Jump to content

VN Sao Paola 2021


Romantik

Recommended Posts

45 minutes ago, Miki28 said:

Stani, Toto Wolf optuzio Ferstapena da je on namestio drs na bolidu Hamiltona? Jesam nesto pogresno skontao?

 

Manje-više su razne stvari objavljene u tom smislu, da su pokušali na taj način, tako da svi mi zaključimo, da Ferstapen ima jače prste od John-a Cena-e. 🙂

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Dzoni_m said:


Netacno


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Poslednji vozači koji se nisu kvalifikovali i otišli kući pre trke u nedelju su Kartikejan i De la Rosa 2012. godine u Australiji. Konkretno nisu odvezli krug u ukviru 107% od najbržeg i sa pravom nisu startovali trku. 

 

Ako te sudije "diskvalifikuju" u kvalifikacijama, a svejedno startuješ trku koja je onda poenta cele sesije?

Link to comment
Share on other sites

Ocajna voznja ona red bulla. Sainc objasnio perezu gde se telad vezu. Maks poprilicno pogubljen na startu kasnije se uspavao ili cuva motor. Videcemo sta ce biti sutra, ali ovakav Hamilton moze bez problema do drugog mesta, nekako mi je podijum siguran za njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drago said:

 

Poslednji vozači koji se nisu kvalifikovali i otišli kući pre trke u nedelju su Kartikejan i De la Rosa 2012. godine u Australiji. Konkretno nisu odvezli krug u ukviru 107% od najbržeg i sa pravom nisu startovali trku. 

 

Ako te sudije "diskvalifikuju" u kvalifikacijama, a svejedno startuješ trku koja je onda poenta cele sesije?

 

Možda je zbog toga što je ovo bila kvalifikacija za sprint koji je pak praca kvalifikacija za full race.

 

Da nije sprint vikend možda ne bi ni mogao da startuje trku.

 

Ne znam. I meni je nelogično. Diskvalifikacija zna se šta je. Ovo nije.

Link to comment
Share on other sites

Kakav intervju Mase i Trulija o onoj nesrecnoj trci. Kasno se ukljucih, al vidim da Truli prica da je imao policijsku pratnju do aerodroma i da mu je porodica dobijala pretnje. Izgrlise se i “izmirise”, kako skontah truli i nije dolazio u brazil nakon f1 krijere. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...