Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Quote

Ne mogu, naravno, dokazati, ali smeo bih se opkladiti da bi „naš Nole“ još jednom pokorio svet da nije bilo saborne histerične, na momente i psihotične reakcije srpskog naroda i senata. (Senat je u međuvremenu reterirao, ali šteta je već bila učinjena.)

 

Svesrpska pljuvačina po Australiji koja je usledila čim je Novak zadržan na aerodromu, začinjena seljačkim sprdačinama sa australijskim zakonima - malo je falilo da krenu i litije - nije mogla izaći na dobro po Novaka.

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/409-aimez-vous-b/&do=findComment&comment=689160

 

Link to comment
Share on other sites

veliko interesovanje za referendum :D 

 

izlaznost do 16h jedva 20%

 

ovo me čudi moram da priznam - jeste da je medijska ispraćenost bila mizerna, ali očekivao sam da će bar SNS mobilisati orke da izađu i zaokruže DA

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djole said:

ovo me čudi moram da priznam - jeste da je medijska ispraćenost bila mizerna, ali očekivao sam da će bar SNS mobilisati orke da izađu i zaokruže DA

dakle SNS orci i antievropski blok koji predvode Dveri, zajedno ne mogu do 30% izlaznosti?
ima nade.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kaže predsednik RIKa da na Kosovu ima 92000 glasača. Kako kad kosovo ima oko 1.800.000 stanovnika, znači bar 1.200.000 puneletnih, po kom kriterijumu samo 92000 ima pravo glasa. Ako je Kosovo deo Srbije a država srbija ne može da organizuje referendum na delu teritorije, referendum je nelegalan i nelegitiman, ako Kosovo nije deo Srbije, kao što nije, zašto se ne organizuje glasanje kao i u drugim državama u kojima žive državljani Srbije, u diplomatsko-konzularnim predstavništvima.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da napišem 😄 Ja nisam prijavljen u Paraćinu preko 10 godina i nikada nije stizao tamo poziv za glasanje za prošle izbore i iz nekog razloga je stigao pre par nedelja kod moje keve, a stigao je i na dobro mesto. U suštini dobio sam 2 poziva. Jel ima neko objašnjenje za to?

Link to comment
Share on other sites

sjajno

 

Portal Ozonpres piše da je u naselju Ljubić žena koja je došla do izborne komisije da pita zašto niko nije došao do njene majke koja je nepokretna da glasa, saznala da je umesto nje već neko glasao. Isti portal prenosi i da su u selu Grab koje pripada opštini Lučani, naprednjaci popunjavali listiće i ubacivali ih u kutije.

Link to comment
Share on other sites

Bosko Obradovic na tviteru

Čačak, Stari grad, biračko mesto 22, pobeda! 155 NE, 133 DA!

Biračko mesto 26, Sveti Sava, pobeda! 193 NE, 178 DA!

Baluga ljubićska, biračko mesto 55, pobeda: 115 NE, 72 DA!

Najveća pobeda u Čačku za sada: Medicinska škola, biračko mesto 4: 321 NE, 270 DA!

Bravo, Čačani!


Zrenjanin, opozicione stranke
 

u Zrenjaninu je najviše građana glasalo protiv promene Ustava, dok su sela glasala za njegovu izmenu.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

   Izlaznost kolko vidim je tek negde oko 20-25% u proseku...

 

  Sauron da je hteo, naterao bi svoju armiju botova iz javnih preduzeca da glasaju, i da jos dokradu da bi prikazali vecu izlaznost..

 

  Ali nekako mi se cini da ce ON reci da referendum nije prosao kako treba ili smisliti nesto...  jer zna da ima i medju njegovima onih koji ce glasati NE...

 

sa druge strane ni opozicija nije pokazala interesovanje za referendum dal da glasaju NE  ili bojkotuju..  tako da verujem,  nikakve kontrole i nije bilo...

 

   Sto bi rekao ambasador Skot...  Sizofrena nacija ... 

 

Link to comment
Share on other sites

Sada sledi jebavanje matere neposlušnim i lenjim Naprdnjacima koji nisu bili motivisani dovoljno™ da izađu na referendum, uz par pokazno nastavnih igrokaza uz deljenje ostavki i neprodužavanja Ugovora o radu.

 

BTW, skoro je deset, nikakvih rezultata sa smešnih 30% izlaznosti. Biće da ipak postoji neka frka, sada gledaju kako da prekroje rezultate.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

zanimljivo prolece je pred nama,

meni je pitanje jesu li ljudi toliko podrzali Dveri ili je jednostavno radio inat.

 

Pa nisu samo Dveri pozvale da se glasa NE.

 

I ja sam izašao i glasao NE, već sam pisao zašto mislim da tako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djole said:

Pa nisu samo Dveri pozvale da se glasa NE.

 

I ja sam izašao i glasao NE, već sam pisao zašto mislim da tako treba.

nisam bas pratio ovu referendumsku kampanju, iskreno sam video samo Dveri i DJB da su aktivno pozivali da se izadje i kaze NE!
ovi iz SSP i svi oko njih su bili za bojkot, pa nisam siguran ko je jos bio na toj NE strani?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

nisam bas pratio ovu referendumsku kampanju, iskreno sam video samo Dveri i DJB da su aktivno pozivali da se izadje i kaze NE!
ovi iz SSP i svi oko njih su bili za bojkot, pa nisam siguran ko je jos bio na toj NE strani?

Pa što se tiče stranaka, osim NDMBGD, nisam siguran da li je još neko pozivao. DSS isto valjda.

 

Narodna stranka valjda nije imala zvaničan stav, ali su Gajić i Sanda Rašković Ivić (ako je ona još uvek tamo) pozivali da se zaokruži NE. Ovako sa strane još neki poput Vukadinovića, Majića... evo ima neka slika s twittera, ozbiljna ekipa :D

 

FJOeswsWYAUoxrN?format=jpg&name=medium

 

A ekipa što je pozivala na bojkot isto nije nešto bila aktivna u tom bojkotu, više su se pravili kao da ovaj referendum ne postoji... kad bih bio zlonameran rekao bih da je i njima odnekle sugerisano da ako već neće da pomognu da onda bar ne odmažu. Ko ih jebe, možda tako i treba.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...