Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

27 minutes ago, Perkos2 said:

I od sveg prosperiteta koji nudite ti i NATO eto velikodusne ponude da se ide u rudnik! 

Plus, niko vam nista ne nudi. Slučajno se desilo da tu ima litijuma, i da je potreban savremenoj civilizaciji. To vam deka bog pruža priliku da se za razliku bar jednom ponašate normalno. Mada je verovatno i njemu strepnja veća od nade. Ali i to je više nego ovo što pojedini uopšte ne sumnjaju u vas i da ćete uraditi pravu stvar, isto kao i do sada što ste, više puta.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li mazohista koji gledaju..sta god da je ovo u Areni?

Mene je sramota sto sam savremenik ovome...ovo je..zaumno..jer maloumno je ipak umno..sadrzi malo uma,a ovo je iza uma...sa druge strane..ovi koji busu vire iza Firera.. analni alpinizam at it's peak..no ima u danasnjim slikama i neceg lepog..ipak oni ubrzavaju ka svom kraju..ekceleracija je u toku..

Samo da kod Ludog kralja Ibija ostane mrva razuma..da ne uvede zemlju u gradjanski rat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Plus, niko vam nista ne nudi. Slučajno se desilo da tu ima litijuma, i da je potreban savremenoj civilizaciji. To vam deka bog pruža priliku da se za razliku bar jednom ponašate normalno. Mada je verovatno i njemu strepnja veća od nade. Ali i to je više nego ovo što pojedini uopšte ne sumnjaju u vas i da ćete uraditi pravu stvar, isto kao i do sada što ste, više puta.

Ima litijuma još po negde na svetu, neće čovečanstvo propasti ako se ne otvori rudnik u Jadru, 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Ima litijuma još po negde na svetu, neće čovečanstvo propasti ako se ne otvori rudnik u Jadru, 

 

Ali tamo je civilizacija, što tamo da kopaju? Vidiš da ti čovek objašnjava da je ovde srednji vek, i da nas niko ništa ne treba da pita. I da treba milicija da nas bije što nismo za progres, pa makar svi pocrkali. Gde si ti video da se truje civilizacija, kad imaš vukojebine? :smiley2:

Edited by Issey
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Doc Holiday said:

 

ma sta ti mislio...  upravo bi ulazak u NATO i EU bile brana pre svega ovakvoj vlasti a sa time i prljavoj tehnologiji

Ni oni nisu ludi da prime zemlju koja bi vecito rovarila iznutra i bila rusko-kineski trojanski konj plus koja bi vecito bila izdrzavano lice ko Grcka, Bugarska, Hrvatska itd. 

 

Prema tome, drzace Srbiju na kratkoj uzdi, ali van tih organizacija. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Issey said:

 

Ali tamo je civilizacija, što tamo da kopaju? Vidiš da ti čovek objašnjava da je ovde srednji vek, i da nas niko ništa ne treba da pita. I da treba milicija da nas bije što nismo za progres, pa makar svi pocrkali. Gde si ti video da se truje civilizacija, kad imaš vukojebine? :smiley2:

Ako su alternativa SNSekti kojekakvi neo-cetnici, antiglobalisti, mrzitelji Haloweena, dana zaljubljenih, Black Friday-a, cirilicari, ljubitelji srednjeg veka, otvoreni ruskolonasi i kinokolonasi, anti LGBT-ovci , ravnozemljasi, mrzitelji zenskih i manjinskih prava itd. onda cak i SNSekta deluje kao manje zlo. 

Edited by FrediB
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FrediB said:

Ako su alternativa SNSekti kojekakvi neo-cetnici, antiglobalisti, mrzitelji Haloweena, dana zaljubljenih, Black Friday-a, cirilicari, ljubitelji srednjeg veka, otvoreni ruskolonasi i kinokolonasi, anti LGBT-ovci , ravnozemljasi, mrzitelji zenskih i manjinskih prava itd. onda cak i SNSekta deluje kao manje zlo. 

 

Ako su? Ma naravno da jesu, zar ne? Nema mesta sumnji uopšte... Jedino je Vučić karta za civilizaciju, ovo ostalo je sve ovo što si nabrojao...

 

Jel ti to iz Arene kuckaš, sendviča ti?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

 

Ako su? Ma naravno da jesu, zar ne? Nema mesta sumnji uopšte... Jedino je Vučić karta za civilizaciju, ovo ostalo je sve ovo što si nabrojao...

 

Jel ti to iz Arene kuckaš, sendviča ti?

Kakva Arena to je za trecepozovce,ovde nastupa najača ekipa

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

 

Ako su? Ma naravno da jesu, zar ne? Nema mesta sumnji uopšte... Jedino je Vučić karta za civilizaciju, ovo ostalo je sve ovo što si nabrojao...

Ruzna ali istinita cinjenica je da je cak i gnusni sns najgradjanskija opcija u Srbiji.

Za Mariniku, Djilasa, Zelenovica, Cutu itd. ce glasati max. 6-7%. I to je cinjenica. 

 

A ''alternativa'' svemu tome i jesu kojekakvi ''antiglobalisti'', ''suverenisti'', ''neo-cetnici'', mrzitelji LGBT-a, Haloweena, Black Friday-a, Zapada, pravoslavni talibani itd. 

 

1 minute ago, Issey said:

 

Jel ti to iz Arene kuckaš, sendviča ti?

Daleko bilo. 

1 minute ago, Perkos2 said:

Kakva Arena to je za trecepozovce,ovde nastupa najača ekipa

Ajde grelijo u miticevu rupu ''marakanu'', usput polomi koju stolicu i zapali koju baklju, bices pametniji. 😁

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Perkos2 said:

Ima litijuma još po negde na svetu, neće čovečanstvo propasti ako se ne otvori rudnik u Jadru, 

Čovečanstvo neće, ali vi hoćete. To jest ako je uopste moguće pasti niže nego što ste vi pali. A na kraju će ipak biti eksploatisan, samo vi nećete dobiti ništa. Isto važi i za vodu i sve ostalo. To tako i treba. Zašto? Pa kakva ste vi civilizacija... 

 

Je li, a da se na primer lipadžija povampiri, sta misliš, da li bi mu ovi ekoloski svesni urlatori na mitinzima slali poljupce, ili prstenac?

Edited by Milenko Puzigaca
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

dobice pobrojani daleko vise od tih "projektovanih 6-7%"..mislim da je ogromno nezadovoljstvo kod ljudi..

 

S obzirom koliko je opozicija satanizovana i omrazena... tesko.

 

U BG-u max. 15%, po manjim gradovima oko 7-8% a po selima, varosima i kasabama 2-3% ako i toliko. 😞

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Nema potrebe za ovakvim upisima..zaista verujem da Fredi nije od te fele..

@FrediBdobice pobrojani daleko vise od tih "projektovanih 6-7%"..mislim da je ogromno nezadovoljstvo kod ljudi..

 

Kad čujem "manje zlo", odmah se pali lampica... Ko na današnji dan sere o Đilasu, a Vučić mu je "najgrađanskija opcija", dok njegovi plaćenici čekićem biju narod, više je nego jasno... Tako da ima itekako potrebe za takvim upisima, bio sam čak i blag... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Ko na današnji dan sere o Đilasu

 

Ja Djilasa nikad nisam spomenuo u losem kontekstu.

 

To moje kritikovanje opozicije se vise odnosi na otpatke i reciklate dSS-a, kavcice, radulovice, obradovice, SS zavetnice, delimicno i na Sundjer Boba Jeremonea, one iz HEDAMO CBETNHJE itd. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Issey said:

 

Ako su? Ma naravno da jesu, zar ne? Nema mesta sumnji uopšte... Jedino je Vučić karta za civilizaciju, ovo ostalo je sve ovo što si nabrojao...

 

Jel ti to iz Arene kuckaš, sendviča ti?

Čekaj, a odakle sad izvukoste Vucića, i kakve veze ima Vučić. Lepo piše da su tu rudu u tom podrucju 2004 godine otkrili geolozi Rio Tinta. Gde je Vucic tada bio? Zalio sto je Seselj u Hagu ili nesto? Stvarno ne znam o cemu govorite. Takve operacije se pripremaju i planiraju decenijama, kao za naftu u Norveskoj. Otkrivena 60tih, eksploatacija pocela 90tih. Sve ovo nema veze sa Vucicem.

 

Ima veze npr sa... evo, kao sto je Nesbo napisao u poslednjoj knjizi "moj otac je psu dao ime Dog; to ime je bilo toliko americko da je moralo biti norvesko". Sta mi ovo znaci? Pa to, tamo znaju na kojoj su strani, pa zato eksploatišu nalazista nafte. Vi jos niste odlucili, i zato se derete.

 

Vama je to sa dranjem izgleda kao sto pise za pse, zasto psi laju, zato sto to vole. E, a kad smo kod tog dranja,  i Agata Kristi vas je opisivala, u "Macka medu golubovima". Nazvala vas je Hercolovaci, kaze narodni hobiji, bune, revolucije, i ubistva kraljeva.

 

A mozda ste u pravu. Mozda treba da zadrzite taj litijum, pa umesto da se utrosi za baterije, da ga vi iskoristite za davnasnju namenu. Ocigledno vam je potreban. A i vracanje korenima je do jaja.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, FrediB said:

Ni oni nisu ludi da prime zemlju koja bi vecito rovarila iznutra i bila rusko-kineski trojanski konj plus koja bi vecito bila izdrzavano lice ko Grcka, Bugarska, Hrvatska itd. 

 

Prema tome, drzace Srbiju na kratkoj uzdi, ali van tih organizacija. 

Takodje, ima mnoooogo igraca u EU kojima je super da imaju Kolumbiju u sred evrope sa diktatorom koji je voljan da se igra lopte.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

Takodje, ima mnoooogo igraca u EU kojima je super da imaju Kolumbiju u sred Evrope sa diktatorom koji je voljan da se igra lopte.

Vecina rulje to i voli. Barem 50% na svakim izborima od 2012. do ko zna dokle. 

 

Npr. znam jednog lika koji je ladno pravdao Jovanjicu onim radikalskim ''ako, i treba da trujemo zapadnjake''. A takvih je mali milion po Srbiji. 

Prema tome, zasto bi se EU trudila oko takvih izgubljenih slucajeva? 

Edited by FrediB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FrediB said:

Vecina rulje to i voli. Barem 50% na svakim izborima od 2012. do ko zna dokle. 

 

Npr. znam jednog lika koji je pravdao Jovanjicu onim radikalskim ''ako, i treba da trujemo zapadnjake''. A takvih je mali milion po Srbiji. 

Manje od 50%, ali vise nego dovoljno da nam milu majku. No njih manje krivim od ovih koji su nezainteresovani ili koji su iznad toga

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milenko Puzigaca said:

Čekaj, a odakle sad izvukoste Vucića, i kakve veze ima Vučić. Lepo piše da su tu rudu u tom podrucju 2004 godine otkrili geolozi Rio Tinta. Gde je Vucic tada bio? Zalio sto je Seselj u Hagu ili nesto? Stvarno ne znam o cemu govorite. Takve operacije se pripremaju i planiraju decenijama, kao za naftu u Norveskoj. Otkrivena 60tih, eksploatacija pocela 90tih. Sve ovo nema veze sa Vucicem.

 

Ima veze npr sa... evo, kao sto je Nesbo napisao u poslednjoj knjizi "moj otac je psu dao ime Dog; to ime je bilo toliko americko da je moralo biti norvesko". Sta mi ovo znaci? Pa to, tamo znaju na kojoj su strani, pa zato eksploatišu nalazista nafte. Vi jos niste odlucili, i zato se derete.

 

Vama je to sa dranjem izgleda kao sto pise za pse, zasto psi laju, zato sto to vole. E, a kad smo kod tog dranja,  i Agata Kristi vas je opisivala, u "Macka medu golubovima". Nazvala vas je Hercolovaci, kaze narodni hobiji, bune, revolucije, i ubistva kraljeva.

 

A mozda ste u pravu. Mozda treba da zadrzite taj litijum, pa umesto da se utrosi za baterije, da ga vi iskoristite za davnasnju namenu. Ocigledno vam je potreban. A i vracanje korenima je do jaja.

 

Pa Vučić i ekipa su stavili ogromnu kintu u svoj džep, plus dobijaju političku podršku da tu priču izguraju za njih. Sa tim ja imam problem, ne sa rudnikom kao takvim. I sad na silu menjaju zakone da to izguraju. Tebi je to ok, jer smatraš da skupina ljudi koja živi na ovoj teritoriji ionako džabe troši vazduh koji diše, jer si ih (nas) sve stavio u isti koš... i saglasan si da se oni "civilizuju" pa makar i nasilno... svaki post ti smrdi na to... kao Lečić u Tri karte za Holivud - to milicijoooo, udri... 

 

Da ti oćeš ozbiljno da pričaš o tom litijumu, tehnologijama kako se vadi, i koliko je to isplativo za Srbiju (šta se dobija a šta gubi, pa da se vidi šta i kako, prodiskutuje), pa i da čovek gubi vreme na tebe... ne, ti hoćeš da gledaš da neko nekog bije jer nije "civilizovan"... priča o Nato i civilizaciji ti je samo cover story, jel tako? Čim ti bulazniš o "gospodinu" Brejviku u pozitivnom kontekstu (pre neki dan ponovo), upali se više alarma... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...