Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

14 minutes ago, Haklberi said:

Pa on ni sad ne sme nigde da mrdne bez 10 kola DB. 

Tako službe zahtevaju, preteruješ za 10 kola ali ok .. Bože zdravlja, još 5-10 godina pa ćemo da vidimo.

Ja sam isto govorio za ono pseto Dinkića, i eto ga, svako malo ga vidjam, slobodan kao leptirić , šeta normalno, SAM uvek, i nikada nisam video da mu je neko nešto dobacio ili uradio, a kažem ti, često ga vidjam.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JohnnyDragon said:

Tako službe zahtevaju, preteruješ za 10 kola ali ok .. Bože zdravlja, još 5-10 godina pa ćemo da vidimo.

Ja sam isto govorio za ono pseto Dinkića, i eto ga, svako malo ga vidjam, slobodan kao leptirić , šeta normalno, SAM uvek, i nikada nisam video da mu je neko nešto dobacio ili uradio, a kažem ti, često ga vidjam.

i to je Vucko javno pretio da ce ga strpati u zatvor..a sad radi kod njega..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JohnnyDragon said:

Tako službe zahtevaju, preteruješ za 10 kola ali ok .. Bože zdravlja, još 5-10 godina pa ćemo da vidimo.

Ja sam isto govorio za ono pseto Dinkića, i eto ga, svako malo ga vidjam, slobodan kao leptirić , šeta normalno, SAM uvek, i nikada nisam video da mu je neko nešto dobacio ili uradio, a kažem ti, često ga vidjam.

Ako je tebi Dinkić i Vučić isto onda jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Pa on ni sad ne sme nigde da mrdne bez 10 kola DB. 

Obezbedjenje po "planu 1" se radi sa najmanje 14-15 vozila. Ne vidiš u kolonu prethodnicu..."začelje"...itd [emoji3061] 

Kad je neka vanredna situacija, kao "Sablja" bude i više....

 

Zavisi od bezbedonosne procene..

 

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Haklberi said:

Ako je tebi Dinkić i Vučić isto onda jbg. 

govna su obojica, svaki na svoj nacin..jedan pokvaren, drug ozbiljno bolestan..

Kao Rokfelelerov bot, moram ovo okaciti, dobicu po picki:classic_biggrin:ali, neka

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bitno je valjda da daje neko..uostalom, videcemo triput meri, jednom seci..ao ima neko bolji, sobodno neka se javi, ja ga prvi prizeljkujem, otovren sam da cujem svakoga..bolje uvek moze, pa i od Save, i od Moramo koalicije..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih rekao da je neuk, samo, navikli smo na  odredjen stil..uostalom, covek nije ni poceo d  se bavi politikom, i pitanje je i dalje otvoreno hoce li uopste..mada  je izvesno d aje smao pitanje vremena..kome smo sve davali sansu i glasove..li, to je zivot, glasas, zajebes se, probas nesto ponovo..nije bas lepo i prijatno, ali tako je..a mane svima uglavnom i nalaze oni koji su iskljucivi, i fiksirali su se  na jednu ideju, jednog coveka..a fali nam kvlaittenih ljudi..ta nasa potreba da volimo jednog politicara do smrti..i i gajenje kultova licnosti od njih..i to sa Djindjicem mi je malo degute, imao je i on cak svoje greske, ali, to ne smes reci, odmah si DSSovac,Slobista , itd...

Inace, kada smo kod Djindjica, cujem,spomenik mu prave..onaj isti koji se  opijao na vest o njegovom ubistvu,i to valjda prvi put se napio, i lepio preko njegove ulice Bulevar Ratka Mladica..ocekujem izvesn neke Zoranove saradnike na svecanom otvaranju..ali,da ne gresim dusu..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Prerano je i ocenjivati ima li sta d aponudi ili ne, mada,moje skromno i glupo mozda misljenje je da ima..uradio je neke stvari, pkrenuo je ljude, za  dalje, videcemo, uopstalom, ponavljam, nije ni usao u politiku..da li nam treba iskljucivo nekoa kao Zoran, to je posebna tema, ali kkao god okrenes, ja takvog ne vidim..i taj Savo, kakv god d aje je najblizi nekoj idjei Djindjica o kojoj svi govore, kao ds  je covek bio Supermen..bolje bas i nemamo..da neko pokrene ljude, a ne samo da   daje obecanja,najcese prazna to moze svaka budala, mogu i ja, i da je ljudima simpatican, d anije bio u vlasti, da opet nije ni neki sovinista, primitivac, jos je covek i humanitarac..sto znam da samo po sebi danas i ne znaci mnogo, i Sapic ima fondaciju, pa..Savo siguno, zasada, ne pravi stetu na sceni..ali dobro, i ne ockeujem da prosecan ovdasnji forumas bude otovren za Savu..i ne mora, svacije pravo..ako neko ima, kazem bez iakve ironije, neku bolju aptenativu, pucjate slobodno..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ja sam za to da cekamo da se pojavi novi Zoran i da se do tad pravimo murtvi.

Naravno, a  dotle neka nas Vucic, prca, prodaje, truje, siluje nam mozgove..jer ostali su svi isti, niko ne valja

Edited by Harmonika
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ja sam za to da cekamo da se pojavi novi Zoran i da se do tad pravimo murtvi.

A je l' bas mora da bude tu neki vodja?  Je l' mozemo da svi (ili bar vecina) malo budemo normalni i radimo svoj posao, pa ce valjda doci i taj prosperitet i bez  Kneza  Milosa?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Harmonika said:

Pa ne moze preko noci da okupi ne znam koliko..ja mislim da je za pocetak dovoljno ljudi privukao, raste mu rejting, ljudi ga vole..do pre 7 meseci, jedva da je neko znao za njega..

Isto tako Vidoje sve radi da ispere mozak ljudima. I koliko vidim kod većine mu je već uspelo. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Newcastle said:

A je l' bas mora da bude tu neki vodja?  Je l' mozemo da svi (ili bar vecina) malo budemo normalni i radimo svoj posao, pa ce valjda doci i taj prosperitet i bez  Kneza  Milosa?

Sreten je bio sarkastican..ali, da, tako ispada, vecito isckeivanje nekog ovna predvodnika..i ja mislim da  ne treba tako, ali, ocigledno, veliki deo ljudi se ne slaze..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...onako sa strane,Đinčić je bio kratko vrijeme na vrhu da bih bilo što rekao o njemu.Da li se izdignuo u neke,kako se to voli reći,evropske visine,nije.Postoje neke kontraverze iz njegovog djelovanja u BIH,koje je danas ,s obzirom da ga nema teško razriješiti.O njegovom djelovanju u Srbiji koliko sam čitao isto postoje kontraverze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Harmonika said:

govna su obojica, svaki na svoj nacin..jedan pokvaren, drug ozbiljno bolestan..

Kao Rokfelelerov bot, moram ovo okaciti, dobicu po picki:classic_biggrin:ali, neka

 

 

Nada??!!? Pa on bi pozatvarao I ovo malo privrede sto radi!!!

10 minutes ago, mladenvzz said:

...onako sa strane,Đinčić je bio kratko vrijeme na vrhu da bih bilo što rekao o njemu.Da li se izdignuo u neke,kako se to voli reći,evropske visine,nije.Postoje neke kontraverze iz njegovog djelovanja u BIH,koje je danas ,s obzirom da ga nema teško razriješiti.O njegovom djelovanju u Srbiji koliko sam čitao isto postoje kontraverze

Bravo! Lepo je cuti sa strane, iz jednog neutralnog ugla, o jos jednom srpskom mitu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Savo je odličan potencijal, kačio je ovde neko njegov nastup u Nišu koji je odličan. Zamislite kakav će nastup imati posle par godina iskustva u politici. Savo jedino ne treba da insistira da ide sam da pravi neku stranku. treba da vidi sa Ponošem da recimo sa njima napravi zajedno nešto, dovedu još 4-5 makar malo prepoznatljivih likčnosti pa da probaju da grade stanku koja neće imati repove i koji isu laka meta za demonizaciju.

 

Čitam neke rusofilske forume i recimo čak i njih je Ponoš potpuno ubedio ne da nema veze sa topljenjem tenkova nego da je cela priča izmišljena. Možda da probaju da pridobiju nekog iz SSS ko nije u tom modu "ja bi da se j.... a da mi ne u...", neku javnu ličnost i eto ti prve ekipe. Samo nikako kao Moramo da se ceo pokret svede na dva čoveka pa kao imamo pomak umesto vođe tu imamo dva čoveka koji vise po medijima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenvzz said:

...onako sa strane,Đinčić je bio kratko vrijeme na vrhu da bih bilo što rekao o njemu.Da li se izdignuo u neke,kako se to voli reći,evropske visine,nije.Postoje neke kontraverze iz njegovog djelovanja u BIH,koje je danas ,s obzirom da ga nema teško razriješiti.O njegovom djelovanju u Srbiji koliko sam čitao isto postoje kontraverze

Da, to i ja mislim, prektratko je i ziveo i radio da bi se rkeo nesto o njegoovj zaostavstini, pozitivno ili negativno..s tim sto mislm da je puvkoa i neke dobre, ali neki los epotez..Mitrovica je npr. on pustio da s euzvuce, ne Kostunica, kome svi iskljucivo zameraju sto nije doslo do lsutracije..ne volim Kostunicu uopste, da se razumemo, opet vise respektujem Zorana, i to znacajno vise..sto se delovanja u BIH tice, ako mislis na famoznog vola sa Karadzicem, neki novinari tadasnjeg vremena, tvrde da s eije desilo, da je sve to urbana legenda..

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Klotzen said:

Savo je odličan potencijal, kačio je ovde neko njegov nastup u Nišu koji je odličan. Zamislite kakav će nastup imati posle par godina iskustva u politici. Savo jedino ne treba da insistira da ide sam da pravi neku stranku. treba da vidi sa Ponošem da recimo sa njima napravi zajedno nešto, dovedu još 4-5 makar malo prepoznatljivih likčnosti pa da probaju da grade stanku koja neće imati repove i koji isu laka meta za demonizaciju.

 

Čitam neke rusofilske forume i recimo čak i njih je Ponoš potpuno ubedio ne da nema veze sa topljenjem tenkova nego da je cela priča izmišljena. Možda da probaju da pridobiju nekog iz SSS ko nije u tom modu "ja bi da se j.... a da mi ne u...", neku javnu ličnost i eto ti prve ekipe. Samo nikako kao Moramo da se ceo pokret svede na dva čoveka pa kao imamo pomak umesto vođe tu imamo dva čoveka koji vise po medijima.

Mozda i do toga dodje..nije losa ideja..imaju i Moramo potencijala  nije da  nemaju, ali jos moraju da se  uce..na sledecim izborima, ako ne budem imao kohga drugog, glasacu opet za Moramo, il kakos e vec bude zvala koalicija..smao s enadma da se taj ekolski blok nece na krjau rasparcati na 100 strana, kao DOS i DS svojevremeno.. Ujedinjeni se ocigledno razilaze, niko i ne krije, i verovatno ce neki deo forimrati nesto, mada ne znam koliko imse siplati neki x pokusja po redu obnove nekog novog DS, DOS, probali su,evo kako je ispalo..neki ce s epirlepiti ili uz Moramo, ili eventualnu novu koaliiciju ako je firmraju Ponos, Savo i jos neki..DS vec pregovara sa Moramo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...