Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

E, ali bolje od toga su ovi sa 30+ "mi mladi". Alo, nisi ti "mi mladi" nego si ili na pragu sredovečnosti, ili si već tamo ako imaš oko 35 :lol_2: I ovi u "medijima" kad počnu da pišu za nekoga od 40+ "mladić" :twak: Sećam se da su to pisali za onog nekog doktora što je pokušao da ubije partnerku, pa onda skočio sa zgrade, ili se ubio pistoljem, to se ne sećam, ali znam da je imao 43, 44 možda i 45, a u medijima "mladić"... :lol_2:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, tomas.hokenberi said:

Khm. Ljudi od 40+ i 50+ nisu "stariji" već ljudi srednjih godina. Oni jesu stariji od klinca od dvadesetak godina ali nisu "stariji ljudi".

 

Ček' bre, taj od dvadesetak godina je u najboljim godinama, sve što je preko 30 su matore drtine :classic_tongue:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rusija ocekivano ulozila veto na rezoluciju kojom se osudjuje aneksija ovih oblasti.

 

Palo mi je nesto na pamet, mozda sam vec i pisao o tome.

 

Liga Nacija je prestala da postoji pre WWII. Mnoge bitne drzave nikada nisu bile ni clanice i fejl iste je prakticno i uzrok WWII.

 

Ovo sada mi lici na tu situaciju, ne pred svetski rat, vec da UN jednostavno ne funkcionisu. I mislim da je vrlo moguce da ce se pronaci model kojim ce se Rusija zaobici ili ce se kreirati sasvim nova organizacija.

 

Pa ce Vucic opet kukati o zaveri protiv Srbije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ja već vidim naslove u Svinjformeru:

 

Kriminalac iza rešetaka zahvaljujući našim hrabrim novinarima

 

C

 

Bolesno, čak i za Svinjformer.

Naprotiv, jedan sasvim običan dan u Informeru.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Evo sad sam pogledao i na njihovoj strani, gde piše ovo:

 

„Kako saznajemo, Milošević će, između ostalog biti optužen što je tokom razgovora u Informeru više puta našim novinarkama i urednicama upućivao pretnje silovanja i  ubistva.”

 

Koliko ja znam, postoji snimak intervjua, a da je taj pretio tokom snimanja završio bi u zatvoru u roku od odmah, plus bi se Svinjformer raskokodakao da je ovaj pretio. Ovo objašnjenje nije ni za one sa niskim IQ.

 

 

 

Ma naravno. Bili su dovoljno glupi u alavosti za senzacionalistickom stampom (citaj, lepim parama od zombirane publike) da su se kanda malo preracunali pa dobili neocekivanu reakciju (od onog dela nezombirane Srbije) plus onaj sut u doope. (bravo:bravo:

 

Pa je sad krenulo vadjenje tipa - sve je to bilo po planu. :lol_2:

Aha, kako da ne.

 

(ova svakojaka srpska tariguz stampa tojest njihovi vlasnici su svi zagledani u, uzor im je,  mastaju o kapitalu onog psihopate Murdoka) 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2022 at 7:40 PM, Devojka Luke Razića said:

 

Slažem se. Na RTS-u se i dalje emituje "Kvadratura kruga" sa odličnim voditeljom Brankom Stankovićem. Tu je i emisija humanitarnog karaktera "Sa Tamarom u akciji".

"sa Tamarom u akciji" je u pitanju nezavisna produkcija koja na rts ide samo zato što oni najbolje plaćaju taj program. Pre toga je ta emisija išla na prvoj tv, valjda.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ček' bre, taj od dvadesetak godina je u najboljim godinama, sve što je preko 30 su matore drtine :classic_tongue:

Aloooo moderacijaaaa, jel ovo nije dovoljno za perma ban!? 

 

😀

8 hours ago, McLeod said:

Nije se glasalo u UN, samo stalne clanice SB cini mi se. Samo Rusija protiv, Brazil i Kine uzdrzane.

Stalne clanice SB su USA, Kina, Rusija, VB, Francuska. Ostale članice SB se rotiraju (zaboravih koliko ima u SB). 

1 hour ago, Jezebel said:

 

Ma naravno. Bili su dovoljno glupi u alavosti za senzacionalistickom stampom (citaj, lepim parama od zombirane publike) da su se kanda malo preracunali pa dobili neocekivanu reakciju (od onog dela nezombirane Srbije) plus onaj sut u doope. (bravo:bravo:

 

Pa je sad krenulo vadjenje tipa - sve je to bilo po planu. :lol_2:

Aha, kako da ne.

 

(ova svakojaka srpska tariguz stampa tojest njihovi vlasnici su svi zagledani u, uzor im je,  mastaju o kapitalu onog psihopate Murdoka) 

 

Pa i nisu ga sklonili sa ulice, bar ne trajno, jer je njemu određena mera zadržavanja od 48h. Dakle, prekosutra čovek opet izlazi na slobodu. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, shonke said:

Pa i nisu ga sklonili sa ulice, bar ne trajno, jer je njemu određena mera zadržavanja od 48h. Dakle, prekosutra čovek opet izlazi na slobodu.

 

To je mera koju donosi policija, nije kazna već obezbeđenje prisustva radi sprovođenja istrage, pritvor može da odredi sud na zahtev tužilaštva, mislim da je tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da ali ne može da mu odredi pritvoru beskonačnost a i kad dođe do nekog suđenja (mi nemamo blage predstave na osnovu čega su oni njega zadržali), taj neće da dobije doživotnu... Dakle, spin informera nakon buljošuta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shonke said:

Aloooo moderacijaaaa, jel ovo nije dovoljno za perma ban!? 

 

😀

Stalne clanice SB su USA, Kina, Rusija, VB, Francuska. Ostale članice SB se rotiraju (zaboravih koliko ima u SB). 

Pa i nisu ga sklonili sa ulice, bar ne trajno, jer je njemu određena mera zadržavanja od 48h. Dakle, prekosutra čovek opet izlazi na slobodu. 

To je istina - sta se gicas?:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shonke said:

 

Pa i nisu ga sklonili sa ulice, bar ne trajno, jer je njemu određena mera zadržavanja od 48h. Dakle, prekosutra čovek opet izlazi na slobodu. 

 

Silovatelja nisam ni obuhvatila prethodnim komentarom, to sto sam napisala se odnosi na informer i vlasnika mu kako se jeftino vade kao to im je i bila namera da ga spakuju. Naravno da nije nego misle da su smislili kako da se izvuku iz s*nja koje su napravili.

Za zlotvora konkretnog nemam pojma kako ce da odstrane iz drustva i na osnovu cega. Takvi slucajevi koji su odlezali kaznu bi trebalo da se drze na kratkom lancu, ali avaj sta je praksa u Srbiji sa odlezalim kaznjenicima koji najcesce ponavljaju zlocin? (bolje da ne pitam a verovatno nije za ovu temu? )

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

To je istina - sta se gicas?:classic_biggrin:

Ma pitam za druga. 😅

 

28 minutes ago, Jezebel said:

 

Za zlotvora konkretnog nemam pojma kako ce da odstrane iz drustva i na osnovu cega. Takvi slucajevi koji su odlezali kaznu bi trebalo da se drze na kratkom lancu, ali avaj sta je praksa u Srbiji sa odlezalim kaznjenicima koji najcesce ponavljaju zlocin? (bolje da ne pitam a verovatno nije za ovu temu? )

 

Neće da ga odstrane uopšte. Reintegracija. Bio je u zatvoru, okajao grehe pa se rehabilitovao, postao javna ličnost (eno, pink objavio i prvo video-medijsko pojavljivanje, doduše pred zgradom odakle su ga kao najurili). Informer mu samo malo podiže cenu, da kad uđe u zadrugu može da traži veće pare.

Možda ga ubace u parove na happyju (jel to još postoji?). To bi baš bilo prikladno...

 

Da se oni (ta ekipa informer i ta ostala govna) peru od nečega, to ne biva.

Link to comment
Share on other sites

Vučić: "Srbija neće uvoditi sankcije Rusiji"

Quote

"Srbija ne uvodi sankcije Rusiji, jer se bori za svoju politiku gde god može, a naša politika je definisana zaključkom Saveta za nacionalnu bezbednost", rekao je Vučić.

"Nova dešavanja na geopolitičkoj sceni imaće teške posledice po Srbiju koja će biti pod velikim političkim pritiskom, potrebno da se rukovodstvo rukovodi zdravim razumom i da u najvećoj krizi spase svoju zemlju", dodao je on.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=10&dd=01&nav_category=11&nav_id=2221382

 

Sta reci.Posle ce da kuka kako je Evropa protiv nas slabih Srba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad Sinisa Mali u vezi falsifikovanog doktorata kaze prestanite da lazete nije sija nego vrat ne znam sta je problem da se uvede prilagodjavanje novonastaloj situaciji u skladu sa vitalnim interesima Srbije a svako ko kaze da smo uveli sankcije Rusiji - laze.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:
  Hide contents

 

 

Sarina majka (devojka koju je pretukao muž) na Prvoj priča o celoj situaciji... Dosta potresno, ali treba pogledati (ignorišite neprofesionalnu i nevaspitanu voditeljku).

Zove se Damjan Hadžić i na zaključanom insta mu stoji bez Boga ni preko praga.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...