izbora, onda u redu..ja bas ne bih reako, ali, neka se oni izjasne.. ja sigurno nisam glasao za Moramo da  bi  sutra oni saradjivali ili pregrovarali sa  Vucicem oko funkicija, izbora, kako god..meanwhille, ona poltroncina maric samo udara po Manojlovicu, reklo bi se d aje postao necija opsesija, verovatno Vuciceva..jer, kroz sve medije sa nac frekvencijom, Vucko govori..rekoh ja vec, sve je to priprema da on bude naciionalna pretnja broj 1, Djilas umesto Djillasa..ljigavi Maric, pacov Vucicevic, pijani Sarapa, i sta god da je Jovana jeremic, navalite po Rookfelerovom placeniku, Djilas je sada gospodin!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

Ne mogu da se setim sta si govorio mozes da ponovis da se podsetimo...

 

Inace, otkrivanje tople vode je posao analiticara. Odslusala sam samo ovo poslednje: `morate biti vest politicar da preobratite narod` wow,  zatim ide briga za reakciju biraca koji su protiv uvodjenja sankcija :classic_wacko:

i na kraju kaze da bi na nekom referendumu oko pitanja Istok/Zapad, ogromna vecina bila za istok. Secam se da se ovde upravo govorilo da to nije istina, da to samo tako izgleda ali nije tako kako se u ovom videu konstatuje.

A sve to je toliko malo bitno ako postoji politicka volja koja kako je poznato uopste ne postuje misljenje biraca jer jedna osoba odlucuje o svemu.

I zasto se ovi toliko brinu, sta, da nece ovi `istocnjaci` da izlete na ulicu i sruse rezim ako bi `pobedio zapad`? Koliko je tu kontradiktornosti i neutralnih kombinacija oko obicnih stvari to i nije sasvim normalno...

 

 

 

 

 

Mislim da se glas i raspolozenje naroda uopste i ne zna, jer se ispitivanja uglavnomvrse koliko se voli Vucic, koliko opozicija pa onda sve ostalo..mi ovde nemmao vladavinu prava, slobodu medija, zato je malo sumanuto i pricati o bilo kakvim EU intergracijama..ako sa Vucicem udjemo u EU, to ce biti jer EU zeli da u korenu sasece sirenej proruske struje,a ne jer je sve odjednom pcikiato..u pravu je Jeremic kada kaze d aje nama sto se EU tice unutrasnja politika daleko problematicnija od spoljne..i zaista, koliko god los u spoljnoj politici bio, Vucic to jos i dobro  radi, kako sprovodi unutrasnju

Link to comment
Share on other sites

Znaci plan (tvoj) je da se srbija baci na resavanje unutrasnje politike, kako bi postala adekvatna clanica eu?

 

Ok to je lepo i pravedno prema evropi.

Medjutim trenutno je to oko sankicja rusiji, mislis da i to treba ostaviti po strani, zamrznuti eu integracije i raditi na unutrasnjem planu zbog poboljsanja sebe.  Ali se to ne ocekuje od vucica da ce da uradi? Ili se ocekuje? Bas je konfuzno

 

...a tek koliko je nerealno da se neko zalaze za humanizam i renesansu jedne mocvare uz uslov da ta mocvara bude mimo sveta i uz uslov da joj bog kaze laku nocc

Link to comment
Share on other sites

Moj plan nije nista,ja sam smao obican gradjanin, po pitanju ulaska u EU imam, pa recimo malo kompleksniji stav od prostog za ili protiv..ja mislim da  mi kao drutsvo previse problema imamo, kojima bismo trebali da sa  bavimo, cak i nevezano za EU, i tu spada i katatstrofalna unutrasnja politika..o pravednosti EU tek ne bih, an forumu na kome su EU i NATO bastion dobrote i postenja.. 

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mama_mia said:

 

Gde da beze? Mislis na nesto sto vec postoji ili da samostalno osnuju nesto sasvim novo jos nevidjeno?

 

Ako znate da imaju kapacitet o cemu licno nisam upoznata cak sam ih do sada smatrala za politicke srafove,

onda je ok da stvore nesto novo, medjutim zapazena je marinikina privrzenost djilasu, tako da ne verujem da bi ona negde bezala bez njega...

Apsolutna win-win situacija  za Srbiju: da se SNS raspadne na reformatorski, pro-evropski deo i onaj konzervativno nacionalisticki deo. Ovaj reformatorski , na celu sa npr Sormazom, da udje u koaliciju sa Djilasom i da pokupe jos i druge manje pro-evropski orijentisane partije i pokrete kojima je demokratija na srcu (tipa Ceda, Canak i dr.). I da ta reformska koalcija pobedi na izborima! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Apsolutna win-win situacija  za Srbiju: da se SNS raspadne na reformatorski, pro-evropski deo i onaj konzervativno nacionalisticki deo. Ovaj reformatorski , na celu sa npr Sormazom, da udje u koaliciju sa Djilasom i da pokupe jos i druge manje pro-evropski orijentisane partije i pokrete kojima je demokratija na srcu (tipa Ceda, Canak i dr.). I da ta reformska koalcija pobedi na izborima! 

 

:roflmao: Reci da nas zezas, molim te...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Klotzen said:

"Pio vino" . Opozicija je dosta stvari odradila očajno posle izbora i sada će njemu zbog odlaska na kanabe sve to da se prišije.

 

Pa ako su mogli Radulovic i Obradovic opravdano da stradaju zbog "ma nije Vucic uopste diktator i olos koji bi sve prodao zarad vlasti, brine on za Srbiju i RS", moze i Djilas sa svojim "razgovaram sa predsednikom o necemu o cemu on ne bi trebalo uopste da se pita i sve to zarad nekog smirivanja tenzija i slike da je SNS legitimna opcija".

 

U redu, hajde da se razume taj razgovor (mada, sta tu ima da se razume - SNS i SPS sa nekim zavetnicima imaju vecinu i on ce sad da moli Vucica da raspise nove izbore), ali ono laprdanje kako su desnicari blizi SNS nego gradjanskoj opciji je bukvalno sluzilo samo da pokaze kako svi odjednom treba da smatramo da je SNS politicka stranka, a ne aparat represije jednog coveka i kancer u drzavi, pa su eto oni u centru izmedju SSP i DSS/Dveri/Zavetnika, pa sta se moze, logicnije je da saradjujemo sa SNS nego sa Dverima.

 

Jednostavno, svi iz DS koji su tako mislili (a takvih je bilo na tone u poslednjih deset godina) su vec presli u SNS, moze komotno i on pa neka glumi Sapica i napada nekog tamo Djukanovica ili Martinovica, ionako u toj "stranci" ima mesta za sve, od "Rusija u srcu" Popovica do "NATO je buducnost" Sormaza i od "ne mogu da smislim radikale" Zorice do "zuta djubrad" Martinovica.

Link to comment
Share on other sites

Da su se Ujednjjeni raspali, i da  je Djilas odlaskom kod Vucica zabio autogol..ovde su se neki builios to s ekritikuje Djilas, kao da im je rodjena majka napadnuta..kljucna recenica koju je Milivojevic izgovorio
"Mi smo sada u poziciji da, od dobre volje Vučića, neustavnog predsednika, zavisi hoće li biti ponovljenih izbora u Beogradu, i kako će se formirati vlast? Hoće li biti uvedene privremene mere i hoće li se opstruirati formiranje skupštine? Pa to je strašno. Opozicija je u situaciji kada je postigla izborni uspeh dozvolila sebi da se faktički podmetne Vučiću da on nastavi da manipuliše", kazao je Milivojević.
Može li objašnjenje koji je to uspeh kad ne možeš da formiraš vlast ni sa kim od "prave" opozicije? I ne samo to, nego čak i sa lažnom opozicijom nemaš većinu? Uspeh na nivou "vodili smo celu utakmicu ali nas je nesrećni gol u 90. minutu izbacio sa takmičenja".
Opozicija je izgubila izbore. Neuspeh. Tačka.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Harmonika said:

Moj plan nije nista,ja sam smao obican gradjanin, po pitanju ulaska u EU imam, pa recimo malo kompleksniji stav od prostog za ili protiv..ja mislim da  mi kao drutsvo previse problema imamo, kojima bismo trebali da sa  bavimo, cak i nevezano za EU, i tu spada i katatstrofalna unutrasnja politika..o pravednosti EU tek ne bih, an forumu na kome su EU i NATO bastion dobrote i postenja.. 

Bez i najmanje namere da vređam ili učitavam, najiskrenije pitanje: da li si rođen posle 1995?

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 10:06 AM, Klotzen said:

Ja mislim da će SSP da pukne na sledecim izborima. Ovo surovanje sa Vučićem nije uopšte objasnio niti je bar radio nešto da se odbrani. Jedini spas bi mu bila opet neka koalicija da se prikrije.

 

Mariniki i Borku bi bilo pametnije da beže odatle.

 

Ne znam kako će pući, kad stalno dolaze novi članovi. Pre neki dan u Boru zvanično su se učlanila neka deca..ranije nisu mogla jer su tek sada postala punoletna. 

 

Dragan Đilas je razgovarao sa koalicionim partnerima i bilo je ono - da sačekaš malo, hajde da razgovaramo o tome, ko bi mogao od nas da ide..etc..

 

I Đilas je prelomio i otišao sam. Otišao je kao predsednik SSP-a.

 

Ista situacija je bila i kada se birao kandidat za predsednika Srbije. Danima se pregovaralo, dvoumilo, razgovaralo i na kraju je Glavni Odbor SSP izneo ponovo predlog da Ponoš bude kandidat.

 

Da je bilo po Jeremiću Ujedinjena opozicija ne bi imala kandidata za predsednika. 

 

 

22 hours ago, Harmonika said:

Da se i sa tobom slozim jednom..ne verujem da ce se Marnikia odvojiti od Djilasa, barem zasada nista ne govori u prilog tome..a nesto novo s emoze stvoriti, s ai bez marinike, samo, bila bi ona koristan deo te neke hipoteticke price..vec sam navodio ljude koje bih mogao videti i nekoj buducoj kolaciji zajedno..my two cents, ovoj kolaicji je najvse Djilas i nastetio..a i prica se vec o nekom ujedinjavanju dela opozicije sa Vucicem, videcemo d ali ce i ko sve to biti..i da li se to bas samo na Ujeidnjene odnosi..mozda i neko iz Moramo udje u pricu, ko zna? To bih ja prvi shvatio kao pljujcu u moje lice, ali, ne bih da se mnogo  iznenadjujem..

 

SSP ne ulazi u koaliciju sa SNS. 

 

6 hours ago, Harmonika said:

Da, 2005:classic_biggrin:

 

Stvarno si 2005?  Ako jesi, mlađi si od moje sestričine 🙂  

 

 

Edited by Devojka Luke Razića
jedno slovo
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Ne znam kako će pući, kad stalno dolaze novi članovi. Pre neki dan u Boru zvanično su se učlanila neka deca..ranije nisu mogla jer su tek sada postala punoletna. 

 

Dragan Đilas je razgovarao sa koalicionim partnerima i bilo je ono - da sačekaš malo, hajde da razgovaramo o tome, ko bi mogao od nas da ide..etc..

 

I Đilas je prelomio i otišao sam. Otišao je kao predsednik SSP-a.

 

Ista situacija je bila i kada se birao kandidat za predsednika Srbije. Danima se pregovaralo, dvoumilo, razgovaralo i na kraju je Glavni Odbor SSP izneo ponovo predlog da Ponoš bude kandidat.

 

Da je bilo po Jeremiću Ujedinjena opozicija ne bi imala kandidata za predsednika. 

 

 

 

SSP ne ulazi u koaliciju sa SNS. 

 

 

Stvarno si 2005?  Ako jesi, mlađi si od moje sestričine 🙂  

 

 

ma, zezam se:classic_biggrin:..ovde sam se do sada vodio kao klinac, nezreo, pa i Putinovac, Vucicevac, nisu mi jos prilepili Seselja i zardjale kaiske, ali, polako, ako me ne banuju pre toga, iam vremena..nebitno, da ga ne tupim vise:classic_biggrin:SSP, osim ako ne sutnu Djilasa, ne vidim kako mogu da  zadrze poveenje svojih glasaca..a stranu sto mi ni ne znamo koji su de fakto njihovi glasaci, jer izaslsi su u siroj koaliciji..da li ce sa Vucicem ili ne, ne znam, prica se za neki deo leve opozcije, nije receno ko konkretno, ni imena, ni iz kojih partija, rekao sma d aje hipoteticki moguce i da mu se neko iz Moramo prikljuci, ada je meni licno veca verovatnoca, ako ce iko, da ce neko iz Ujedinjenih..a ne bi me iznenadilo da iz obe koalcije bude poneko zvucno ime, na krjau krajeva..s tim sto mi, zasada, Moramo nisu ni najmanje sumnjivi, ali, ko zna..nisu dali pvoda do sada, ali, ko zna sta donosi sutra..ni Djilasovo ni Vucicevo sudbonso da nije bas da sam ocekivao, kad ono..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, freethrow said:

Bez i najmanje namere da vređam ili učitavam, najiskrenije pitanje: da li si rođen posle 1995?

 

Dobro je sto si pitao, u odgovoru je razresenje svih nedoumica...

 

7 hours ago, Harmonika said:

Da, 2005:classic_biggrin:

 

😄To objasnjava sve...samo............. kad si pre izgradio sve te retrogradne stavove?

 

 I maloletan si se regirstrovao? Nisam znala da se to sme...

Link to comment
Share on other sites

“Dragan Đilas je iznad svega pokazao da je lider, ne samo predsednik najjače opozicione stranke. Čovek koji zna da proguta gorku reč kada je već krenula, koji zna kuda ide i dok ga udaraju po kolenima i s leđa, koji je mnogima od nas bio zaštita od još težih udaraca, jer su se najteži uvek prvo obijali o njega, ali i čovek koji je prvi krenuo da prokrči put za celu opoziciju. Đilas je prvi imao hrabrost da izazove na razgovor čoveka koji sedi na najvišem mestu vlasti i godinama ga javno satanizuje", rekla je Tepić u intervjuu za Danas.

 

 

Kako ovo zvuci? Kao da izjavljuje vrsna politicka figura u koju se treba uzdati, ili samo kao figura/sraf nalik mnostvu vec vidjenih fikusa?

 

Ova izjava oko djilasove hrabrosti kao izazivaca, djilas koga svi udaraju po kolenima i ledjima, djilas covek-pionir koji krci puteve opoziciji ...da ne pise ko je ovako srcano govorio i o kome se radi u toj izjavi, pomislila bih da je brnabicka nesto izjavljivala za svog sefa.

 

Pritom za takvom imitacijom u stilu `on je hrabar, mudar, brzo vozi` - nije bilo ni malo potrebe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

Dobro je sto si pitao, u odgovoru je razresenje svih nedoumica...

 

 

😄To objasnjava sve...samo............. kad si pre izgradio sve te retrogradne stavove?

 

 I maloletan si se regirstrovao? Nisam znala da se to sme...

Mentlnosam i napredan  i zaostao u isto vreme:classic_biggrin:..nismo  svi te srece da se rodimo kao ti npr..:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Harmonika said:

ma, zezam se:classic_biggrin:..ovde sam se do sada vodio kao klinac, nezreo, pa i Putinovac, Vucicevac, nisu mi jos prilepili Seselja i zardjale kaiske, ali, polako, ako me ne banuju pre toga, iam vremena..nebitno, da ga ne tupim vise:classic_biggrin:SSP, osim ako ne sutnu Djilasa, ne vidim kako mogu da  zadrze poveenje svojih glasaca..a stranu sto mi ni ne znamo koji su de fakto njihovi glasaci, jer izaslsi su u siroj koaliciji..da li ce sa Vucicem ili ne, ne znam, prica se za neki deo leve opozcije, nije receno ko konkretno, ni imena, ni iz kojih partija, rekao sma d aje hipoteticki moguce i da mu se neko iz Moramo prikljuci, ada je meni licno veca verovatnoca, ako ce iko, da ce neko iz Ujedinjenih..a ne bi me iznenadilo da iz obe koalcije bude poneko zvucno ime, na krjau krajeva..s tim sto mi, zasada, Moramo nisu ni najmanje sumnjivi, ali, ko zna..nisu dali pvoda do sada, ali, ko zna sta donosi sutra..ni Djilasovo ni Vucicevo sudbonso da nije bas da sam ocekivao, kad ono..

 

OK za godine 🙂 

 

Što se Đilasa tiče, ne verujem da će ga "šutnuti", popularan je i ima odlične odnose i sa rukovodstvom stranke, sa funkcionerima i sa članovima stranke.

 

Videćemo kako će se i da li će se formirati Skupština grada...

Link to comment
Share on other sites

@Devojka Luke Razića

 

Nije problem što je on otišao nego šta je on tamo radio. Juče je na N1 dobro objašnjeno. Danas kao opozicionar možeš da budeš lopov, tajkun, izdajnik i šta god ali ako dobiješ etiketu da sarađuješ sa Vučićem ti si istorija. Ja sam prilično siguran da on nije u dilu sa Vučićem ali većina će kako vreme ide sada da ga optuži da šuruje sa njim, da je kriv za raspad koalicije, bukvalno sve će da se sruči na njega. Ne mislim ja da će oni nestati sa političke scene, ali nema šanse da će pojedinačno imati više od 3-4%. Kao što se "namestio" Vučiću da ga blati, sada se namestio apsolutno svima da ga blate a zbog prethodne demonizacije uopšte neće biti teško da u tome uspeju.

 

@goldberg

 

I treba da strada, ja sam davno govorio da je njegovo ime teret za opoziciju. Preuzeo je ogromnu odgovornost sa kadriranjem u NS sa izborom Ponoša i pošto su izbori neuspešni za opoziciju treba da plati cenu. Problem će biti novac jer on jeste bio finansijska podrška opoziciji no sada su u skupštini pa će bar tu siću da dobijaju da mogu neke osnovne aktivnosti da imaju.

 

DSS i Zavetnici su Vučićeva ekipa, nije Vučić lud da ih potroši sada jer su mu apsolutno nepotrebni. Njih će da iskoristi kada prođe ovo sa Rusijom jer ne verujem da bi mu EU dopustila da sa njima pravi vlast, i za SPS će biti čupavo. Njemu sada trebaju likovi poput onog iz POKS koji su ionako potrošena roba,  i možda neko iz prave opozicije kao što je to bila Čomićka. Trebaju mu neki makar na papiru koji su pro evropski orijentisani da bi vlada izgledala što prihvatljivije zapadu.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Istna, brate..znam mnoge koji ne ogu da smisle ni Vucica, ni desnicu, pa ih opet, nervira Djilas, pa su zato i glaslai za Moramo, iztmedju ostalog..i to ne ono Djilas tajkun, 619 miliona, ne nije to uopste..ocvek iritira glasace, opozicione, iz poptuno desetih razloga, i vise   odmaze nego sto pomaze opoziciji..njemu ej stvarno najpametnije ili da se skloni iz politkcog zivota, ili clanovima d aga sutnu..ipak, znam da nista od toga..za Mariniku je najveca steta, Borko kao faktor, prezalili bi ga vec nekako..jos toliko neki zeleli zenu premijerku, Marinika bi se dobro uklopila..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...