Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

16 minutes ago, DJORDJE said:

Ma kakvi, Zaharova demantovala, osim Ostroga tamo ih nista drugo ne zanima.

Eto nemaju preča posla nego da špijuniraju kako milo šverca cigarete gliserima, imaju Ruski režim milion mana, za  sem dodvoravanja i pokušaja da ispadnu veliki za svoje biračko telo ovde ova vest nema nikakvog značaja.   

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milenko Puzigaca said:

To što u Politici nema golotinje ne znači da nisu isti kao Informer i slicni, nego su mozda gori, kao sto su gori bili Dragos Kalajic, Brana Crncevic i slicni od nekih random Pere i Mike pred zadrugom. Npr:

 

https://www.politika.rs/scc/clanak/518179/Pogledi/Srbija-mora-biti-zdrava

 

Ovo je njihova stvarna sustina, a ti normalni tekstovi im sluze samo kao maska.

 

Možemo da se smejemo, da "pljujemo", da besnimo... koliko god hoćemo, ali ovaj članak je esencija šta ljudi stvarno misle ovde. I to često školovani i stariji (40+ 50+) ljudi koje srećem.

 

Још од времена Светог Саве наши народи гаје посебне и братске везе које су неразумљиве за многе наше западне партнере.

 

Сваки Србин зна да је цар Николај Други Романов повео Русију у Први светски рат да би заштитио братски српски народ од аустроугарских завојевача. Ризиковао је своје царство, своју круну, па чак и сопствени живот и живот своје породице да би стао у заштиту једне мале Србије, од тада најмоћније империје у Европи.

 

Руска гробља по целој Србији сведоче са којом су силином и пожртвованошћу наша руска браћа ослобађала Србију од немачког окупатора. Не само Србију, већ и целу Европу.

 

када се Србија суочава са страховитим притисцима да се одрекне свог суверенитета и територијалног интегритета по питању Косова и Метохије, али и притисцима да се одузимањем дејтонских надлежности дерогира Република Српска, једини наши пријатељи на чију подршку можемо безусловно да рачунамо јесу Руси.

 

Када год је српски народ био угрожен, имали смо уз себе Русију.

 

Руска Федерација, заједно са осталим чланицама Евроазијске економске уније, чини тржиште од 200.000.000 људи где Србија може да извози своју робу без царина.

 

 

Edited by VladimirB
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, VladimirB said:

Možemo da se smejemo, da "pljujemo", da besnimo... koliko god hoćemo, ali ovaj članak je esencija šta ljudi stvarno misle ovde. I to često školovani i stariji (40+ 50+) ljudi koje srećem.

To samo znaci da nema napretka na tom mestu dok "srbstvo" i "tradicija" smisljena devedesetih ne budu ubijeni. Drustvo koje se ne menja je mrtvo drustvo, to je mesto smrti a ne zivota, jer je sustina zivota i sveta stalna promena. To na cemu ovakvi insistiraju je em pizdunstvo, em kult smrti.

 

A ovi, pa jeste, samo to sto su skolovani ne znaci da nisu isti divljaci i plemenci kao neskolovani. Kao npr sto je nedavno u tekstu Dinko Gruhonjic navodio zatrovanost mozga tabloidskim zlom kod neke radnice kioska koja je rekla kao "vidite sta nam rade, hapse monaha" ono na tzv prajdu, bilo na nekoj naslovnoj strani. Pa sta ako je monah, prvo, on nije iznad zakona, zasto je gađao flasom nekog kamermana, a drugo, nije ni monah, nego ludak koga su najurkli iz crkve, a to sto je obukao mantiju je samo maskiranje kao da se bilo ko tako obukao.

 

Nesto sam nedavno smislio, mora da su te srbende kao ovi koje stvarno veruju u sve te gluposti mrzitelji zivota i zato se pale na ovakve unapred zadate gluposti i jedva su docekali da umesto slobode i licnog izbora dobrovoljno prihvate smrt i nekih milion kretenskih "pravila". Te "ovo se ovako radi, ono se onako radi", "na dan x se radi ovo, a na dan y se radi ono", "posle ovoga i onoga se ne govori", "taj i taj su nekakve velicine o kojima se ne raspravlja" trtr trtr trt, kenj kenj kenj. Oprem more dobro.

 

To je protivprirodno, a najveci pizduni su oni koji kao deca jedva docekaju da se radosno uklope u to ludilo, ili jos gore, kao tinejdžeri, sto je jos vise protivprirodno, jer tinejdžeri treba da se bune protiv vrednosti svojih roditelja, a ne da ih usvajaju, jer to nije normalno.

 

Poenta je, nesto nije u redu sa ogromnom vecinom tu, i njima treba psihijatar, zato sto su potpuno iracionalni. Narocito ovi koji proglasavaju za "pritisak" kad god ih neko tera da se ponasaju normalno, u vezi bilo cega. Cak i ovo sto "elita" odugovlaci sa opredeljivanjem, to je isto klasicno srbendsko ponasanje, i takvi to uvek rade, u vezi bilo cega. Npr kad treba da placaju kiriju i racune, namerno nece da plate u roku, ili kad treba da se dogovore oko necega, i uvek, i to bez razloga, samo da bi odugovlacili. Ni oni ne znaju koji je razlog. Retko odvratna sorta, dobra za izbegavanje, koja samo nervira ljude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

Jes vala Vaso, pravo veliš, sad je vreme, ali čini mi se kako god mu oni zavrću jajca, ona im nekako iskliznu i  on pokaže "ono" iznad...a mi ga, s oproštenjem, ispušimo...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Constantin said:

Jes vala Vaso, pravo veliš, sad je vreme, ali čini mi se kako god mu oni zavrću jajca, ona im nekako iskliznu i  on pokaže "ono" iznad...a mi ga, s oproštenjem, ispušimo...

 

11 minutes ago, AgroLaki said:

Vaske, ne ide ti slika uz temu, posto i Brnabic ide 😄

 

Da li vi to mene navlačite na ban? :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da ga je neko prebio to bi imalo kontraefekat, vučićevi glasači bi ga branili. Šut u bulju je poniženje i to će tako i da vide ti ljudi. Da ga je neko naručio ne bi ga bolje uputio šta da uradi. Sa druge strane vidimo i da vučićević gura tog protestanta tako da nije ni on tu čist.

Link to comment
Share on other sites

Gradonačelnik je predložio, a predlog je usvojen, da se u red važnih beogradskih manifestacija uvrste „Beogradski dani porodice“, koja će biti održavana u maju mesecu, na Međunarodni dan porodice. I gradonačelnik Šapić je rekao da će rado stati na čelo eventualne šetnje, koja će biti održana tim povodom.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uvrnuto said:

Ne to, nego kakav je ovo sad kao "veleobrt". Pokušavaju da se vade ili? Jebote...

Na kraju ne razumem ni taj deo za šta su podneli prijavu, za neke izjave tokom intervjua? 

 

Pokušavaju da se vade. A prijava..hmm..da li je on bio agresivan prema novinarki za vreme davanja intervjua ili...Ili je naneo štetu i novinarki i tom gadnom tabloidu jer su oni glavna tema ove nedelje.

 

A možda žele da umire javnost i da skrenu pažnju na druge stvari...ko zna..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uvrnuto said:

Ne to, nego kakav je ovo sad kao "veleobrt". Pokušavaju da se vade ili? Jebote...

Na kraju ne razumem ni taj deo za šta su podneli prijavu, za neke izjave tokom intervjua? 

 

Ja već vidim naslove u Svinjformeru:

 

Kriminalac iza rešetaka zahvaljujući našim hrabrim novinarima

 

CIA, Đilas i Šolak umalo da odbrane silovatelja

 

Bivši silovatelji napali urednika koji je učestvovao u hvatanju opasnog manijaka

 

Bolesno, čak i za Svinjformer.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DJ_Vasa said:

Ja već vidim naslove u Svinjformeru:

 

IMG-20220930-165010.jpg

 

31 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

A prijava..hmm..

 

Možda su deo intervjua iskoristili za prijavu.

 

Sve u svemu ludilo mozga. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uvrnuto said:

Možda su deo intervjua iskoristili za prijavu.

 

Sve u svemu ludilo mozga. 

 

Evo sad sam pogledao i na njihovoj strani, gde piše ovo:

 

„Kako saznajemo, Milošević će, između ostalog biti optužen što je tokom razgovora u Informeru više puta našim novinarkama i urednicama upućivao pretnje silovanja i  ubistva.”

 

Koliko ja znam, postoji snimak intervjua, a da je taj pretio tokom snimanja završio bi u zatvoru u roku od odmah, plus bi se Svinjformer raskokodakao da je ovaj pretio. Ovo objašnjenje nije ni za one sa niskim IQ.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On je sklonjen zbog pobune javnosti i simikanja DJV - a ne zbog onoga sto je izrekao u intervjuu na koji su ga novinari te kuce pozvali.

Slazem se da je prezumpcija nevinosti necije osnovno pravo nakon sto odsluzi kaznu za zlocina, ali za ponovljen zlocin to ne sme da vazi.

Ako je neko vecinu zivota proveo po zatvorima i ne poznaje drugi zivot sem njih - on ce ponoviti delo da bi se vratio u to, za njega, bezbedno mesto.

Svestan je da ga niko nece zaposliti, izdati mu stan ili sobu i to mu je jedino resenje.

Eno ga i Simo Spasic u medijima - osudjivan pravosnazno zbog silovanja i sto neko ne reaguje zbog toga?

Cini mi se da smo, nekim prilagodjavanjem trendovima i ukidanjem smrtne kazne za neka dela izgubili neke alate i mogucnosti koji bi uticali na to da ovakve stvari smanje.

Koja ljudska prava?

Zatvori nam postadose hoteli gde se mnoze knjizevnici, umetnici i reality shows zvezde?!

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...