Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Putin se posvadjao sa normalnim svetom, normalni svet stiska yaya, a Fiat odlazi, teški dani za Vučlera krecu, a verujem da će povući i nas za sobom.
Ko zna kakve je kombinacije napravio...videćemo do kraja vikenda...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AgroLaki said:

Putin se posvadjao sa normalnim svetom, normalni svet stiska yaya, a Fiat odlazi, teški dani za Vučlera krecu, a verujem da će povući i nas za sobom.

Što će tebe povući. Neka povuče ove srbende, tako i treba, a ti i ostali normalni neka prave plan B :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Putin se posvadjao sa normalnim svetom, normalni svet stiska yaya, a Fiat odlazi, teški dani za Vučlera krecu, a verujem da će povući i nas za sobom.

 

Čitala sam OVDE šta je izjavio ambasador Rusije u Srbiji..

 

Dačić se okreće ka SAD https://rs.n1info.com/vesti/dacic-srbija-spremna-da-radi-sa-sad-na-energetskoj-diverzifikaciji/

 

A za to vreme Vuk Jeremić gostuje na YT kanalu "Slavija info"

 

 Bold: Popodne sam bila kod sestre na rođendanu, zet tvrdi da Fiat ne radi već godinu dana, da je zatvoren? i pita me zašto je to sada objavljeno..

On prati tu auto industriju jer ga zanima zbog posla..Potpuno me je zbunio..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Čitala sam OVDE šta je izjavio ambasador Rusije u Srbiji..

 

Dačić se okreće ka SAD https://rs.n1info.com/vesti/dacic-srbija-spremna-da-radi-sa-sad-na-energetskoj-diverzifikaciji/

 

A za to vreme Vuk Jeremić gostuje na YT kanalu "Slavija info"

 

 Bold: Popodne sam bila kod sestre na rođendanu, zet tvrdi da Fiat ne radi već godinu dana, da je zatvoren? i pita me zašto je to sada objavljeno..

On prati tu auto industriju jer ga zanima zbog posla..Potpuno me je zbunio..

1.Pa naravno..ne recice, super, samo nas vi sankcionisite..podrazumeva se valjda da ruski ambasador to kaze

2.Pemtan je Daca dugorocno razmislja..da nije, en bi ni bio na vlasti tolike godine

3.Pa? Mialim, znam za Slaviju info, gostuju raznorazni,nadje se neko i kul, niti volim, niti hejtujem medij, na krjau, na YT su, tamos vako ima pravo da postoji, i seksualni prestupnici su otvarali kanale,zar je na krjau i vazno gde gostuje? nije otisao odjednom na Pink i hepi da caska sa smdljivim maricem ili pijanim sarapom..ili apcovom Vucicevicem:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Prvo, odlicno, to tako i treba, kome trebaju prijatelji razbojnici, s kim si onaki si. Drugo, taj da vrati koferče. Treće, taj da vrati milion dolara koje je uzeo iz drzavne kase da plati kauciju za Miladina Kovacevica, a znao je da ce pobeci iz USA i da ce te pare propasti. A obojicu iz stavki dva i tri u prdekanu, zbog navedenog.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Devojka Luke Razića said:

 

Čitala sam OVDE šta je izjavio ambasador Rusije u Srbiji..

 

Dačić se okreće ka SAD https://rs.n1info.com/vesti/dacic-srbija-spremna-da-radi-sa-sad-na-energetskoj-diverzifikaciji/

 

A za to vreme Vuk Jeremić gostuje na YT kanalu "Slavija info"

 

 Bold: Popodne sam bila kod sestre na rođendanu, zet tvrdi da Fiat ne radi već godinu dana, da je zatvoren? i pita me zašto je to sada objavljeno..

On prati tu auto industriju jer ga zanima zbog posla..Potpuno me je zbunio..

Pa I ti Rusi ... ako ne shvataju u kakvoj poziciji je Srbija onda su i oni gola govna....

Link to comment
Share on other sites

 

12 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Što će tebe povući. Neka povuče ove srbende, tako i treba, a ti i ostali normalni neka prave plan B :classic_biggrin:

 

Ma nmg sad da pravim plan B, taman sam namestio kako mi odgovara da me ne tangiraju Vulini i Djuke bizoni, samo da nas mamlaz ne uvuce u neki rat i dosta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Pa I ti Rusi ... ako ne shvataju u kakvoj poziciji je Srbija onda su i oni gola govna....

boli ih kurac..i Ruse i EU..svako tera svoju pricu..samo mi moramo vecito da sa prilagodjavamo nekome, umesto prvenstveno  svojim intersima..

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Constantin said:

Tupani...domaća pamet i to bi bio najprodavaniji model na Balkanu...ne bi koštao više 6000 €....neko zgodno motorče od 1000 ccm...tri cilindra 75-80 KS...lepota.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja  bi kupio peglicu cisto za zezanje i zimsku voznju, posto bi se leti istopio motor posle 10 KM.:lol_2:

Danas je nemoguce napraviti tako nesto pre svega zbog raznih propisa koji su na znazi. Da bi motor mogao da postigne sve Euro standarde moras da mu ubacis gomilu elektronike , a sve to podize cenu, da ne spominjem, erbag , kocnice i sve ostalo. Cak i da zanemaris sve to, takve "klot" modele od 27 konja bi kupovali ljudi od 60 godina, ovi mladji ga ne bi ni pogledali.

Secam se moja peglica nije imala ni motor za pranje sofersajbne, nego rucna pumpa na tabli.:classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJORDJE said:

Ja  bi kupio peglicu cisto za zezanje i zimsku voznju, posto bi se leti istopio motor posle 10 KM.:lol_2:

Danas je nemoguce napraviti tako nesto pre svega zbog raznih propisa koji su na znazi. Da bi motor mogao da postigne sve Euro standarde moras da mu ubacis gomilu elektronike , a sve to podize cenu, da ne spominjem, erbag , kocnice i sve ostalo. Cak i da zanemaris sve to, takve "klot" modele od 27 konja bi kupovali ljudi od 60 godina, ovi mladji ga ne bi ni pogledali.

Secam se moja peglica nije imala ni motor za pranje sofersajbne, nego rucna pumpa na tabli.:classic_smile:

Peglica be bi mogao proci ni kao old timer. Fica je vec druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Harmonika said:

boli ih kurac..i Ruse i EU..svako tera svoju pricu..samo mi moramo vecito da sa prilagodjavamo nekome, umesto prvenstveno  svojim intersima..

Pa onda ne bi trebali da se ljute ako im uvedemo sankcije. I nasi se tu pomalu "kurvaju". Treba im jasno I glasno reci: volimo ruski narod, ali ovo sto rezim u Kremlju radi je nedopustivo. Osudjujemo napad na jednu suverenu zemlju! 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Haklberi said:

Razumite predsednika, treba mu Rusija. Pa gde će se sutra sakriti kad ode sa vlasti?

Isto gde su se sakrili i Milutinović, Koštunica & company, Dinkić, Labus, Udovički, Babić, Stanišić, Dačić...spisak je dug, a džepovi sve plići.

Mi i dalje fantaziramo posle 700 godina o pravnoj državi i raspaljujemo bujnu maštu kako će nekad neku funkcioner odgovarati...Kao što je jasno da je noću mrak a danju svetlost, tako je valjda jasno da Vučić nikada neće biti u zatvoru ili "političkom azilu".

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...