Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

12 hours ago, ters said:

Dunja Simonovic - ona sto je juce drzala govor u skupstini Savjeta Evrope. 

Uglavnom su zamjerke na izvedbu - da je sve ovo rekla drugacijim tonom, mozda bi je neko i cuo.

Ovako se svelo na pljeskanje delegacije Srbije i dijelova delegacija Bosne i Hercegovine i Crne Gore... 

 

 

 

 

Drčna je na tatu ❤️ Malo falilo da im saopšti i da su obične kapitalističke svinje, papska govna, ubice i pedofili i da ih sve čeka jedna nova revolucija, anarho-komuno-islamo-pravoslavlje na čelu sa Čomskim, Vladimirovičem i Kadirovim. Odlično su prošli, svesni nisu. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Мџе said:

Kakva država takvi i predstavnici. Ništa časovi javnog govora, način na koji se nešto priča i prezentuje pa onda i sam sadržaj govora. Isto važi i za onog prcopevca iz Niša koji se nije ni javio da priča (možda i bolje).

Ko da ih nauči i posavetuje? Predsednik ološ koji se ponaša kao najobičniji ulični dripac ili Premijerka prostački mutava, koja svakog neistomišljenika mrzi. Ove što ih je poslao tamo barem izađu i kao nešto kažu što naravno nikalvog pozotivnog efekta neće imati. Sve je to škola šešeljuge a mi smo tu da trpimo to zlo koje je okupiralo Srbiju i uništava je iz dana u dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Ko da ih nauči i posavetuje? Predsednik ološ koji se ponaša kao najobičniji ulični dripac ili Premijerka prostački mutava, koja svakog neistomišljenika mrzi. Ove što ih je poslao tamo barem izađu i kao nešto kažu što naravno nikalvog pozotivnog efekta neće imati. Sve je to škola šešeljuge a mi smo tu da trpimo to zlo koje je okupiralo Srbiju i uništava je iz dana u dan.

 

Ovo boldovano nije tacno - ona mrzi svakoga ko joj se obrati prosto prosirenim recenicama, o slozenim da ne pricamo. Da bi imao neistomisljenika, moras nesto misliti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2024 at 10:29 AM, Constantin said:

A Bilja Pilja 

 

 

Slusam izvestaj i samo cujem da se ponavlja nesto ovako: Bilja Bilja, Biljana Bilja....rekoh, ko je ova kad moraju da naglase i ime i nadimak ...kad ova Bilja je Pilja.

 

Inace, normalno da su poslali neke likove poput ove Bilje-bilje zbog toga sto su znali ishod, tako su jednim udarcem ukazali poverenje nekim biljama piljama a drugim udarcem imaju opravdanje za ono sto se zbiva.

 

JER. mind you,  da su tamo bili vidjeniji snsovci i spsovci - sve bi dobilo daleko bolji i pozitivniji obrt :lol_2: Ovako kad posaljes Bilje Pilje, sedis i kajes se sto si dao sansu neiskusnima...

...hahahaha kakva sprdnja od drzavU

 

 

3 hours ago, Drug Crni said:


Što se mene tiče - najuspešniji srpski političar je nesumnjivo Voja Šešelj. Uspeo je kompletno da šešeljizuje i Srbiju i Srbe.

 

 

...e sad, pa nije on seseljizovao nikoga vec se uklopio i podrzao vecinsko mentalno stanje....samo je raspaljivao vec postojecu vatru....Zaista to ne moze svako, samo djon.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dakle,policija je batinama ubila jedinog čoveka koji je znao gde je premestio telo male Danke,ova dvojica što su je ubila nemaju pojma gde je to mesto. Tako je policija dovela svoju istragu u ćorskokak,traženje tela sad je bukvalno igla u plastu sena,a ubice bez problema mogu da povuku svoja priznanja.

Zombilend.

Link to comment
Share on other sites

On 4/14/2024 at 6:21 AM, Pletilja said:

 

Vaso, budite srce pa mi objasnite zasto ste Savu Mnojlovica nazvali "kremaljskim ispljuvkom" i "opoziciJonarom"? Ja vidim mladog, obrazovanog coveka koji se ne bavi politikom vec ekoloskim temama. Ne jednom, izjavio je da pokret Kreni - Promeni za sada nece prerasti u politicku stranku, da se on nece, za sada, kandidovati za ikakvu javnu funkciju....dakle, Savo Manojlovic nije ni opozicionar ni opoziciJonar vec lider sirokog narodnog pokreta kojem su u fokusu ekoloske teme.

Kakvi to vetrovi pocinju da duvaju ovim forumom? 

 

 

...priznajem dugo nisam znala niti me je interesovalo delovanje save manojlovic i to zato sto mi se nije dopadao kao politicki sumnjiv lik....A reci da se taj lik ne bavi politikom je naivno. Ali Srbija je kao drzava i zitelji joj i inace naivna, ili se samo takvom predstavlja...A to je itekakto glupo - biti naivan jer kad si naivan potreban je tutor.

 

Pazi, taj manojlovic kao nista politika a s druge strane upleo se u nacionalizam i antiamerikanizam...pa kako to? Ne dozvoliti da vetrovi koji duvaju, kako se pitas, ovim forumom, budu upravo prohujali vihori bez ucenja na greskama, bez mudrosti, bez anticipacije, uvek u pogresnom smeru, uvek razocarani, uvek nesrecni. Kakav savo....pa svi oni su bozja mimo sveta - sramota.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...